Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 25.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re:Знаеш ли какво е Лекс?нови [re: мтмм]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 11:28



Lex Vehicle Leasing е компания даваща коли под наем(лизинг) предимно на големи корпорации. Поради огромния обем на автопарка си и мрежата за сервизиране, тя често се цитира в статистиките, защото има поглед върху надеждността на голям брой автомобили от един и същи клас. Доколкото си спомням последните 4 години лидерството се мени между Хонда Акорд и Мазда 6.
Обаче според мен както някой по-горе спомена какво значение има дали Тойота или Митсубиши се водят за най-надеждни като точно твоята се е счупила и ти се бъркаш в джоба. Да не би резервните части да са с намаление за най-надеждните автомобили? Май точно обратното.
Ето и една по-интересна според мен статистика на Лекс - най-купуваните коли за последните три години(отнася се за нови автомобили, взети на лизинг от Лекс):
2003 2002 2001
1 Ford Focus 4th 3rd
2 Ford Mondeo 1st 4th
3 VW Golf 2nd 1st
4 Vauxhall Astra 5th 7th
5 BMW 3 3rd 2nd
6 Vauxhall Vectra 7th 6th
7 Renault Laguna 10th (-)
8 Vauxhall Corsa 9th (-)
9 VW Passat 8th 5th
10 Peugeot 307 (-) (-)
Повече статистики можеш да видиш





Тема Re:Мерси то многонови [re: Scott]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 12:22



Мерси за информациятаАз ще се опитам да намеря списанията и да видиме какво са казали английските специалисти.Ако ги намеря ще преппиша всичко.И на мене ми е интересно!Имах аз едни такива спомени???????



Тема Re: Аре стига бе...нови [re: jimmy]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано29.07.04 13:40



ше излезе, че е по-икономичен от яриса, който е с 1.0 мотор и VVT-I.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Аре стига бе...нови [re: the_rider]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 13:52



Не е тайна, че и 1.3 VVT-i е по-икономичен от 1.0 VVT-i.



Тема Re: Аре стига бе...нови [re: the_rider]  
Авторjimmy (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 16:46



Ami brato 4 reservoara sum gi zasekal dosega i tova ca resultatite! Ne ti prodavam kolata i zatova ne sum sednal da te luzha! I az gledam resultatite na novite Yaris i ca sustite za highway 5 a chak kam 7 i nesto za gradsko no mozhe bi zavisi v kakvi obstoyatelstva gi izmervat a i ne ca razraboteni oste! Kakto ti kazah smenih tam svesti i filtri i gumite ca vinagi na korektnoto ravniste i tova ca resultatite koyto polucih! Do varna kato hodih karah okolo 100 no i kam 120-130 kam 1/4 ot putia i pak sustite resultati Da ne zabravia da ti kazha obache che goti kam 1 litur maslo na okolo 2000km no tova si go pishe v knizkata na kolata che e normalno! Pishe go i v web site na toyota.com predi vreme sum go chel tam shtoto se interesuvah za carollata predi vapreki che niakoy mislat che ne traibva da harchi i gram maslo



Тема Re: На стената на плача!нови [re: El Camino]  
Авторjimmy (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 17:10



i az ya gledah tazi statistika na TUV v niakvo spisanie! chudno mi e v Bulgaria kvo im se klaniat tolkova na tia golfove i astri ebasi boklucite ca naistina specialno astrite i fordovete(vseki edin model)



Тема Re:Бъркате се много!нови [re: jimmy]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 17:53



Много отдавна българина разбра откаде 'извира бензина'.Бивш мой съученик е баш шефа на авокъща на Горубляне(точно под моста тая голямата)И последния път(миналата седмица) ми каза,че най-много се търсят и най- бързо се продават японски.



Тема Re:Не съм сигурен:).нови [re: мтмм]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано29.07.04 18:44



В представителна извадка от 100 издънки от Женския пазар (да речем) ще имаш 100% на мнение, че Голф е спортна кола. Да не говорим за момичетата (колко нежно излезе изпод клавиатурата ми) дето като видят светещи пръскалки на Голф 3ка и са приклекнали вече.

Лични впечатления са ми, че още много има да се развива обществото. Ма и така да е няма лошо де. Евтинки са:).

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Тема Re: Ееее не е така...нови [re: Scott]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано30.07.04 09:18



имам каталог на Ярис в къщи. Някъде 0.5 на сто отгоре му дават на 1.3

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Еми..:).нови [re: El Camino]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано30.07.04 09:22



с такива момичета се занимаваш явно...по ефирни (разбирай леки), в което разбира се няма нищо лошо ама пък като нямаш голф, поне пръскалки си тури, мое и ти да намажеш

Кофти, кофти ама гот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.