Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 25.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Разчитам на вас....  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано21.07.04 12:01



Така такаааа...продадох ситроена и сега се оглеждам за втора тойотааа! Да, ама види се не е проста работа. Искам Ярис, ама ярис 2-ра у-ба няма. Не и в БГ. А на запада струват колкото тука струват новите, с тая рязлика, че новите ги дават на лизинг. Та с две думи" Колеги, търся си Ярис или друга свестна кола от нисък до среден клас (предимно японка). Ама в много добро състояние и след 98-99 година. Парите не са точно определени, но да речем един таван от 10-11 хил.
Четири очи виждат по-добре от 2, а да не говорим за 24, така че разчитам на вас!

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Разчитам на вас....нови [re: the_rider]  
Автор Pekoнcтpykтop (бивш МиГ)
Публикувано21.07.04 12:51



Един приятел си купи наскоро Алмера японско производство, 1.4 85 к.с., редлайн на 7К оборота, 98-ма год. за 6 и нещо хиляди.





Тема Re: Разчитам на вас....нови [re: the_rider]  
АвторMR2 (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 12:59



Много бързо се отказа от цитронаМани го тоя Ярис.Королката е 200 пъти по-готина



Тема Re: Разчитам на вас....нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано21.07.04 13:00



Almerata наистина се води идиотоустойчива. В сервиза на НИСАН (преди това карах нисан) ми я хвалеха като най - успешния модел. И то точно с този двигател 1.4. Ако не са го объркали нещо трябва още да си с ангр. верига дори:).

А що не Королка?

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Тема Re: ... Алмеранови [re: Pekoнcтpykтop]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 13:43



Такова чудо няма. Алмера се прави в UK(не се заблуждавай от VIN-а), на платформата на Съни. Правените в Япония коли се наричат все още Съни. Освен това червената зона на 1.4 двигателя започва от 6600об/мин, макар че съм качвал до 7000 без проблем. Двигателя е с ангренажна верига и е практически вечен



Тема Re: ... Алмеранови [re: Scott]  
Автор Pekoнcтpykтop (бивш МиГ)
Публикувано21.07.04 13:51



Освен там се сглобява и в Испания. Обаче на оня ВИН-а му започва с J.





Тема Re: Разчитам на вас....нови [re: the_rider]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 13:53



За тези пари на запад може би ще намериш само 1.0 16V VVT-i, на над 60-70к км. И аз много съм се чудил, но малките коли са по-скъпи (по-добре държат цената си) до 4-5 годишна 'възраст'. По-добре вземи нещо по-голямо наистина.



Тема Re: ... Алмеранови [re: Pekoнcтpykтop]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 13:59



Пич имам същата, само че 97г. И моя ВИН започва с J, Но пак ти казвам, от N15 модификацията първата серия е 'едрогабаритен' сбор на купето от Япония в завода в Съдърланд, двигателите са Съни едно към едно. През 1998 г производството се прехвърля изцяло в UK. Ако искаш може да перефразирам - сглобена и тествана в UK.



Тема Re: Важи.. [re: El Camino]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано21.07.04 14:02



.. и королка, макар че исках нещо компактно да се връ из центъра с него, аз голяма кола си имам...

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Хе-хе [re: MR2]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано21.07.04 14:08



бързо..4,5 години бързо ли му викаш Остаря милия, ама знайш как ми беше мъчно...много вярна машинка, с кво ли не съм го тъпкал - не ме е оставял никога. Направих сметка, че за това време ми е коствал около 2000 лева, без горивото, с консумативите, вкл. и разликата в покупната и продажната цена. И при това го продадох в по-добро състояние отколкото го купих.

Кофти, кофти ама гот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.