Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 24.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сравнения :нови [re: Deemer™]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано07.07.04 00:51



ami novata corolla otgore, ima identichen dvigatel sus celicata otdolu, samo 10kc po-slab.
ednata e po-praktichna (4vrati, zadna shiroka sedalka, i bagaznik) drugate e po-egoistichna, komfort za dvama, a drugite da se gurchat, taka che reshi sama



Тема Re: Сравнения :нови [re: Deemer™]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано07.07.04 08:15



spored men po podhodiast e Scion tC





Тема Re: Сравнения :нови [re: lS3OO]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано07.07.04 08:31



Този Сцион(не знам как се произнася, простете), много добре са го докарали. Иначе виждах един дето прилича малко на Хонда Елемент, т.е. на тухла. ТОя Сцион горе го нямаше май на изложението или аз поне не го видях, но за сметка видях онзи грозния

М/у другото Королата да не я прхвалваме много, щото на дизайн куца малко.
Сравнена със Сивика е по-грозна, не мога да си крива душата
Тази дето ти я пеше постнал XRS ли беше коре-долу са я докарали малко, но като базова си е малко горзничка, за моите рабиранияКачеството и надежността знам, че са Но.1, но аз говоря само за външния дизайн!

Japanese fever

Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Deemer™]  
Автор Vixon (непознат )
Публикувано07.07.04 09:14



Най-добрата Toyota е продадената Toyota...



Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Vixon]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано07.07.04 09:39



Ti imal li si njakoga Toyota?



Тема Re: Сравнения :нови [re: Kykepa]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано07.07.04 10:21



imashe gi i 3-te Scion-a na izlojenieto, no tC-to beshe na vartelejkata i ne davaha da se vliza v nego, no te veche se poiaviha po dealarite(v nashiva veche sichkite sa prodadeno do kraia na avgust), ta moje da gi vidish tam, az veche karah edin, btw v tozi mesechnia broi na Car and Driver ima reviu na tC-to, dosta dobri dumi pishat za nego, i s pravo, struva samo $16,500 i idva s vsevazmojni extri, dosta dalag spisak, dvigatelia e 2.4L ot Camry-to, 160hp, 163lb-ft, izgraden e na osnovata na Toyota Avensis i ima doble wish bone okachvane na zadnicata



Тема Re: не бе... [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано07.07.04 11:56



... той търси да си купи

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Сравнения : [re: punkara]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано07.07.04 13:54



Къдеееее по дяволите пише колко им е двигателя???? Искам и аз да знам....
а също има и....значи...марка, модел, ииии......още нещо...към името...това къде го пише???
например сегааа...какво да се сетяяя.....ъъъъъ....а! "Опел, вектра, 1.8 и" Това 1.8 към марката на самата кола ли е? ако да - на мойте Тойотки как им е цялото име?? :))
Искам ей такива общи работки да се науча да разпознавам, за да съм по-убедителна, когато зарибявам населението около мен...щото за сега звуча само така :
- Е, сега ша мине една Тойота Корола и ша зяпнете...
-аа...? ама КАКВА Тойота Корола...
- еее....ъъъъ.....корола...тя е само една!!!
- е, не е само една...
- абе гледай сега през прозореца пък ти сам ша видиш каква е...ша е изненада...

Искаааам да знам всичко за тях! Всичко до последната подробност. Ще си принтирам на едно листче параметрите й и ще си ги назубря



Тема Re: Сравнения :нови [re: Deemer™]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано07.07.04 14:20



razgledaj v dir.bg ima dostatuchno info za vsichki predlagani v BG Toyota Corolla
http://auto.dir.bg/trades-v2.php?trade=20



Тема Re: Сравнения : [re: ToyotaFan]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано07.07.04 18:03



ше го разгледам. Мерси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.