Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 24.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Най-добрата Тойота...?  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано02.07.04 14:37



Toyota
4Runner
Avalon
Camry
Celica
Chaser
Corolla
Corona
Cressida
ECHO
Echo
HiAce
Highlander
Land Cruiser
Levin
MR2
Matrix
Paseo
Pickup
Previa
Prius
RAV4
Sequoia
Sienna
Soarer
Solara
Starlet
Supra
T100
Tacoma
Tercel
Trueno
Tundra
Van

Е, това май не са всички модели, ама да кажем, че са най-разпространените...
Ами според мен най-добрата Тойота е Королата и никой не може да ме убеди в противното, защото ги обожавам направо...разкошни са....
Но все пак искам и вашето мнение, за това кой модел е най-добър :)))



Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Deemer™]  
Авторchr_hdj (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 17:51



Най-добрата е Королата !!! . Без никакво съмнение. Под това име се произвежда от 1967 год. , че и до ден днешен . Помисли си защо е така...
До скоро карах Корола от 1984 г. и въпреки 20-те и години доста се чудих дали да я продавам - ами аз само я карах и сменях консумативи. Някакви по-сериозни ремонти не са ми се налагали . Сега карам една Карина , която е доста по-нова и с повече екстри , но все пак е и по-висок клас кола от Королата.
Ако ги имаш парите няма , какво да се колебаеш - взимай Корола !



Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Deemer™]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано02.07.04 19:05



Най-добрата е тази, която ти задоволява нуждите!

Japanese fever

Тема За Кукеранови [re: Kykepa]  
Авторchr_hdj (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 20:52



Прав си , но въпроса беше - "Коя според вас е най-добрата." Е според мен най-добрата и най-надежна е Королата !



Тема Re: За Кукеранови [re: chr_hdj]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано03.07.04 00:20



Напълно споделям твоето мнение. COROLLA FOREVER!!! COROLLA - THE BEST OF ALL CARS....COROLLA PERFECT!!! COROLLA - MY FAVORIT CAR!!! COROLLA - THE MOST BEAUTIFUL CAR IN THE WORLD!!! COROLLA - REALY THE BEST!!! COROLLA - THE MOST, MOST, MOST...REALY MOST WONDERFUL CAR!!!
Или с други думи - просто казваш "Корола" и вече няма нужда от думи....Възхищавам се на тая кола...обожавам я....разкош...перфектна е....но най-точната дума е - СЪВЪРШЕНА!!!! Наслада за очите!!!! Удоволствие да я докосваш...да я гледаш...да седнеш вътре...да докосваш тапицерията...да се возиш....но най-яко е да ИМАШ!()....
Ехх...някой ден, някой ден...



Тема Re: За Кукеранови [re: Deemer™]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано03.07.04 06:43



karala li si niakoga Toyota Supra?



Тема Aуууууууууу , полека lS3OO !нови [re: lS3OO]  
Авторchr_hdj (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 12:13



Това не е кола за всеки !
Имам пред вид и как се кара и какво може !!!
В mobile.bg има една Supra , 821 к.с. Виж я !



Тема Re: За Кукеранови [re: lS3OO]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано03.07.04 15:06



не...защото съм само на 16! няма кой да ми даде без книжка и без кой знае какви шофьорски умения да управлявам автомобил от класа на Тойота...независимо кой модел...
Но да ти кажа - не съм се и качвала в супра...защо??? Какво е толкова интересно?



Тема Re: За Кукеранови [re: Deemer™]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано03.07.04 16:15



ami edin den ako ti se otdade vazmojnost da pokarash Supra, ste si promenish malko mnenieto za Corolla
btw, Corolla ne e edinstvenia legendaren model na Toyota, LandCruiser sasto se prodava ot dalgi godini.



Тема Re: За Кукеранови [re: lS3OO]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано03.07.04 17:14



хмм...едва ли, но щом ти си карал и двете коли сигурно си по-обективен от мен :)) знам ли?!



Тема Re: За Кукеранови [re: Deemer™]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано03.07.04 17:39



to si e do lichen vkus! suprata e dosta po-trudna za karane ot edin nov shofior, ima dulga muzuna, s koyato tryabva da se svikne, i sedish dosta po-nisko, osobenno ako idvash ot standartnata corolla. suprata e po tezka, i tova okazva vliyanie na zavoite, osobenno ako kakrash mnogo burzo, koeto e mnogo lesno s moshtnostta na suprata. spored men, dobre si si haresala corollata, i shte ti pasva tochno....



Тема Re: За Кукеранови [re: punkara]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано06.07.04 14:16



Naj-dobrata Toyota e:

1. Novata Toyota
2. Moyata Toyota
3. Toyota-ta izobshto!




Vse pak kato ostavim shegata nastrana Corolla-ta e prekrasen izbor, osobeno za mlado momiche! Lesna za karane, negoljam gabarit i mnogo nadezhdna!
Uspeh! Dano imash shtastieto da se sdobiesh s takava kola!



Тема Re:Бих поспорил...нови [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано06.07.04 14:36



... по т.2, но това рано или късно ще се провери на по бира

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Бих поспорил...нови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано06.07.04 15:05



Az nyamah predvid tochno moyata, a "moyata" ot gledna tochka na vseki sobstvenik! :-)))
Daleche sum ot misulta, che moyata Carina e naj-hubavata kola na sveta, ama za men si e the best!



Тема Re:Бих поспорил...нови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано06.07.04 15:08



Inache proverkata na po bira e lesna rabota, trjabva samo da ugovorim vreme i myasto !



Тема Re: За Кукеранови [re: punkara]  
АвторDeemer™ (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 15:29



хе-хееее...направо ми сгряваш сърчицето, като казваш, че королата ми пасва точно
Гордея се, че такава съвършена кола пасва точно на мен
А да ви питам..имало една реклама...аз не съм я гледала, но това не ми попречи да се хвана на бас...двама пичове си карали няква кола по пътя. и по едно време виждат една мацка до една спряла кола....уж се е развалила и ги стопира. и пича, който карал колата малко преди да стигне жената с колата намалил нали да спира...ама като се приближил достатъчно видял, марката на колата и отфучал напред...а другия го попитал :
- Защо не спря?
- Ти виждал ли си някога Тойота .........еди кво си...... да закъсва??
Та...аз противно на всички очаквания поддържам тезата, че това е тойота СЕЛИКА, защото ще се изям, ако се окаже Корола и аз не съм гледала рекламата никога ()...но моя приятел е категоричен, че това е не каква да е,а Тойота КОРОЛА...а сега на къде???
Внимавайте какво ша кажете, защото не искам да черпавам бира....



Тема Re: За Кукеранови [re: ToyotaFan]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано06.07.04 15:34



Ооо..не се съмнявай, че ще се сдобия... но сега ми предстои по-трудното - да се науча да карам...после нещо независещо от мен и моето бързане - навършване на пълнолетие...и после нещо невъзможно, ама може и без него, като се замисля - взимане на шофьорска книжка...категорияяяя....ъъъъ.....С



Тема Re: Корола енови [re: Deemer™]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано06.07.04 17:45



Д-4Д, три врати, черна, едната а другата сребриста.

Текста е дословно "ти виждал ли си Корола да закъса?"

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Корола енови [re: the_rider]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано06.07.04 23:45



уааа...е, аз защо не съм я гледала до сега...абе аз края май хванах веднъж..ама освен Тойота Селика в главата ми се върти и едно Сузуки Лиана....а това май беше друга реклама...е, ша черпавам бира, то са е видяло



Тема Сравнения :нови [re: Deemer™]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано07.07.04 00:46



Можем ли да сравним на външен вид и мощност две коли на Тойота..?? Да речееееем....а, ето тези :
Toyota Corolla

Тази не е никак лоша :))
Ииии....Toyota Celica :

Тази Селика според мен също не е за изхвърляне...е? по какво си приличат и по какво - не? Хайде научете ме и мен на нещо :))
Нали все пак съм от новото поколение шофьори :) Пък и ще съм шофьорка на Тойота, така че трябва да знам...



Тема Re: Сравнения :нови [re: Deemer™]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано07.07.04 00:51



ami novata corolla otgore, ima identichen dvigatel sus celicata otdolu, samo 10kc po-slab.
ednata e po-praktichna (4vrati, zadna shiroka sedalka, i bagaznik) drugate e po-egoistichna, komfort za dvama, a drugite da se gurchat, taka che reshi sama



Тема Re: Сравнения :нови [re: Deemer™]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано07.07.04 08:15



spored men po podhodiast e Scion tC





Тема Re: Сравнения :нови [re: lS3OO]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано07.07.04 08:31



Този Сцион(не знам как се произнася, простете), много добре са го докарали. Иначе виждах един дето прилича малко на Хонда Елемент, т.е. на тухла. ТОя Сцион горе го нямаше май на изложението или аз поне не го видях, но за сметка видях онзи грозния

М/у другото Королата да не я прхвалваме много, щото на дизайн куца малко.
Сравнена със Сивика е по-грозна, не мога да си крива душата
Тази дето ти я пеше постнал XRS ли беше коре-долу са я докарали малко, но като базова си е малко горзничка, за моите рабиранияКачеството и надежността знам, че са Но.1, но аз говоря само за външния дизайн!

Japanese fever

Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Deemer™]  
Автор Vixon (непознат )
Публикувано07.07.04 09:14



Най-добрата Toyota е продадената Toyota...



Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Vixon]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано07.07.04 09:39



Ti imal li si njakoga Toyota?



Тема Re: Сравнения :нови [re: Kykepa]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано07.07.04 10:21



imashe gi i 3-te Scion-a na izlojenieto, no tC-to beshe na vartelejkata i ne davaha da se vliza v nego, no te veche se poiaviha po dealarite(v nashiva veche sichkite sa prodadeno do kraia na avgust), ta moje da gi vidish tam, az veche karah edin, btw v tozi mesechnia broi na Car and Driver ima reviu na tC-to, dosta dobri dumi pishat za nego, i s pravo, struva samo $16,500 i idva s vsevazmojni extri, dosta dalag spisak, dvigatelia e 2.4L ot Camry-to, 160hp, 163lb-ft, izgraden e na osnovata na Toyota Avensis i ima doble wish bone okachvane na zadnicata



Тема Re: не бе...нови [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано07.07.04 11:56



... той търси да си купи

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Сравнения :нови [re: punkara]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано07.07.04 13:54



Къдеееее по дяволите пише колко им е двигателя???? Искам и аз да знам....
а също има и....значи...марка, модел, ииии......още нещо...към името...това къде го пише???
например сегааа...какво да се сетяяя.....ъъъъъ....а! "Опел, вектра, 1.8 и" Това 1.8 към марката на самата кола ли е? ако да - на мойте Тойотки как им е цялото име?? :))
Искам ей такива общи работки да се науча да разпознавам, за да съм по-убедителна, когато зарибявам населението около мен...щото за сега звуча само така :
- Е, сега ша мине една Тойота Корола и ша зяпнете...
-аа...? ама КАКВА Тойота Корола...
- еее....ъъъъ.....корола...тя е само една!!!
- е, не е само една...
- абе гледай сега през прозореца пък ти сам ша видиш каква е...ша е изненада...

Искаааам да знам всичко за тях! Всичко до последната подробност. Ще си принтирам на едно листче параметрите й и ще си ги назубря



Тема Re: Сравнения :нови [re: Deemer™]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано07.07.04 14:20



razgledaj v dir.bg ima dostatuchno info za vsichki predlagani v BG Toyota Corolla
http://auto.dir.bg/trades-v2.php?trade=20



Тема Re: Сравнения :нови [re: ToyotaFan]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано07.07.04 18:03



ше го разгледам. Мерси



Тема уаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааанови [re: ToyotaFan]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано07.07.04 18:10



Технически характеристики 1.6i
Цена 24800.00лв (без ДДС)
Двигател
Гориво бензин
Тип редови
Брой цилиндри 4
Брой клапани на цилиндър 2
Работен обем 1398
Захранване инжекцион-многоточков
Пълнене атмосферно
Максимален въртящ момент 13 @ 4800
Максимална мощност 96 @ 6000
Трансмисия ръчна 5
Динамични Характеристики
Ускорение 0-100 Km/h 1.00
Максимална скорост 185
Разход на гориво междуградски (100 km/h) 5.70
Разход на гориво градски 8.90
Ходова част
Предно окачване 1
Задно окачване 1
Колела 1
Спирачна система
Предни спирачки дискове
Задни спирачки дискове
ABS няма
Размери и тегло
Дължина 2860
Ширина 1690
Височина 1390
Междуосно разстояние 1
Стъпка преден мост 1
Стъпка заден мост 1
Маса без товар 1050
Допустим товар
Обем на багажника 1
Обем на багажника при свалени седалки 1
Обем на резервоара 1
Оборудване 1.6i
Сервоуправление на волана стандартно
Електрически стъкла 2/4 стандартно
Централно заключване с дистанционно управление стандартно
Радио-касетофон стандартно
CD чейнджър стандартно

И всичко това ей за тва животинче тука :


Е то, милото, е разкошно....



Тема Re: уааа....нови [re: Deemer™]  
Автор Scott ()
Публикувано07.07.04 18:29



Тоя сайт е толкова постен откъм инфо, че не виждам какво ще научиш от него. Напр. Ускорение 0-100 Km/h 1.00 - сега остава да разберем и каква е мерната единица - секунди? Това се казва болид И въобще само с един тип двигател ли се предлага Корола хетчбек?
Имаше сайт на

който се поддържаше от Венци ЕООД, не знам колко е актуален, но поне е добре направен.

П.П. Всъщност Венци ЕООД - Габрово съществува ли още?

Редактирано от Scott на 07.07.04 18:35.



Тема Re: уаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааанови [re: Deemer™]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано07.07.04 19:52



kolata na koiato sa opisani harakteristikite(t.e. s 1.6L dvigatel) ne e tazi ot snimkata. na snimkata e pokazana Corolla T Sport(s 1.8L divgatel, 192hp), ponava se po prednata reshetka, sasto taka ima i malkia znak na T Sport(vgledai se v reshetkata)

eto ti i link za evropeiskata stranica na Toyota, po specialno za Corolla:


na Specifications si pishe razlichnite cifrichki . az ne sam zapoznat mnogo s Evropeiskite modeli, no na amerikanskite na bagajnika vinagi si pishe kakva e Corolla-ta, te sa CE, LE, S ili XRS i taka se znae s kav dvigatel sa, chesto i s kvi ekstri ili okachvane ili drugi takiva. Corolla-Matrix se predlaga i s chetvorno predavane, togava slagat i edin znak otzad 4WD.

Редактирано от lS3OO на 07.07.04 19:55.



Тема Като гледаш,нови [re: Deemer™]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.07.04 21:59



обръщай внимание за една черно-червена емблемка - преплетено "T" и "S".....
Тогава няма особен проблем и Ярис да си избереш - тръпката е гарантирана !

UB40 !



Тема Доста по-евтино и практично е:нови [re: Scott]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.07.04 22:04





UB40 !

Тема Хух !нови [re: lS3OO]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.07.04 22:06



Авенсис 2-доор - не е зле !

UB40 !



Тема Смееш сенови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.07.04 22:07



ти но тримцата досега с дъртите Королки споделяме едно мнение - тия коли са си вечно наши - просто защото не си ги продаваме !!!

UB40 !



Тема Re: Смееш сенови [re: jamie]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано08.07.04 07:11



Точно така - НЕ ГИ ДАВАМЕ!!!

Толкова време я търся - как ще я продам...



Тема Re: Това важи за...нови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано08.07.04 10:48



почти всяка кола над 17-18 години

Кофти, кофти ама гот!


Тема Остави молянови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано09.07.04 00:14



"френското" си мислене пред вратата !

UB40 !



Тема Re: Глупости говоришнови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано09.07.04 09:42



... всяка кола на тая възраст вече е взела-дала. За да я купиш или трябва да си луд или да си манияк /което е горе-долу същото/ или наистина да неможеш да спастриш некой лев за нещо нормално

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Глупости говоришнови [re: the_rider]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано09.07.04 11:37



Какво наричаш нещо нормално? АЕ86 е кола за забавление - странно, че не си го разбрал.

И ако това да си правиш кефа за теб е лудост значи определено не можеш да ме (ни) разбереш. За мен е кеф да взема една почти гробница и сам (с две ръце) да я направя перфектна (постепенно). Определено ако си смятам ставката ми е по-евтино да я дам на майстори, но ми е приятно аз да я правя , нещо като риболова за риболовците...

Като ми трябва кола за работа си карам Мерджана, като ми трябва кола за фън си карам ГТС-а...


Последната забележка я игнорирам, защото ми звучи глупаво и като заяждане на дребно



Тема Re: Глупости говоришнови [re: Bad_Dog]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано09.07.04 12:01



A-ha, tova za ribolova mi e jasno! Neizlechima bolest! :-))) Az sum zarazen otdavna...
Ako trupkata da se zanimavash s AE86 e tolkova goljama, jasno mi e, che polozhenieto e nepopravimo!



Тема Само 1 факт:нови [re: ToyotaFan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано09.07.04 21:19





[url]http://www.club4ag.com/faq%20and%20tech_pages/Moto-P's%20New%20AE86%20Part%201.html[/url]

Добре тунингована АЕ86 излиза като разходи около 20 000 долара в Щатско.
Човека на първия линк ЗАПОЧВА от 100 000......

UB40 !

Тема Re: Глупости говоришнови [re: the_rider]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано10.07.04 01:13



viz sega, ima putnici za vseki vlak! ti imash edno iziskvane kum edin avtomobil, az (ili po-skoro NIE) imam drugo takova! estestveno che za parite koito sum dal za hobito si, sum mogul da si vzema i chisto nova toyota! no ne tova iskam az!
az ne iskam climatronik, i razni tam chashko durzachi i pr. extri, koito sa moze bi vazni za teb. predpochitam prozorcite da se otvaryat ruchno, shtot pravyat kolata po-leka, toest po-purgava i stabilna na zavoi.
napulno razbiram tvoeto mislene, i go toleriram, vaznoto e da razberesh i nasheto, nishto drugo ne se iziskva.
a tova che pokrai edno hoby chovek nauchava cyala profesiya i zanayt, i che moze da izkarva ludi pari ot tezi znaniya, sushto ne tryabva da se zabravya!



Тема Re: Глупости говоришнови [re: punkara]  
Автор Deemer™ (Administrator)
Публикувано10.07.04 18:55



Напълно съм съгласна с теб!! а когато отваряш прозорците ръчно може и мускули да развиеш, ако имаш повече късмет



Тема Re: Глупости говоришнови [re: Deemer™]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано11.07.04 06:53



chak muskuli da razvivam, edva li...:). vaznoto e da se otvarya i zatvarya, drugoto ne e vazno



Тема Re: Глупости говоришнови [re: punkara]  
Автор Deemer™ (Administratur)
Публикувано11.07.04 15:28



Виж сега : то че ше се отваря - добре. Но не е важно какви функции изпълнява, а КАК ги изпълнява....схващаш??? :))) По-гъзарийка си е сега да се отварят автоматик



Тема Вече те виждамнови [re: Deemer™]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано11.07.04 19:09



на задната седалка в бебешкото столче - опакована като салам !

UB40 !



Тема Re: Глупости говоришнови [re: punkara]  
Автор Deemer™ (Administrator)
Публикувано11.07.04 21:18



а пък като каза "супер секси" и веднага се сетих, че дръжките освен за отваряне на прозорците в този случай могат да изпълняват и други много полезни функции



Тема Re: Глупости говоришнови [re: Deemer™]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано12.07.04 04:07



napulno sum suglasen s teb: "AMA MNOGO POLEZNI!"



Тема Re:Не си ме разбрал...нови [re: Bad_Dog]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.07.04 13:58



дадох 3 опции, ти очевидно спадаш към втората - "манияци", а че всеки манияк на тема "автомобили" е и малко луд /в добрия смисъл на думата/едва ли ще отречеш

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Ама кой ти казва...нови [re: punkara]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.07.04 14:17



... че не го разбирам Ти знаеш ли ква ми беше първата кола - Опел олимпия караван - комби с 3 врати модел 1958, производство 1962 - с 10 години по-дърта от мен. Бях на 17 като ми я купиха нашите. Едвам я дотътрих до вкъщи - почти не се движеше. Лежах под, над и около нея почти цяла година, сутрин ставах в 6.30 и обличах гащеризона, половината квартал се бъзикаше с мене...ама стана кола......бачкаше като часовник...друг е въпроса кво стана с нея...не ми се говори. Така че те разбирам, тая лудост ме е тресла и мен.
Може би, обаче, вече съм твърде стар и твърде женен за тия работи, както и да е няма никва злоба в тия класификаций, можеш да си сигурен
Прав си и за другото, наистина смятам климатика, централното и ел. стъклата за много по-важни отколкото 2 сек. по-малко от 0 до 100

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Мръсник...нови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.07.04 14:19



... и перверзник

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Ама кой ти казва...нови [re: the_rider]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано12.07.04 15:08



То и аз и Джами сме твърде женени също

Ама си е голем фън, нищо че жената не ме разбира - поне само ми се смее, а не мърмори



Тема Re: Вече те виждамнови [re: jamie]  
Автор Deemer™ (наркоман)
Публикувано12.07.04 15:19



а ти недей ме виждай така...1-во не мога да се събера в бебешко столче, ама по смъртно :))
2-ро идеята за салама не ми харесва особено :))
3-то :

Повече би ми отивала роля като на тази тука :))



Тема Ебаси !нови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.07.04 22:03



БедДог - маниак. Аз-мръсник....
както си ни подкарал ще се наложи в София само с кола да се движиш - видя ли те пеша - качвам те на някоя улична лампа веднага !

UB40 !



Тема За 3-тотонови [re: Deemer™]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.07.04 22:05



виждам че имаш линк към данните на Корола за България.
А имаш ли линк за данните на Deemer™ ? Не че нещо ама да си фенка като тази на анимацийката не е за всеки - искам лично да се уверя .....

ПП: С по-предното ми писание визирах например начина по който дъщеря ми използва моята Корола - с 4-точнов колан, но в бебешко столче за кола :-)

UB40 !



Тема Забавно !нови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.07.04 22:07



Моята първа беше Воксхол Креста '59-та.
Също я постигна печален край....

UB40 !



Тема Re: За 3-тотонови [re: jamie]  
Автор Deemer™ (наркоман)
Публикувано12.07.04 23:27



Въъъйййй!!! Ти със щерка си ли ме сравняваш?? :)) Е, вярно, че понякога правя малко детски изказвания, ама чак пък толкова... :)) (*Тя не е на 16, нали???? :))
хахаха...че си кача на линк данните и веднага ще ти го дам :)) за сега можеш да се задоволиш само с една снимчица от преди 2 години :))





Тема Я каква синови [re: Deemer™]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.07.04 23:37



мъничка :-)))
Ами ще ме извиниш но няма с коя друга да те сравня засега - нали това не те обижда ???

ПП: Да, ще се задоволя засега с това.

UB40 !



Тема Re: Я каква синови [re: jamie]  
Автор Deemer™ (наркоман)
Публикувано13.07.04 00:11



хаха...и добре, че няма някоя подходяща дъщеричка с която да ме сравниш...вярвай ми - така е по-добре :)))



Тема Re: Я каква синови [re: Deemer™]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано13.07.04 00:23



hehe, kolko veselo stanalo tuka... super e pone che si imame ne samo animacionna fenka, ami i istinska... tryabva da pomislim za bikinite i gornishteto sus znaci na toyota, nema da se izlagame ya?



Тема Re: Я каква синови [re: jamie]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано13.07.04 03:28



Абе наистина си е детенце, ама след 2-3 години ша станеееее...
мале-мале не ми се мисли!

Абе не знам, ам видя ли черна коса и полудявам!

Стига това е "сериозен" клуб само за ентусиасти, технически ?-си, сбирки и ...
Няма повече да говоря за жени(момичета), макар че колите имат много общо със жените!
Да речем:
"Колата е като жената напудрена отвън, а от вътре ..."(това важи за стара кола)
или
Колата е като жената - фасадата е важна, но вътрешността прави личността!Аре стига толкова.

Japanese fever

Тема Re: Я каква синови [re: jamie]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано13.07.04 08:46



abe Jamie, kak go pravish tova, veche snimki pochnaha da ti pokazvat
btw, sto ne vijdam nikade tvoita snimka?



Тема Re:Ама ..нови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано13.07.04 10:19



аз ви казвам, че имате некви отклонения с тия 86-ци вие ми се сърдите
и айде за връзването на задната седалка, как да е, приемам го ама пък и в детско столче тва е неква авто86-садо-мазо-педофилия, твойта диагноза я няма и в най-дебелите справочници бе братче


Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Айде-айденови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано13.07.04 10:21



и момичето разбра кво визираш

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Щотнови [re: lS3OO]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано13.07.04 10:26



ако я пусне сигурно и анимационната фенка ше избега

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Я каква синови [re: punkara]  
Автор Deemer™ (наркоман)
Публикувано13.07.04 18:50



ама да бе верно...вие тука женски нямате ли си??? :)))
аз до сега нито една от нежния пол не съм срещнала тука :))
Ееее...аз ше се погрижа за бикинките и горнището :))



Тема Re: Я каква синови [re: Deemer™]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано13.07.04 23:19



Хе-хе ...

Japanese fever

Тема Както вече казах-нови [re: lS3OO]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.07.04 23:46



ЗАСЕГА е достатъчно. Ами просто се държа учтиво с младата дама, вече и го дължа (по причини - тайна засега).
ПП: Моя снимка ? Как да ти кажа човече - изглеждам доста различно - просто зависи защо съм се снимал :-))) Но не крия че най-щастлив съм на снимки където изглеждам като мангал - с работни дрехи, брадясал - просто се чувствам щастлив например по време на отпуска :-)

UB40 !



Тема Да,нови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.07.04 23:47



разбра. Дали е против ?

UB40 !



Тема Re: Я каква синови [re: Deemer™]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано14.07.04 00:47



abe mai se myarkaha zeni, ama seriozni, sus deca semeistva i pr. dori i da sa palavi, edva li shte go napishat tuka, ta revnivite im supruzi, da im vdigat posle skandali.
ta ti si ni, taka da se kaze, palavata zenska fenka, i tova e super!
shto ne pusnesh edna snimka tvoya tuka na tezi razyareni toyota fenove, da se uspokoyat, che si imat krasiva fenka v cluba?! tova si e tvoi izbor, razbira se
punky



Тема Re: Я каква синови [re: Kykepa]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано14.07.04 00:58



"макар че колите имат много общо със жените!"
abe neznam kukercho, az kato gi vozya zenite v moyata toyota (bez znachenie v koya ot tyah), ne kazvat duma, samo stiskat druzkata nad prozoreca i mulchat sus opuleni ochi... neznam shto taka?!
ta neznam do kolko kolata ima obshto sus zenata, samo znam che edinici takiva se kefyat na moyata voziya, i vinagi sa gotovi da se vozyat pri men, sreshtat se i takiva tipove, no redko
tuka sega doide edin star priyatel amerikanec, i vse tvurdi che sum "agressive driver" a tova ne etaka. ta az vinagi spiram na peshahodnite puteki, osobeno tuk v italia, shtot mestnite ne spirat, i az gi vlodyavam, che spiram i tryabva da chakat zad men... sega drug e vuprosut s kakva skorost se dviza. skorostta e burza, samo togava, kogato shofiorut nyama da moze da reagira na iznenadvashta situazia, a ne 50km/h ili 100km/h. az taka vinagi gledam na neshtata. ama povecheto zeni i dosta muze, sa na razlichno mnenie, te prepochitat da karat sus 40km/h, da suzdavat predpostavki za PTP vsyaka minuta, ama tova bilo "passive driving", egati pasivnostta, sled kato suzdavash opasnosti po putya za drugita uchastnici v dvizenieto?!



Тема Re: Я каква синови [re: punkara]  
Автор Deemer™ (дилър)
Публикувано14.07.04 02:39



ъъъ...благодаря:))
Сега на въпроса - още снимки ли трябва да им давам?? :)) е, съжалявам, ама няма повече...ако се снимам и си сканирам някоя, която става за пред хора непременно ще ви я дам да я видите :))
Ами така е. Тука са влизали женски най-вероятно с въпроси като "Как се сменя спукана гума на Тойотата ми от 67-ма?"...а аз нямам Тойота...но ЩЕ имам Тойота...нищо не му пречи и на пешеходното население да влиза тука, ама хората вече не мечтаят :))
хахаха...обичам да нямам конкуренция в нещо но това е прекалено! Пуснете тука поне една женска да ми ломоти нещо на главата за да се забавлявам...стига ги обезсърчавате тез' жени, че гумата тежи много и ще им обели лака



Тема Re: Я каква синови [re: Deemer™]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано14.07.04 03:08



abe vhoda e svoboden, samo interes tryabva da ima .
te idvat zanite da pitat kolko struva edi koya si kola (naprimer yaris) ili dali e dobra avensis, i kakvo mislime za neya i pr. toest predi da si kupyat toyota, posle pishat che sa mnogo dovolni...pone zasega .
a inache da zapovyadat damite tuka, vseki e dobre doshul



Тема Re: Я каква синови [re: Deemer™]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано14.07.04 07:48



abe verno riadko se miarkat jeni i ne samo tuk v klub Toyota, ami sichkite klubove za koli. inache ima edna det ot vreme na vreme se miarka v klub Nissan, vij i podpisa :

btw, tova e snimka ot neinata kola



Тема Re: Я каква синови [re: lS3OO]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано15.07.04 16:41



chudya se dali e dobre ili ne e dobre che si nyamame takuv "zvyar" v kluba?!



Тема Re: Я каква синови [re: punkara]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано15.07.04 23:04



Не бе Пънки, аз не ти говоря за това. Естествено, че една кола може да се оцени по достойнство само от един мъж и много рядко от жена.
Но аз исках да кажа, че някои гледат на своите коли и се грижат за тях все едно съм и гаджета(съпруги), даже някои са загрижени повече за колата си, отколкото за съпругата си. Аз такива мисля, че не познавам още, но със сигурност в нашия клуб има поне един!

Japanese fever

Тема Re: Я каква синови [re: Kykepa]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано16.07.04 10:46



ot lichen opit shte ti kaza: po-dobre mi e da se griza za kolata, shtot kato se grizish za zenata ti se kachva na glavata! a kato si ima konkurent, dori i edna kola, stava suvsem razlichna (zenata), t.e. s kef da ne se grizish za zenata!



Тема Re: Я каква синови [re: lS3OO]  
Автор Deemer™ (дилър)
Публикувано19.07.04 01:02



хихихих....така е. не трябва да се бъзикаш с нас, защото става лошо...бтв това не е ли реклама на нисан в нашия клуб :)) как не те е срам да домъкваш такива неща тука :))
ха-ха..като един човечец, който пишеше за няква ботаническа градина май...титлата или сигнатурата му бяха "Форд Мондео" ха-ха...трябва да сте го мернали някъде...евала на тоя пич - мондеото (особено това, което беше написал той) е много хубавко, ама тогава много му са изнервих, защото се сетих, че ние си нямаме някой, който да се разхожда със знак Тойота на гърба...и това е жалко...
абе не ме слушайте...върнах се от морето и съм с разбито сърце направо

I wanna be in another place, I hate when you say you don't understand...


Тема Re: Я каква синови [re: punkara]  
Автор Deemer™ (дилър)
Публикувано19.07.04 01:04



всъщност само едно уточнение - вие си имате такъв звяр в клуба, че даже и по-лош...гарантирам лично аз

I wanna be in another place, I hate when you say you don't understand...


Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Deemer™]  
АвторPesho (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 12:01



За мен поне най-добрите са Lexus LX 470 i LS 430.



Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Pesho]  
Автор Deemer™ (дилър)
Публикувано19.07.04 13:18



Сложи една снимчица да добия по-цялостна представа за твоя фаворит де :)

I wanna be in another place, I hate when you say you don't understand...


Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Deemer™]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано19.07.04 19:00



LX470

LS430

no tuk govorim za prekaleno mnogo pari



Тема Ами азнови [re: Deemer™]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано19.07.04 21:08



се разхождам с оригинална тениска Тойота и суичър Хонда :-)))

UB40 !



Тема Re: Ами азнови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано19.07.04 21:36



tova mai mu se vikashe: razdvoyavane na lichnostta?!



Тема Мога да кажанови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано19.07.04 21:57



нещо много важно в защита на Хондата - има съвършената скоростна кутия ! Направо ме е разглезила ;-)))

UB40 !



Тема Re: Мога да кажанови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано19.07.04 22:20



ei, ama za teya skorosti proterstirash veche 1 godina! za da ti se opravyat, tryabva da si nastroish suedinitelyat, cyalata hidravlichna sistema, a i predpolagam che lagerat e za smyana vutre. taka che napravi tova purvo, i posle shte govorim za suvurshenni skorostni kutii.
useshtaneto na dvete kutii e estestveno razlichno: ednata e suedinena chrez zila (ili metalni ramena) s losta, a drugata edno cyalo s losta, i se chuvstvat poveche vibracii, no ako e nastroeno vsichko, PO-LEKO vlizat ot prednoto!!!



Тема Имах предвиднови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано19.07.04 23:00



че на Хондата скоростите прощават и по-небрежно превключване. На Тойотата ми са безпроблемни, особено след смяната на маслото.

UB40 !



Тема Re: Ами азнови [re: punkara]  
Автор Deemer™ (Mетълка *Thrash)
Публикувано20.07.04 01:16



А това раздвоение на личността не се ли наричаше простичко - шизофрения?!? :))
Уф...хора, аз наистина имам нужда от помощ...това отчаяние ще ме превърне в пълен изрод...да бях рейвърка поне със шарена коса...но не, аз ше съм метълка...боже...това е болест...преди си слушах линкин парк, ню алтернатив метъл, тихичко и кротичко...а сега слушам Death, Thrash and Black метъл...което, ако сега бях с нормална психика нямаше и да го чуя...адски тежко е и се питам защо го слушам...странно е...
Но аз май се отклоних от темата за Тойота...та да вмъкнем Тойота рулз......................

Thrash, Death, Heavy, Black Metal...We are so crazy fans...


Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: lS3OO]  
Автор Deemer™ (Mетълка *Thrash)
Публикувано20.07.04 01:17



Някой ми беше казал, че Тойотите са сравнително евтини, но частите им са много скъпи.
иначе бтв количката не е лоша, но все пак не е като королата

Thrash, Death, Heavy, Black Metal...We are so crazy fans...


Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Deemer™]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано20.07.04 08:28



prava si, ne e kato Corolla-ta, ami e okolo 4-5 pati po skapa, i ima zasto . inache Toyota ne sa chak tolkova evtini, osobeno na staro, paziat si cenata dosta dobre v sravnenie s mnogo drugi marki. a za chasti, mnogo zavisi, ima niakoi chasti det sa smeshno evtini, pak drugi neveroiatno skapi, no ne mislia che sa koi znae kolko skapi v sravnenie s originalnite chasti na drugi marki koli, moje bi sa skapi sravnenie s niakoi aftermarket chasti, kakto i v BG moje bi e trudno da se namirat chasti za Japan kolite.
a za muzikata, az oste se opitvam da se darja za alternativna, no ne prekaliavam, nai-tejkoto koeto slusham sa moje bi Korn i Disturb, no ima i mnogo drugi raznovidnosti na stilove det ponasiam, vkluchitelno i niakoi nesta ot Latino i chalga(predi ne ponasiah chalga, no naposledak niakak si mi napomnia za BG, pak i ne sa mnogo pesnite det mi ponasiat)



Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: lS3OO]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано20.07.04 08:39



Щом и ти си почнал да слушаш чалга,
вече си обяснявам и не се притеснявам, че и аз нещо започнах да слушам напоследък!
Абе викам си, мама му стара да не съм взел да деградирам или да изпростявам,
ама това е може би защото не сме в България и това е някаква връзка с(всеки си прави неговата връзка) с живота и атмосферата там

Japanese fever

Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Kykepa]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано20.07.04 09:20



mi to tuk i povecheto poznati se chalga slushat, ta stesh ne stesh se niakoia pesen ti se nabiva v glavata, no v rabotata stabilno izbivam chalgata ot glavata, tam samo alternativ se slusha(94.7 The Zone)



Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Kykepa]  
Автор Deemer™ (Mетълка *Thrash)
Публикувано20.07.04 16:37



Е, добре...пънкара не е в България...Този човек с трудния за запомняне ник, който слуша Корн и дистърб също не е в България...ти не си в България...абе по дяволите, само аз ли още съм тука?

Deemer™


Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Deemer™]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано20.07.04 17:30



Този човек с трудния за запомняне ник t.e. IS300 - това е един от любимите ми модели на Лексус, та за това му е такъв ника и въобще не е труден за запомняне защото само 2 букви и едно число!
Ето го лексуса:


Japanese fever

Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Kykepa]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано20.07.04 18:07



Мдаа... това е колата, без съмнение

Нали такава беше и темата?

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Тема Абе не синови [re: Deemer™]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.07.04 00:35



само ти, успокой се. А и закъде си се засилила ако смея да попитам ?

UB40 !



Тема Re: Абе не синови [re: jamie]  
Автор Deemer™ (Mетълка *Thrash)
Публикувано21.07.04 01:53



Не, няма да изчезвам от България, но поне да живеех на морето....в Балчик...еххх...мечтииии...мечтиии...ако знаете в една дискотека в Балчик какви готини и мултифункционални гардове има....ееееехххх :(

Deemer™


Тема Re: Абе не синови [re: punkara]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано21.07.04 08:21



mi kato gledam niama da si hodia i taz godina kam BG. az imam obsto 2 sedmici otpuska za godinata, i kat smetnesh patia i to ne ostava za koga da stoia v BG pak i za koe po napred . pak i ne e kat da niama oste mnogo katcheta po sveta det da mi se hodi



Тема Re: Абе не синови [re: punkara]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано21.07.04 08:25



men ako pitate v BG kuponite sa N1 ! :-))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.