Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 23.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Цена на Corolla?  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 09:39



Имам Corolla XL от 97-ма година с 1,3 карбураторен двигател на 60 000 km. Някой има ли идея какви пари мога да й взема?

P.S. Взета е от TM Auto.



Тема Re: Цена на Corolla?нови [re: питaщ]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано19.07.04 10:00



imash li ideja kade e proizvedena? Ako e v Japan e super!
Ako kolata e proizvedena v Japan e naj-dobre, darzhat si cenata, no vse pak e vazhno i kakvi extri ima... Klima, ABS, Air Bags, muzika, centralno, el. paket....
Taka che nikoj ne mozhe da ti kazhe cena bez tazi informacija.... Vse pak si mislja, che mozhe da se nadjavash na neshto nad 8 000 lw, ako razbira se imash extri i kolata e MADE IN JAPAN !



Тема Re: Цена на Corolla?нови [re: ToyotaFan]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 17:50



Японска е, но е базов модел - има само музика, климатик, аларма и имобилайзер. До момента нищо не е сменяно (освен консумативи) и е в отлично състояние. Не знам обаче, 8 000 ми се вижда доста оптимистично, дали някой ще се навие на толкова пари ...



Тема Re: Цена на Corolla?нови [re: питaщ]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано19.07.04 22:24



chakai, kolata e "97-a", i e s karburator?!!! dulboko me sumnyava tova!
ili e 87-a i e s karburator?!



Тема 87-манови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано19.07.04 23:01



няма как да е купена от ТМ-АУТО, нито да е на 60 000 км.
Може да е модел за изтока - там май инжекциони избягват да внасят.

UB40 !



Тема Re: 97-ма!нови [re: jamie]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 23:59



Колата е закупена от магазина на TM AUTO на ъгъла на Ботев и Стамболийски (пл. Възраждане) в София през м. май 1997 г. с фактура и всички останали документи. Поддържана е само в сервизите на TM AUTO (стария в х. Димитър и новия на Цариградско шосе) и цялата й история се пази в техния компютър. Внесена е от Япония, през Гърция (това е отбелязано в митническата декларация). Новия модел вече беше излязъл тогава, и затова цената й беше много изгодна - дадоха ми я с голямо намаление. Точните параметри ги имам в сервизната книжка, но двигателя със сигурност е карбураторен, 1.3 литра, 75 к.с.

Както и да е, въпроса ми беше колко реално струва колата, а не да ви лъжа или да ви я продавам - ще я оставям на близък и просто искам да съм ориентиран в цената ...



Тема Re: 97-ма!нови [re: питaщ]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано20.07.04 08:07



Pri polozhenie, che e naistina na 60 000 km i ima naj-vazhnata extra - klimatik, osven tova e made in japan, struva mi se, che za 97-ma godina 8 000 e ABSOLJUTNO normalna cena! Ne e mnogo spored men!
Uspeh!



Тема Re: 97-ма!нови [re: питaщ]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано21.07.04 10:59



Искам да я видя! Търся си втора кола. По принцип Ярис, но мога да се огледам и по твоята королка. Ето ми телефона 0887 72 58 96. Звънни или остави телефон.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Цена на Corolla?нови [re: питaщ]  
Авторmitrev (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 08:56



Аз си продавам Королата на 2г 26000км -не е турска а японска с климатик и т.н
vvti-1.4 97к.с може и на изплащане който се интересува ще обясня
088/8849151




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.