Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 20.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я кажи повече...нови [re: jimmy]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано29.07.04 08:58



.. за твоя старлет, че аз питах по една обява за един - 97-ма година, 1.3 за 7000 лева. Ама има само ел. стъкла. Твоя с какъв мотор е и как му е харча?

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Я кажи повече...нови [re: the_rider]  
Авторjimmy (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 09:21



ami moya e s 3 vrati 1.3 75 konia niama extri no kato mu smenih svestite vazdushen benzinov filtrur i harchi na magistrala 5 na sto plus minus 100ml! Gradsko harchi kam 6-6 i nesto! Vapreki che sum zabelizal che kato karam na magistrala i gradsko smeshano naprimer 300 na magistrala i 150 v grada pak harchi kam 5.3-5.5 koeto mi se struva strahotno! Inache e super purgava kolichka i otvutre e dosta prostranna vupreki razmerite si i designa i e s godini napred ot konkurentite si i otvunka i vutre!



Тема Re: Епанови [re: jamie]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано29.07.04 09:24



Izvod: Ostavi po malko da si prokapva masulce, che da ne razhdjasva bloka!



Тема Re: ФВнови [re: jamie]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано29.07.04 09:27



Е па оная беше ФВ. Там нещата опират вече на основа самоуважение - НЕ!
Бтв. вчера империята отвърна на удара! Разцепих един Пасат Дизел от най - новите на светофара! Ония си бърка в носа 2 км докато кара след мен:)).
Ама имам да им връщам за Сънитооооо

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Тема Re: Баси и клуба сме!нови [re: Scott]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано29.07.04 09:31



Bratche nedej da sravnjavash Toyota i Mitsubishi molja ti se...
Vizh za Honda moga da se suglasja, ama za Mitsubishi i zdravina... malko ne sum suglasen...



Тема Re:Защо не си съгласен?нови [re: ToyotaFan]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 09:49



Аргуменрирай се!Защо не си съгласен за здравината на Митсубиши?





Тема Re:Защо не си съгласен?нови [re: мтмм]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано29.07.04 09:52



Kato poglednash statistikata na TUV tam e vidno, che Mitsubishi izostava ot Toyota i Honda, a dori i ot Mazda po otnoshenie na defekti...
Tova v nikakuv sluchaj ne oznachava, che sa loshi koli, ili che ne sa zdravi koli...
Prosto ne sa TOLKOVA zdravi, kolkoto Toyota!
Statistika, nishto poveche...



Тема Re:Знаеш ли какво е Лекс?нови [re: Scott]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 10:07



Клуба на Митсубиши доскоро верно беше емптиПояви се един човек с проблем на главата.Това може да се случи на всеки.И на мене Сънито ми имаше проблем с охлаждането-спука се маркуча от радиатора към мотора по
време на движение.Добре,че видях стрелката на водата навреме
Преди години имаше едно списание в България "Менте и оригинали"се казваше.Там изследването за най безпроблемните коли се прави от някъква организация "Лекс"-Британска(ти трябва да си по-наясно от мене каква е тя,нали живееш на острова)Та там години наред Митсубиши е лидер по качество даже пред ТойотаНо мисля,че все пак почти всички казват,че Тойота е лидер!В личен аспект и Тойотата и Митсубишито не са ми създавали никаъкви ядове-много сам доволен от машинките




Тема Re:Да де ама един дефектнови [re: ToyotaFan]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 10:19



Се определя от общото количество произведена продукция на дадена фирма или концернИ ако тя е например за "Мацушита" 0,005
при тебе като клиент(ако попаднеш на дефектен уред)тя става 100%Характерното за Японските коли е ,че нямат еднакво повтарящи се фабрични дефекти и системата за "Контрол на качеството" в Японско имат други критерии.



Тема Re: На стената на плача! [re: El Camino]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано29.07.04 10:43



Некои могат да се смеят
Нека и това виси тук "със страшна сила" за назидание. Да са пукат душманите!
(Или поне да не се чуват приказки от рода на Голф е кола! Голфът е спорт!)



"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.