Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 28.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Техн. инфо Корола/Селиканови  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано12.07.04 17:27



Привет на всички Тойота фенове!
Аз съм от четящите и рядко пишещи, но надяващи се скоро да станат членове на клуба. Търся си Селика 2.0 91, 92 или Корола лифтбек 93-5 1.6. Това за тук в Германия. Едновременно с това обаче и АЕ 86.. но там като пукне пушката ще се чуе:).

Та идвам да се допитам за една техн. спецификация. Не откривам данни за тези двата мотора в нета. Интересуват ме предимно върт. моменти на 2та мотора.

Някъде сайт да проверя?

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Тема Re: Техн. инфо Корола/Селиканови [re: El Camino]  
Автор Deemer™ (наркоман)
Публикувано12.07.04 20:26



Мога да ти помогна само със сайт на предлаганите в България Короли, защото се интересувам от тях :





Тема Re: Техн. инфо Корола/Селиканови [re: El Camino]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано13.07.04 01:21



celica 2.0, 91 i 92 godina (ili mopdel ST185) idva sus 3S-GE dvigateli ili 3S-GTE (turbo) dvigateli. sega veche znaesh imenata im, samo chukni na google, i shte ti se zavie svyat ot informaciya.
corolla 93-95 1.6 (ili model AE101) idva sus 4A-FE dvigateli, nai-moshtnite dostigat 115kc, pak, chukni na google i shte vidish vsichko.
ae86 idva sus 4A, 4A-C, 4A-GE, 4A-GEC, suotvetno: 78kc,73kc,124kc,115kc.
pozdravi,
punky



Тема Re: Техн. инфо Корола/Селиканови [re: punkara]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано13.07.04 03:36



А какво ще кажеш за Селиките тук в САЩ?

Аз съм виждал 2 vida - ST i GT

Japanese fever

Тема Re: Техн. инфо Корола/Селиканови [re: Kykepa]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано13.07.04 08:48



za statite Celicata s kraglite farove ako ne se laja idvat s 7A-FE(za ST) i 5S-FE(za GT), tazi generacia tuk ne se predlaga s turbo i AllTrack. novata generacia sa s 1ZZ-FE(za GT) i 2ZZ-GE(za GT-S)



Тема Re:Благодарянови [re: punkara]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано13.07.04 11:16



Благодаря за изчерпателната информация, Пънки! Знаех, че мога да разчитам!

Днес продавам Сънито (ДАНО!), утре ще пробвам една Селика дали въобще ще се събера в нея (2 метра съм висок и си ми е дертче) и ако боговете са с нас (надявам се) уикенда да се кача на една (нетурбинирана) Селика.

Поздрави!

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Тема Re:Благодарянови [re: El Camino]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано13.07.04 19:17



Celicite ne sa tiasni(kat izkluchim poslednata generacia), stiga kormiloto da moje da se mesti na gore. ako kormoloto e stacionarno, togava zabravi, ste ti e super neudobno da boravij s ambriaja. kazvam ti go ot lichen opit, stoto az sam daje nad 2-ta



Тема Re:Благодаря [re: El Camino]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано14.07.04 00:39



vzemi si edna digitalna kamera, i snimai celicata, snimai i i dvigatelyat, otdolu, i pusni snimkite tuk, da vidya za kakvo stava vupros, ne e kato da sum tam na mesto, non vse pak. moze da vidime dobra li e ne e li? tryabva da snimash ot blizo v detail, za da se vizdat eventualni defekti
uspehi,
punky



Тема Re:Благодарянови [re: punkara]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано14.07.04 10:23



Гледам днес отново в аутоскаута, но хубавите селики са заминали.
Явно ще чакам за нова обява.

Това което знам до момента е, че не е препоръчително да е 2.2л амер. изпълнение, както и автоматик (не понасям). Четох, че на селиките 2рата скорост правела проблеми. Обаче до тук. Повече идея си нямам какво да гледам.

Ако мога ще направя снимки за тук, но има вариант да е далече колата и да се наложи директно да я взимам. Та за това идва ли ви нещо наум - по типичен проблем при 2 литровите Селики?

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Тема Re:Благодарянови [re: lS3OO]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано14.07.04 10:27



Изключително ценна информация първа ръка - колко е гот да си намериш сродна душа.

Честно казано като ги гледам от вън ми се струват големи да са.. но нали знаеш - статистиката лозе пази. За 2/3 от спортните не класираме:).
Едно приятелче има такава 1.6 обаче и той ми твърди (170-175), че съм нямал шансове да се събера вътре.. на височина. Иначе не съм особено обШирен:).

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.