Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 03.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Vaprosнови [re: punkara]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано27.07.04 17:23



Нещо не виждам такъв филтър при мен - може тъпаците да са го шкартирали.
Може ли да ми пратиш снимка или схемка, защото в книгата не го намерих .
Трябва да го оправя, защото сега горивото минава през една пластмасова хуйовина (с извинение), а то си е под налягане. Абе, идиоти - ама поне не е варвяла да я юркат.

За джантите.. Гумите са много зле и едната изпуска - не ми се инвестира пари в тях, а да купя други и после да сложа 15"-ки пак са пари на вятъра. От друга страна ми се ще да не пътувам всеки път с рейс до морето (другота кола е там при жената)



Тема Re: Vaprosнови [re: Bad_Dog]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано28.07.04 00:23



nyama kak da ti pratya snimka, shtot az na moyata nikoga ne sum imal takuv (nalim sum bivsh karburatoren).
kupi si edin filtur Bosch za EFI i go slagai! prosledi ot metalniyat hranitelk na injektorite, ot kudeto vliza po-debelata truba, trugvash po neya, tya e zakrepena kum metalniyat hranitel chrez metalen bolt s dupki vutre (naznam kak se vika na BG), markucha e silikonov, i produlzava do filtura, v koito sushto e zavit s takuv bolt s dupki vutre. ako tazi sistema vse oshte e ostanala po benzinovata ti liniya, vzemi si filtur bosch za volvo, te imat sushtite razbi, i samo go zavii na mesto. ama tuikati neznam kakvo e praveno po kolata ti, moze da si vzamesh pak filtur, samo che bez rezba, a se montira sus skobi, pak e golyam i metalen i e za EFI.
uspehi,
punky
PS: razkarai toya plastmasoviya, shtot shte se zapalish nyakude!




Тема Re: Vaprosнови [re: punkara]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано28.07.04 08:31



Значи - видях един пич с бяла 2-door ГТС и разгледах.Бензиновия филтър е там където ми беше газовата. Но на металната тръба към него (от помпата) той има болт (с дупка по средата - откъдето минава тръбата). Моята е срязана - имам гола тръба. Ебати ИДИОТИТЕ са били тези.



Тема Re: Vaprosнови [re: Bad_Dog]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано28.07.04 08:35



Много ги псуваш, а!

Japanese fever

Тема Re: Vaprosнови [re: Kykepa]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано28.07.04 09:23



Е как няма да ги псувам...

Вчера се дръпнах с бялата АЕ86 - 2-door GTS Levin. На старта ме дръпна малко - моя съединител леко пързаля, но после моята качва оборотите по-бързо и го хапнах :)). Става кола постепенно... И ще стане - ако не фалирам преди това и жената не ме пребие с точилката



Тема Re: Vaprosнови [re: Bad_Dog]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано28.07.04 11:04



Без филтри си бърз - изчакай като ги сложиш да видиш как ще е и дали ще късаш бялата ГТСка .

Сори за ядовете. Простотията (беднотията) народна край няма.

Интересно ми е така, като чета, какви хора са си купували такива коли на времето. Дали са си давали сметка за това, което купуват..

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Тема Re: Vaprosнови [re: El Camino]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано28.07.04 11:12



Теоритично бялата ГТС-ка трябва да е по-бърза - с един двигател сме, а тя е по-лека. Освен това е с гуми с по-малък радиус от мен.
Но зимата е понесла челен удар и не е идеална.



Тема Re: Vaprosнови [re: Bad_Dog]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано28.07.04 21:49



nyama teoriya, ima praktika, nastiskash gazta, i koito stigne pruv.....
viz opravi si filtura, vazen e (nyama da ti namali moshnostta, ne se bezpokoi).
proveri si cyalata benzinova sistema, ot rezervoara do injektorite, shtot nalyaganeto e visoko, ako nyakude izpusne, shte se zapalish kato fakla!

uspehi
punky



Тема Re: Vaprosнови [re: punkara]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано29.07.04 09:21



Естествено, че ще го оправя - да не съм луд да карам така...
Постепенно ще стане кола :)))
Следващите неща в списъка са:
1. Горивен филтър
2. Гуми (+джанти)
3. Окачване (смятам да е КОНИ)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.