Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 26.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема toyota "town ace" rezervni 4asti, kyde???нови  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 13:03



stava vypros za minivan toyota "town ace" (7+1 mesta)
vyv vn ima 2-3 takiva broiki - ne e prednazna4en za bg - s obraten volan e i t.n.

ta problema e 4e se skysa nqkyf marku4 po dvigatelq deto e super specifi4en i v cqla varna po magazinite i avtomorgite ne mojah da namerq takyv
kazaha mi 4e trqbvalo s pory4ka 4ak ot qponiq ama toi 6te mi izleze zlaten toq makru4...

mojete li da mi dadete syvet kyde moga da go namerq tva 4udo ili kyde mogat da mi napravqt takyv eventualno ?

10x predvaritelno



Тема Re: toyota "town ace" rezervni 4asti, kyde???нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано05.07.04 13:50



абе ти първо провери в ТМ Ауто, пък тогава констатирай златен ли ше е сребърен ли ше е

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: toyota "town ace" rezervni 4asti, kyde???нови [re: the_rider]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 14:16



TM AUTO... kyde se namira ? nali za Varna govorim ?



Тема Re: toyota "town ace" rezervni 4asti, kyde???нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано05.07.04 14:29



е ТМ ауто са вносителите на Тойота, във Варна сигурно имат или клон или някой дилър. Може ли да караш тойота и да незнаеш къде е офиса на официалния вносител в твоя град.
960 41 00 това е телефона им в София, обади им се и ги питай или за офиса във Варна или направо за маркуча.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: toyota "town ace" rezervni 4asti, kyde???нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано07.07.04 00:54



abe kuv e toya "specifichen" markuch? ya go snimai, i go slozi tuka, da vidya za kakvo govorish, 100% sum siguren che ima po-lesno i evtino reshenie!
za kakvo e tozi markuch znaesh li? s kakuv dvigatel e tvoyat van? ako ne znaesh, napishi nomera na ramata, shte go otkriem, spoko.




Тема Re: toyota "town ace" rezervni 4asti, kyde???нови [re: punkara]  
Автор DEFLEPPARD (пристрастен)
Публикувано07.07.04 10:11



mi te sa go opravili - vkarali sa samiq marku4 v nqkyf drug po debel... prez nego preminava vyzduh snimah snimah tova koeto se vijda ama ne e istinskiq marku4 koito tyrsq a dopylnitelniq det sa slojili... zasega e vremenno opraven ama vse pak mi se struva po dobre da si slojim edin nov (ili pone zdrav) originalen marku4....
snimkite sa v hit.bg nadqvam se da vi se zaredqt :)
stava duma za tva debelo 4erno "4ervo" s tynkata sinq lenta


Редактирано от DEFLEPPARD на 07.07.04 10:12.



Тема Re: toyota "town ace" rezervni 4asti, kyde???нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано09.07.04 02:09



o boze! ta tova e prost markuch za vuzduha! kato ne ti haresva tozi, si kupi drug model....:)! dori pozarikarski, stiga da e tochniyat diametur, slagai go i ne misli poveche. az v momenta polzvam edin takuv plastmasov, deto e za kabeli....:).
ne ti tryabva da si harchish parite!



Тема Re: toyota "town ace" rezervni 4asti, kyde??? [re: DEFLEPPARD]  
Автор axial (radial)
Публикувано09.07.04 09:39



КарКом са представители на Тойота за Варна. Намират се на ул. Пирин ( между Пикадили и бул. Сливница).
Но за един маркуч и аз не бих отишъл там...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.