Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 22.09.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Остави го...нови [re: mitio]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 11:14



Не са от значение 15-см като габарити!
От значение са 15-см да се заядеш на дребно и да наложиш тъпото си мнние!



Тема Re: Не става...нови [re: mitio]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано26.07.04 11:54



въпрос само за харчене, а и за паркиране, промушване в тесни улички и т.н. Жена ми като вземе да паркира карината някъде ан по-тясно, слиза поне веднъж да види колко място и остава.
Между другото королата също е вариант, който допускам, но искам да е с VVTI мотор, но пък те не ми излизат на пари. Я кажи каква ти е королата и каква им е разликата в харченето с Яриса.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Абе нещастник...нови [re: мтмм]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано26.07.04 12:00



темата е моя, аз ще си купувам втора кола, аз нямам "мнение" по въпроса, аз имам становище. Мнение, можеш да имаш ти и останалите, обаче както вече казах, точно твоето не ме интересува (не важи за останалите), така, че си го запази. Ако не те кефи темата не влизай в нея.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: ?нови [re: jameiko]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано26.07.04 12:07



Имаш ли представа какво му е на климатика?

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Успокой се малко!нови [re: the_rider]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 13:52



По-спокойно де!Темата е твоя но интернетпространството е на всички И аз като тебе имам аргументирано становище
Искам и аз да си споделя аргументите.
Напротив-много ме кефи темата.Много е посещавана и грамотно провокирана от тебе!
Трябва да се подкрепяме а не да се караме-нали сме фенове на японски коли
Успокой се малко!Да не вземеш да колабираш пред клавиатурата
Мир да има!



Тема Ами няма как -нови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.07.04 22:38



понеже писах аз но нямах време да се логна. Това е обява на която се натъкнах случайно по-скоро. Звъниш, гледаш, сервиз - и решаваш.

UB40 !



Тема паркирамнови [re: мтмм]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.07.04 22:48



в 90% случаите по тротоарите. Законно !
Когато докараш средния си клас кола на разход 6 литра бензин градско през лятото и 7 зимата - ела ми се обади. С едно зареждане месечно правя 500+ км само градско - зимата. Колата е проста, здрава и не се чупи, има отличен обзор, маневрена е, с къси предавки - ускорява добре до 60-70 км/ч - именно каквото ми е нужно в София. За сравнение с Королата винаги съм поне 2 кила отгоре в разхода, по-ниска и дълга е, карам повечето време на 2-3 та предавки ( а ен 3-4 та)..... всички консумативи са и по-скъпи за капак.
ПП: Май не живееш в София като те слушам :-)))

UB40 !



Тема Re: паркирамнови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано26.07.04 23:07



AE92-kite Corolla sus 4A-F dvigatel, kato 4A-FE samo che s karburator karat na 6,5/100 gradsko, sus klimatikut vkliuchen. tova e ako e reguliran dobre karburatorut i vsichko e v izpravnost, razbira se. no rider-a iska neshto po-novo....
btw, za nissan micra, rider, neznam kolko si golyam, ama te sa adski neudobni za leviyat krak, zashtot volana e tvurde golyam, i ima edno pragche na vutreshnata kora na shofiorskata vrata, i defakto kraka ne moze da ti mine mezdu vrata i volana, koeto az namiram za mnogo neudobno. inach sa ok kolichki, kato izpulnenie sa DOSTA pod toyota!
tazi koyato sum karal blizo 3 sedmici, beshe 2001, 3vrati, sus dvigatel 1.0 i nabirashe mnogo dobre v grada, na izvungradsko dostrigashe 155km/h no se luleeshe kato topola...



Тема Абсурд.нови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.07.04 23:13



Това значи да е под 5.5 без клима - оплеска я яко батко :-))))
Верно че АЕ92 от първите особено е малка колица, но забрави този разход просто.

UB40 !



Тема Re:Каде паркираш,че неразбрах?нови [re: jamie]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 00:09



Наслушах се на глупости за 10 години напред!Галанта ми е дизелов и знаш ли колко харчи нафта с включена клима лятото-точно колкото твоя Джаз зимата с една съществена разлика,че аз сам на дизел и сам с клима.А сещаш ли се как го карам 5-та година в центара на София-без никъкви проблеми.Само че едното е кола а другото-шнорхел?А Королата на жената(Е11) харчи(с климата)7-8литра.Тя Королата неможе повече,освен ако не и е скапан мотора?И не ми говори,че неможе да се качва по тротоари.И колко са по-скъпи консумативите на Королата,че немога да се сета?Масления филтър в ТМ Ауто струва 12 лв.Въздушния 22 лв -Денсо,свещите -5лв.Мога да ги намеря още по-евтино но Королата вече три години не сме я пипнали и заслужава поне оригинални консумативи
А не ми говори за центъра на София защото живея на"Неофит Рилски" вече 37 години.И никога не сам живял другаде.
И по кои тротоари паркираш законно?И в колко часа?Аз мога само в гаража в двора си през деня да паркирам!Не само защото колата ми е 30 см по-дълга от Джаза и 10 см от Королата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.