Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 16.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Абе нее така..нови [re: punkara]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано23.07.04 08:49



първо не струва толкова пари и второ е такава пръчка че и 5 хил. няма да дам за него

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Абе пичове...нови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано23.07.04 08:56



... не ме светкайте ква кола да си купя. Аз нито съм малък, нито ше ми е първата кола. Молбата ми е ако чуете/видите нещо читаво да се продава в тия пари да свиркате, а к ва кола ми трябва мисля, че аз най-добре знам, нали така...
Не се обиждайте ама така само си чешеме езиците.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Абе koлeганови [re: the_rider]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 11:19



Ами аз и другите колеги за какво се хабиме да ти помагаме като разбираш от коли.Може и да не си малък и да не ти е първата кола,но видно е,щом искаш Ярис и толкова много ти харесва ЗХ явно много много не разбираш от коли.Яриса е Тойота-демек качество ама е пръчка брат и то голяма.Сестра ми има Ярис(служебен) и сам го карал много пъти.Това не е кола.Добре поне ,че не се занимава с него.Току що бях в мобиле.бг има добри предложения.Иначе да отидеш да си откупиш ситроена обратно и да закриме темата.
Не се обиждай ама така само си чешеме езиците.



Тема Re: мноу ми е интереснонови [re: мтмм]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано23.07.04 14:11



.. ти пъ на кво се возиш та яриса ти е дървен
Сигурно пък сузукито дет ми го фалат толко е по-хубаво, или тия античните Примери. Мобилето го знам къде е, не ме светкаш особено. На всеки му харесва различна кола и твоето мнение, което междувпрочем не съм искал, за Яриса и ЗХ-са ми е точно през ...... ауспуха (за да запазим добрия тон). Питах съвсем ясно - " Търся да купя, знае ли някой нещо конкретно, което се продава?" Тия ластици дето си ги разтягаме са за клуб "Най-добрата кола, не за тая тема"

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: мноу си оригиналеннови [re: the_rider]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 15:07



Имаме 3 коли и всичките са японски.Аз има дизелов Митсубиши Галант,другите членове Корола,Съни и Ярис.Ако ти имаш ауспух аз имам мозак.Незнам как ти е стигнало до първичния вообще да си купиш японска кола.Да беше отворил тема Разбирам от коли.Приемам само предложения и обяви за ЯрисА не да бъзикаш хората.Триста пъти съжалих,че си дадох мнението.Селянина си е селянин



Тема Re: мноу ми е интереснонови [re: the_rider]  
Автор bl1nd | h1tman (непознат)
Публикувано23.07.04 15:25



ЕЕЕЕ колега не е чесно сега така да реагирашИ аз си търся японски автомобил.Преиначи темата и започна да се заяждаш с хората.Не е това начина.



Тема Re: Абе нее така..нови [re: the_rider]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано23.07.04 19:38



za swift 1.0 nyamam predstava, ne sum karal i ne sum se vozil na takuv. no imah priyatel sus 1.3 GTi, i mnogo puti sum go kraral, i na dosta izvungradsko i v grada, i ostanah mnogo dovolen ot kolata. vyarno e che tuk v italia nyama golemi trapove i dupki po ulicite, vupreki che vuv florenzia mnogo ot ulicite sa kurpeni i neravni, no nito problem po okachvaneto imashe, nito voziyata mu beshe losha.
sega, ako canata ne mu e v tvoya buget, tova e susvesm razlichno veche.
no tryabva da ti kaza che toya 1.3 90kc dvigatel beshe strashno udovolstvie da se kara, osobenno iz grada, bukvalno komar, i poradi gabaritite se subirashe na suvsem malki mesta za parkirane.




Тема Не съм съгласен.нови [re: mtmm]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.07.04 20:21



1. Суифта ще го взема с 3 години гаранция (а 2-ра ръка ще съм БЕЗ гаранция).
2. Няма да се раздрънка за 1 година.
3. Ще ми излиза по-евтино и от Сивик, и от Балено (което не е субкомпакт).
Карам Корола (компакт) и Джаз (субкомпакт). Не си кривя душата - Королата ми е много по-приятна но Джаза се справя много по-добре в София - за капак с по-малко разходи (почти двойно) - това не значи само по-малък разход на гориво.
4. 3-цилиндова е само 1 литър модификацията - има и 1.3, и 1.6.

UB40 !



Тема Re: И аз не съм съгласен.нови [re: jamie]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 21:05



Първо не сам сагласен с цената на Суифта-най-ефтината модификация е 11400лв без ддс.Тя е с 3 врати и е само 998см3.Няма климатик.Морално остаряла.За комфорт да не говориме.
Второ не сам сагласен с габаритите на колата. За София не са чак толкова важни 15см дължина и 10 широчина.Ние не караме на полигон на КАТ а в град София.Тука не е Пекин или Ханой!
Трето за почти чисто нова японска кола от среден клас разходите са минимални,да не кажа никъкви(ако е наред колата)
Трето не сам сагласен за следните параметри:возия(София е осеяна с дупки и неравности.Климатик(този клас кола няма клима).Не на последно а на първо място-безопасността на по-големия клас.
Четвърто-аз лично няма да дам за 998см3-15000лв ако ще не три години а пет години да е гаранцията.
Пето-дори и да дам 15000лв след 3години ако намеря някой и 3000лв да даде за Суифта ще викам 'УРА'.



Тема Re:Намерих 3 Ярисанови [re: the_rider]  
Автор bl1nd | h1tman (непознат)
Публикувано24.07.04 02:46



Е кой каза че нямало Яриси???Има тъкмо 3 в мобиле бг!
Допълнителна информация:
ПРОДАВАМ TOYOTA YARIS 1999г. ПЕРФЕКТНА ЛЯТИ ДЖАНТИ, CD-Mp3, ХИДРАВЛИКА, Ел. СТЪКЛА, ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛЮЧВАНЕ ПЪЛНО КАСКО 83, 500км. ЦЕНА-9000лв. Тел. 0889584276

Продавач:
София
тел.: 0889584276
e-mail: eee@abv.bg
пробег - 45000
година на производство - 1999 г.,

Допълнителна информация:
Климатик, серв. книжка

Продавач:
Данни:
година на производство - 2000 г.,

Допълнителна информация:
Нвн, вс. екст. без кли

Продавач:

тел.: 0898688343
e-mail:

тел.: 0889322969
За да не си чешеме езиците ето сега.Сърби,боли,драго ми е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.