Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 21.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Даа намерих я и азнови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано27.07.04 08:59



в Мобиле. Ше звънна 10х

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: 178..нови [re: punkara]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано27.07.04 09:03



.. толко съм голям. Аз само веднъж съм се возил в такъв нисан. Щ е го проверим, и ще видим.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Не се учудвам че не си разбрал.нови [re: мтмм]  
Авторjameiko (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 10:10



И по полеко да не получиш някой инфаркт - ще ми тежиш на съвестта :-)))
1. Галанта особено пък дизеловия с първия ремонт който му се наложи ще ти стъпи колкото Джазито цяло.
2. Караш , но не спираш. Сам каза че се бухаш в платени паркинзи - леле майко, представям си ежедневната сметка само от тях.
3. Шнорхел е на баба ти фърчилцето :-)))
4. Маслен филтър - 8 лв, въздушен - 8 лв, свещи - по мой избор Денсо - 25 ("оригиналните" ти в ТМ АУТО са Шампион - МЕРСИ, не желая).
5. Ще ти говоря за София понеже работя 3 години вече на Съдебна палата - ела паркирай тука с Галантерийката да се посмеем :-)
6. Паркирам където си пожелая по която и да е успоредна на Витошка между Витоша и Ботев. Оставям колата в 9 - 9:10 и си я прибирам около 18 часа.
7. Да ти преподам урок по паркиране ?



Тема Re:Koе не съм разбрал?нови [re: jameiko]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 11:30



Няма да получа никъкъв инфаркт,защото се забавлявам като пиша.И в спора който е безмислен не влагам никъкви нервиТа да ти отговоря на всеки въпрос един по един:
1.Дори и да ми се наложи ремонт на галанта той ми се изплати до тука хиляда пъти.Взех го почти чисто нов и го карам вече 6 години,като най-сериозната повреда ми беше-смяна на ангренажен ремък
2.Аз не паркирам на платени паркинги в София защото живея на две преки от "Алабин".
3.До колкото разбрах и ти имаш шнорхел.И ние имаме нисан,само че Съни.И доколкото знам,като му сменяваме консумативите не са по-евтини от на Королата!Не се сещам на японска кола оригинален филтър да струва 8 лв.
4.Последният път си спомням,че свещите и филтъра,който купихме от ТМ Ауто бяха Денсо.Но дори и да са Шампион не виждам нищо нередно в това-Шампион си е фирма.Минаха повече от две години и колата работи безупречно
5.За да не си говориме глупости-дай да си чукнеме един бас на 100 долара и ще дойда с Галанта преди 9 часа сутринта(на две преки ми е от твоята работа)да видиме как ще се смееш като паркирам.
6.А уроци по паркиране приемам всякъкви след като то взема СТО-Тарката



Тема Re:Galant Diesel.нови [re: мтмм]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано27.07.04 11:30



Hubawa kolica e Galanta Diesel. Edno priqtelche q kara 7 godini tuk - w momenta e na 350 000km i si prekarwa starinite pri tehnite w BG:). I dosta jiwot ima w neq oshte!

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Тема Re:Да верно е!нови [re: El Camino]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 13:44



Галанта е страхотна машина!Но(не го казвам да тревиалнича)Авенсиса(Карина)не са по-лошиТова си е мое менение!
Преди имах Мазда 626.И тя е кола та кола!Ама един нов Авенсис D4D........



Тема 100-таркатанови [re: мтмм]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.07.04 22:49



през крив макарон само :-))) Мисля че аз имам да прибирам 100-тарка от тебе. А урока ще ти го преподам и преди, и след като ми я дадеш ЛОЛ!
Не сравнявай Шампионка с Денсо - досмешава ме ;-)))) Моя Нисан е малко паметник напоследък - инак консумативите му са под тия на Королката (учудващо) - бус Прери е. Забавлявай се бре - ти ако мислиш че някой (освен райдъра) се товари тука - бъркаш :-)))))

UB40 !



Тема Лапнал синови [re: мтмм]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.07.04 22:52



нафтата и това е :-)) А един дърт Галант с пушещ мотор ? Я питай онзи фен Бен Гън от вашия клуб добре ли му беше над хилядарка дотука - и то без да ремонтира мотора - само по глава разходи ? Трябва да съм луд да карам стар дизел особено Митсубиши (дето са макс усложнени като коли изобщо). Не го приемай лично де - ти си паралия и знам че ще си платиш всичко до последно :-))))

UB40 !



Тема Re: Лапнал синови [re: jamie]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 23:07



Ама сега влезна още един с пушещ Галант.Нещо май му обогатява сместа.Заминал му е някой датчик.Той си го е избрал
Моя още си е екстраКой ти говори за стар дизел?
Ало стига с тия Митсубишита бе!Тука е форум на Тойота



Тема Не е ми !нови [re: мтмм]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.07.04 23:17



Ай къш къш - погледни да не е пропушило и твойто :-РРР

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.