Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 21.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Не знам откъде са данните,нови [re: мтмм]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.07.04 09:31



но преди 2 години на Автосалона в София виждах Суифт 1 л и ме впечатли именно цената от 10 500. Возията в градско (при средна скорост 30-40 км/ч) едва ли е фактор - дори е факт че по-твърдото окачване се разбива по-трудно. 15 сам дължина са решаващи при паркиране - особено в София (казвам го от опита си с 330 см дълъг Джаз). Безопасност ? Да не смяташ да караш с 200 ? Говорим за градска кола - тук жертви падат само когато се правят глупости по Цариградско например - тогава умират и тия с Мерцедеси (пресен случай отпреди 2 месеца).
ПП: 3000 струва модела на 6-7 години максимум - погледни обявите :-)

UB40 !



Тема Re:Сега сме 2004нови [re: jamie]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано24.07.04 10:32



а не 2002И от началото на годината'Миркат'обявиха,че прекратяват продажбите на Суифт.Сега има' Алто' което най-евтиното е 16000 с ддс.Не смятам да карам с 200 но нито един Суифт няма нито подсилващи греди,нито еърбек за разлика от по-горните класове!Всичките класове японски коли от среден клас имат прекрасно окачване и са с огромен ресурс.Никога не сам казвал,че мекото окачване е по-здраво!
Предполагам знаеш какво значи 'Сивик' на английски?Именно този клас са най-караните градски коли.София е град в който перфектният вариант за каране е кола от среден клас.Аз карам горния сигмент от близо10 години предимно в София(преди имах Мазда 626)и твърдя,че 10-15см не са от значение.



Тема Ами пич,нови [re: мтмм]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.07.04 10:41



там където мястото за паркиране е с размера на 626-цата ти, аз си паркирам с Джаза - работя в центъра и твърдя че няма да можеш да паркираш никъде в района. Виж - политиката на Миркат с кофти в случая. А колкото до това че е било през 2002 - да не искаш да ме убеждаваш че колите поскъпват като нови ? ;-))))
Подсилващи греди и еърбек - абе досега на кого обяснявах някои неща за скоростите в града ? Май ти не си ги чел.... Знам какво значи Сивик. Както знам и че в София именно средния клас не е удачна кола - освен ако я караш по България, Цариградско, Околовръстното или пръстена селца-квартали наоколо. Аз (както вече казах) работя в центъра - с кола среден клас просто ще духам супата редовно. Не обсъждам въпроса за цени на части, раход на гориво и прочие - имам кола с която да си сравня субкомпакта - разликата е почти двойна.

UB40 !



Тема Re: Разчитам на вас....нови [re: the_rider]  
Авторmitio (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 01:17



Аз си продавам Королата на 2г 26000км -не е турска а японска с климатик и т.н
vvti-1.4 97к.с може и на изплащане който се интересува ще обясня
088/8849151



Тема Re:Намерих 3 Ярисанови [re: bl1nd | h1tman]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано26.07.04 10:24



Едния е продаден а другите два са във Враца...тея обяви са от 2 седмици.
Иначе мерси, че си направи труда да ровиш в мобилето, но повярвай ми това беше първото, което направих.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Остави го...нови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано26.07.04 10:34



.. тоя е "гражданин".... не били от значение... в центъра проблема с паркирането е по-голям отколкото в някой западни страни. Джаза е екстра за града ама не виждам обяви за нещо по-новичко

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: земи си мнението обратно тогаванови [re: мтмм]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано26.07.04 10:41



Абе ждрольо нещастен, имам над 300 000 км. стаж, и поне 80% от тях са в София. Карам от 17 годишен, в момента ми е 8-мата собствена /служебните не ги броя/ кола, ти ли ше ме светкаш ква кола ми трябва, дето не си кадърен и да се регистрираш като човек..
Имал бил ... членовете... нали по-нагоре лъжеше, че Яриса е служебен на членката... аре моля ти се не ми усмърдявай темата

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Остави го...нови [re: the_rider]  
Авторmitio (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 10:45



Аз имам Corolla и Yaris.Разликата в двата автомобила е доста голяма,имам в предвид класа на който отговарят.Не е от значение 15см.И не се заблуждавайте,че Yaris харчи много по-малко от Corolla.



Тема Re: Ами пич,нови [re: jamie]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 11:14



Нещо не мога да разбера?Че ти нямаш място да паркираш Джаза?Или че "Столична община" не осигурява маясто за паркиране?
Едното няма нищо общо с другото!
А политиката не е на Миркат а на Сузуки,защото модела е остарял и го подменят с по-нов!
В самия "Център" на София можеш да паркираш безплатно или рано сутрин или късно вечер.През останалото време или си в нарушение и могат да те глобят 70лв(паяк и акт)или да паркираш на някой платен паркинг.Но пак не опират нещата до 15см!
Аз имам голям клас и среден клас японски коли.Разликата в горивото и в консумативите не ми е двойна!Много ми е чудно,как при тебе е двойна?



Тема ?нови [re: the_rider]  
Авторjameiko (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 11:11



НИСАН МИКРА, 2000г, 1.3, 16V, 56 000км, неработещ климатик, 8000лв
0898601293




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.