Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 26.09.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема koga shte idvash v BGнови [re: punkara]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано02.08.04 08:30



Hay Punky ti ne kaza nishto za idvaneto si v BG?
Ili, ako si kazal, az sum propusnal... :-))
Samo pitam dali shte stane neshto po vuprosa s dzhantite na onazi Carina ot morgata.... Az sprjah da si tursja dzhanti, da znaesh che sum seriozen!
Ako ne stava, kazhi mi please, che da produlzhavam s turseneto! ;-)))
Tasovete sashto vzemaj, che za tjah i Rider-a se obadi...



Тема Re: koga shte idvash v BGнови [re: ToyotaFan]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано02.08.04 16:29



az susvsem zabravih za Carinata da vi kaza. az hodih do morgata za da vzema i djanti i maslen radiator, NO, tya veche beshe prodadadena na nyakakuv Gruk za negovata morga v Gurciya. tuka redovno Gurcite kupuvat yaponskite koli, i gi karat da gi razglobyavat za chasti v Gurziya...
taka che tursi, no i az shte potursya, obashtavam!
neznam koga shte si idvam, akone uspeya tozi mesec shte e kakto obiknovenno v kraya na septemvri ili nachaloto na oktomvi.
shte pisha dopulnitelno kogato az samiyat znam



Тема Re: koga shte idvash v BGнови [re: punkara]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано02.08.04 16:49



ok, thanks, pak shte se raztursja togava, puk kakvoto dojde! :-)))
zdrave da e, ako otkriesh neshto vednaga pishi da prekratjavam izdirvaneto! az ne che sum se utrepal ot tursene de, ama vse pak! ;-)))



Тема За регистрацията ти:нови [re: Elektroto]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано02.08.04 22:59



няма да я правя аз. Защото нещата са станали дебели - искат прекалено много твои данни, коити не е хубаво аз да знам. Съжалявам - опитай ти ?
ПП: Засега моята Королка не става за сбирки. Отнесе верижна катастрофа тази вечер - общо 5 коли се наредихме. Слаба работа ама предния капак на нищо не прилича - трябва ми малко време да си докарам от "резервната" кола....

UB40 !



Тема Re: За регистрацията ти:нови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано03.08.04 02:50



pu da e**a, kak mrazya takiva incidenti. ot nishto ti se otvarya suma ti rabota, suzalyavam da go chuya!
jamie, na elctas.ru katalozite sa gi napravili da se otvaryat samo sus .ru domain, imash li nyakakva predstava dali sus nyakoi .ru proxy shte mozem da vlizame otnovo tam? ako e taka, da znaesh rabotesh i siguren .ru proxy?
shte chakam tvoeto ekspertno mnenie po tozi vupros... bratushkite sa stanali mnogo egoistichni...
pozdravi, i burzo i leko opravyane na kolata
punky



Тема Re: За регистрацията ти:нови [re: punkara]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано03.08.04 03:33



М/у другото аз колата тук я взех от един украинец=руснак!

Наистина са егоистични, онзи си взе кабелите за jump start, а уж трябваше да ми ги остави, ама те не били ефтини, сигурно за това!

- Japanese fever

Тема Краш тестнови [re: jamie]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано03.08.04 10:09



След като вчера видях на живо колко са меки ламарините на АЕ86 мога да кажа само едно - НЕ СЕ БЛЪСКАЙТЕ.
Иначе за късмет Джамейко леко се отърва.



Тема Re: Краш тестнови [re: Bad_Dog]  
Авторelektroto (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 19:01



I as da kaja edno Pu da *** maika mu i ba6ta mu
as za sega vse se otarvavam
i dano taka i da ostane
Sori no lamarini se praviat
i drugia pat vnimavai da niama drug pat



Тема Проблеманови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.08.04 23:21



с руснаците има радикално решение - имам го каталога на 4 СД-та.
Инак поразчоплих колата - утре ще има нов радиатор (Лада 7-ца - 66 лв, алуминиев), капака го поизправих и ще взема да го срежа в стил Джей-Блъд (дроп вент - ако се сещаш). Проблема ми е ляв фар. Става от АЕ82, става и от Е80 (лифтбеците с 5 врати и предно) обаче намирам все десни !!!!!!!! Абе ти нали имаше една АЕ82 за части ? Сравни левия фар с този на АЕ86-цата си - ако са еднакви - цена и пращане ?

UB40 !



Тема Re: Проблеманови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано04.08.04 02:39



jamie, shte proverya oshte utre, mai imam lyav far ot ae82, toi e malko po-razlichen ugal, no pochtoi ne se zabelyazva, i si pasva! shtom go namerya ti go prashtam!
shte ti dam nomear na avtobusa, i GSM-ti na shofiora da ti zvunne ot granizata, da idesh da si go vzemesh ot centralna gara. za cena ne se pritesnyavai, shte go mislim drug put... na mastika i salata v BG na TVOYA smetka...

pozdravi,
punky




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.