Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 17.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема jamie!!нови  
Автор molkircho (who?)
Публикувано16.07.04 00:01



imam pitane,

"jamie: 06.04.04 10:34 Задното стъкло може да се направи и от Лексан, обаче губиш отоплителя му, както и чистачката :-( "


mi veche e sredata na iuli i az oshte si karam bez zadno stuklo, ta reshih da te pitam k'vo e tova lexan, kade moje da se nameri i ceni???



Тема В Българиянови [re: molkircho]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано16.07.04 00:49



е повече познат под името "поликарбонат" - използва се основно многослойния тип за покривни плоскости. Намираш фирми в сектора "строителство" - материала го има и еднослоен ! Може да го видиш как изглежда в сервиза на Дунев до 4-ти км - "стъклата" на халето са от такъв, но техния специално е малко мек и се драска лесно.
Ако трябва да вземеш по-голямо парче - и аз мога да се включа.

UB40 !



Тема ясно, а ..... [re: jamie]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано16.07.04 09:25



как ще го огъна по вратата?
на места има почти 90 градусов ъгъл



Тема Ок де,нови [re: molkircho]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано16.07.04 21:15



снимай проблемното място да го видя ?

UB40 !



Тема Re: Ок де,нови [re: jamie]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано18.07.04 13:48




виждаш ли как отзад се огъва, то точно на това място се и счупи -



Тема Лексананови [re: molkircho]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.07.04 19:51



няма да се счупи, а предлагам след като се изреже парчето по размер да се пробва и леко с нагряване - но много леко и отдалеко ! До на 90 градуса, но не ти е рязка чупката ! Има закръгление, не е проблем според мен. Дори обаче да не успееш - пробата няма да излезе скъпо, а в случай на успех - ще ти спести още доста пари и главоболия.
ПП: Не беше ли по-добре снимка отзад ???

UB40 !



Тема Re: Лексананови [re: jamie]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано20.07.04 01:26



да де ама нямам отзад, днес ще ходя до околовръстното и черни връх, там предлагали поликарбонатни плоскости 1,2,3 слойни



Тема Е,нови [re: molkircho]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.07.04 00:51



ще правим ли партия ? Аз имам един излишен заден капак - мисля си да дам да ми направят по него стъклопастов с лексан задно стъкло.

UB40 !




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.