Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 23.09.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Вие дайте ....нови [re: Scott]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано21.07.04 14:10



предложения за конкретни коли. Не държа абсолютно строго на определена марка или модел. Важното е колата да е запазена и да ме кефи.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Вие дайте ....нови [re: the_rider]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 14:46



Не знам за теб, но аз никога не съм харесвал Ярис. Малко Южнокорейски вид и предназначение има. А пък Версото му като го видя и ми се приплаква(щях да кажа по-друга дума, ама пак ще ме обвинят че завиждам).
Казваш Японка - вече имаш една Тойота, вземи нещо различно. Не познавам българския пазар, но за моделите разсъждавайки хипотетично ги подреждам по следния начин(лично мнение):
- Хонда Сивик - класически пример - go for it. Ако можеш да 'устискаш финансово' за новия Джаз, не се колебай.
- Дайхатсу Шарад - под шапката на Тойота, много здрав и добре екипиран автомобил
- Алмера не е лош избор, но гледай да е 1.6 oт N15 или 1.5 от новите (макар че ги поосраха).
- Корола - добър избор, най-добре питай Deemer ; имат един модел изглежда като кротушка, избягвай го.
- Ярис - бих предпочел 106 или Саксо пред него Ако ти е на сърцето поне гледай да не е 1 литър.
- Митсубиши Колт - добро е, но последните 8 год. се прави в Малайзия



Тема Re: .... нещо се издъних...нови [re: Scott]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 14:57



Май ударих някаква комбинация клавиши и пратих поста без да съм го довършил
- Мазда - 121 - много малка, а за половината пари можеш да си купиш Киа Прайд което е същото, 323 - добра, ама много Форд има в нея
- Сузуки Балено - както се казва last but not least - не е много известно, но е много надеждно и доста комфортно

И въпреки всичко избора си е твой, която ти 'легне' на сърцето, тя ще е. Тук можем само идеи да ти дадем, сам знаеш че личния опит си е личен и не е задължително мнението ми да съвпада с твоето.



Тема Re: Вие дайте ....нови [re: the_rider]  
АвторMR2 (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 16:15



Вече имаш Тойота


Лансера е кола отвсякъде

Мазда 323 не е лоша хич

Хонда си е Хонда

Нисан не пада по-долу

А Сузуки Балено най-надеждна в момента в света

Субару Импреса е скъпо,но е страхотно!
Като гледам си фен на японски като мене



Тема Re:И да знаешнови [re: MR2]  
АвторMR2 (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 16:42



Съобразявам се с цена около 10к.Че си семеен и ти трябва кола с 4-5 врати на около 5-6 години за в градско каране.Винаги е по добре да вземеш по-голям клас кола отколкото тия малолитражки Ярис,106,Сахо и разни ми ти там сапунеркиПък и живееш в София не в Рим нали...
Брат аз бачкам в автокъща за коли и сам убеден, че японците са много пред другите.Не сам предубеден а убеден.Макар че преди години бях на друго мнение.....ама бях по-млад и по неопитен........
Ае успех!И да вземеш истинска кола,че ще се караме



Тема Re: Разчитам на вас....нови [re: the_rider]  
Автор axial (radial)
Публикувано21.07.04 21:42



За Ярис втора употреба си напълно прав. Ако го вкараш от вън на 3 години - ще ти излезе колкото нов от БГ.
А мислил ли си за нов на изплащане? Цената му варира ( грубо ) между 18 и 25'000. В момента условията на Алианс са много примамливи...10% самоучастие и до 5 години изплащане.



Тема За 11 000нови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.07.04 00:15



си на нов Сузуки Суифт - за градско се е утрепал, дори и 1.0.

UB40 !



Тема Re: За 11 000нови [re: jamie]  
Автор Scott ()
Публикувано22.07.04 00:44



Суифта практически няма багажник - дълбок е една педя до ръба. Две пазарски чанти и едвам затваряш кората на капака.



Тема Re: Даже....нови [re: axial]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано22.07.04 09:15



ходих на тест драйв. ТМ Ауто обаче работят с Биохим и Пощенска, а там условията не са много добри - 9.5% годишна лихва, като Мото Пфое например дават 15 % оскъпяване за 4 години. Лошото е че те продават Форд, а не Тойота

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Стига бе..нови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано22.07.04 09:20



суйфта е морална антика, той ЗХ-са ми беше по-модерен от него

Кофти, кофти ама гот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.