Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 26.09.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: За Кукеранови [re: Deemer™]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано03.07.04 17:39



to si e do lichen vkus! suprata e dosta po-trudna za karane ot edin nov shofior, ima dulga muzuna, s koyato tryabva da se svikne, i sedish dosta po-nisko, osobenno ako idvash ot standartnata corolla. suprata e po tezka, i tova okazva vliyanie na zavoite, osobenno ako kakrash mnogo burzo, koeto e mnogo lesno s moshtnostta na suprata. spored men, dobre si si haresala corollata, i shte ti pasva tochno....



Тема Re: За Кукеранови [re: punkara]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано06.07.04 14:16



Naj-dobrata Toyota e:

1. Novata Toyota
2. Moyata Toyota
3. Toyota-ta izobshto!




Vse pak kato ostavim shegata nastrana Corolla-ta e prekrasen izbor, osobeno za mlado momiche! Lesna za karane, negoljam gabarit i mnogo nadezhdna!
Uspeh! Dano imash shtastieto da se sdobiesh s takava kola!



Тема Re:Бих поспорил...нови [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано06.07.04 14:36



... по т.2, но това рано или късно ще се провери на по бира

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Бих поспорил...нови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано06.07.04 15:05



Az nyamah predvid tochno moyata, a "moyata" ot gledna tochka na vseki sobstvenik! :-)))
Daleche sum ot misulta, che moyata Carina e naj-hubavata kola na sveta, ama za men si e the best!



Тема Re:Бих поспорил...нови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано06.07.04 15:08



Inache proverkata na po bira e lesna rabota, trjabva samo da ugovorim vreme i myasto !



Тема Re: За Кукеранови [re: punkara]  
АвторDeemer™ (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 15:29



хе-хееее...направо ми сгряваш сърчицето, като казваш, че королата ми пасва точно
Гордея се, че такава съвършена кола пасва точно на мен
А да ви питам..имало една реклама...аз не съм я гледала, но това не ми попречи да се хвана на бас...двама пичове си карали няква кола по пътя. и по едно време виждат една мацка до една спряла кола....уж се е развалила и ги стопира. и пича, който карал колата малко преди да стигне жената с колата намалил нали да спира...ама като се приближил достатъчно видял, марката на колата и отфучал напред...а другия го попитал :
- Защо не спря?
- Ти виждал ли си някога Тойота .........еди кво си...... да закъсва??
Та...аз противно на всички очаквания поддържам тезата, че това е тойота СЕЛИКА, защото ще се изям, ако се окаже Корола и аз не съм гледала рекламата никога ()...но моя приятел е категоричен, че това е не каква да е,а Тойота КОРОЛА...а сега на къде???
Внимавайте какво ша кажете, защото не искам да черпавам бира....



Тема Re: За Кукера [re: ToyotaFan]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано06.07.04 15:34



Ооо..не се съмнявай, че ще се сдобия... но сега ми предстои по-трудното - да се науча да карам...после нещо независещо от мен и моето бързане - навършване на пълнолетие...и после нещо невъзможно, ама може и без него, като се замисля - взимане на шофьорска книжка...категорияяяя....ъъъъ.....С



Тема Re: Корола е [re: Deemer™]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано06.07.04 17:45



Д-4Д, три врати, черна, едната а другата сребриста.

Текста е дословно "ти виждал ли си Корола да закъса?"

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Корола е [re: the_rider]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано06.07.04 23:45



уааа...е, аз защо не съм я гледала до сега...абе аз края май хванах веднъж..ама освен Тойота Селика в главата ми се върти и едно Сузуки Лиана....а това май беше друга реклама...е, ша черпавам бира, то са е видяло



Тема Сравнения : [re: Deemer™]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано07.07.04 00:46



Можем ли да сравним на външен вид и мощност две коли на Тойота..?? Да речееееем....а, ето тези :
Toyota Corolla

Тази не е никак лоша :))
Ииии....Toyota Celica :

Тази Селика според мен също не е за изхвърляне...е? по какво си приличат и по какво - не? Хайде научете ме и мен на нещо :))
Нали все пак съм от новото поколение шофьори :) Пък и ще съм шофьорка на Тойота, така че трябва да знам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.