Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 25.09.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Глупости говоришнови [re: Deemer™]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано12.07.04 04:07



napulno sum suglasen s teb: "AMA MNOGO POLEZNI!"



Тема Re:Не си ме разбрал...нови [re: Bad_Dog]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.07.04 13:58



дадох 3 опции, ти очевидно спадаш към втората - "манияци", а че всеки манияк на тема "автомобили" е и малко луд /в добрия смисъл на думата/едва ли ще отречеш

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Ама кой ти казва...нови [re: punkara]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.07.04 14:17



... че не го разбирам Ти знаеш ли ква ми беше първата кола - Опел олимпия караван - комби с 3 врати модел 1958, производство 1962 - с 10 години по-дърта от мен. Бях на 17 като ми я купиха нашите. Едвам я дотътрих до вкъщи - почти не се движеше. Лежах под, над и около нея почти цяла година, сутрин ставах в 6.30 и обличах гащеризона, половината квартал се бъзикаше с мене...ама стана кола......бачкаше като часовник...друг е въпроса кво стана с нея...не ми се говори. Така че те разбирам, тая лудост ме е тресла и мен.
Може би, обаче, вече съм твърде стар и твърде женен за тия работи, както и да е няма никва злоба в тия класификаций, можеш да си сигурен
Прав си и за другото, наистина смятам климатика, централното и ел. стъклата за много по-важни отколкото 2 сек. по-малко от 0 до 100

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Мръсник...нови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано12.07.04 14:19



... и перверзник

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Ама кой ти казва...нови [re: the_rider]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано12.07.04 15:08



То и аз и Джами сме твърде женени също

Ама си е голем фън, нищо че жената не ме разбира - поне само ми се смее, а не мърмори



Тема Re: Вече те виждамнови [re: jamie]  
Автор Deemer™ (наркоман)
Публикувано12.07.04 15:19



а ти недей ме виждай така...1-во не мога да се събера в бебешко столче, ама по смъртно :))
2-ро идеята за салама не ми харесва особено :))
3-то :

Повече би ми отивала роля като на тази тука :))



Тема Ебаси !нови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.07.04 22:03



БедДог - маниак. Аз-мръсник....
както си ни подкарал ще се наложи в София само с кола да се движиш - видя ли те пеша - качвам те на някоя улична лампа веднага !

UB40 !



Тема За 3-тотонови [re: Deemer™]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.07.04 22:05



виждам че имаш линк към данните на Корола за България.
А имаш ли линк за данните на Deemer™ ? Не че нещо ама да си фенка като тази на анимацийката не е за всеки - искам лично да се уверя .....

ПП: С по-предното ми писание визирах например начина по който дъщеря ми използва моята Корола - с 4-точнов колан, но в бебешко столче за кола :-)

UB40 !



Тема Забавно ! [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.07.04 22:07



Моята първа беше Воксхол Креста '59-та.
Също я постигна печален край....

UB40 !



Тема Re: За 3-тото [re: jamie]  
Автор Deemer™ (наркоман)
Публикувано12.07.04 23:27



Въъъйййй!!! Ти със щерка си ли ме сравняваш?? :)) Е, вярно, че понякога правя малко детски изказвания, ама чак пък толкова... :)) (*Тя не е на 16, нали???? :))
хахаха...че си кача на линк данните и веднага ще ти го дам :)) за сега можеш да се задоволиш само с една снимчица от преди 2 години :))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.