Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 24.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами азнови [re: punkara]  
Автор Deemer™ (Mетълка *Thrash)
Публикувано20.07.04 01:16



А това раздвоение на личността не се ли наричаше простичко - шизофрения?!? :))
Уф...хора, аз наистина имам нужда от помощ...това отчаяние ще ме превърне в пълен изрод...да бях рейвърка поне със шарена коса...но не, аз ше съм метълка...боже...това е болест...преди си слушах линкин парк, ню алтернатив метъл, тихичко и кротичко...а сега слушам Death, Thrash and Black метъл...което, ако сега бях с нормална психика нямаше и да го чуя...адски тежко е и се питам защо го слушам...странно е...
Но аз май се отклоних от темата за Тойота...та да вмъкнем Тойота рулз......................

Thrash, Death, Heavy, Black Metal...We are so crazy fans...


Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: lS3OO]  
Автор Deemer™ (Mетълка *Thrash)
Публикувано20.07.04 01:17



Някой ми беше казал, че Тойотите са сравнително евтини, но частите им са много скъпи.
иначе бтв количката не е лоша, но все пак не е като королата

Thrash, Death, Heavy, Black Metal...We are so crazy fans...


Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Deemer™]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано20.07.04 08:28



prava si, ne e kato Corolla-ta, ami e okolo 4-5 pati po skapa, i ima zasto . inache Toyota ne sa chak tolkova evtini, osobeno na staro, paziat si cenata dosta dobre v sravnenie s mnogo drugi marki. a za chasti, mnogo zavisi, ima niakoi chasti det sa smeshno evtini, pak drugi neveroiatno skapi, no ne mislia che sa koi znae kolko skapi v sravnenie s originalnite chasti na drugi marki koli, moje bi sa skapi sravnenie s niakoi aftermarket chasti, kakto i v BG moje bi e trudno da se namirat chasti za Japan kolite.
a za muzikata, az oste se opitvam da se darja za alternativna, no ne prekaliavam, nai-tejkoto koeto slusham sa moje bi Korn i Disturb, no ima i mnogo drugi raznovidnosti na stilove det ponasiam, vkluchitelno i niakoi nesta ot Latino i chalga(predi ne ponasiah chalga, no naposledak niakak si mi napomnia za BG, pak i ne sa mnogo pesnite det mi ponasiat)



Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: lS3OO]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано20.07.04 08:39



Щом и ти си почнал да слушаш чалга,
вече си обяснявам и не се притеснявам, че и аз нещо започнах да слушам напоследък!
Абе викам си, мама му стара да не съм взел да деградирам или да изпростявам,
ама това е може би защото не сме в България и това е някаква връзка с(всеки си прави неговата връзка) с живота и атмосферата там

Japanese fever

Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Kykepa]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано20.07.04 09:20



mi to tuk i povecheto poznati se chalga slushat, ta stesh ne stesh se niakoia pesen ti se nabiva v glavata, no v rabotata stabilno izbivam chalgata ot glavata, tam samo alternativ se slusha(94.7 The Zone)



Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Kykepa]  
Автор Deemer™ (Mетълка *Thrash)
Публикувано20.07.04 16:37



Е, добре...пънкара не е в България...Този човек с трудния за запомняне ник, който слуша Корн и дистърб също не е в България...ти не си в България...абе по дяволите, само аз ли още съм тука?

Deemer™


Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Deemer™]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано20.07.04 17:30



Този човек с трудния за запомняне ник t.e. IS300 - това е един от любимите ми модели на Лексус, та за това му е такъв ника и въобще не е труден за запомняне защото само 2 букви и едно число!
Ето го лексуса:


Japanese fever

Тема Re: Най-добрата Тойота...?нови [re: Kykepa]  
Автор El Camino (бивш - B)
Публикувано20.07.04 18:07



Мдаа... това е колата, без съмнение

Нали такава беше и темата?

"..el camino's aren't supposed to make sense, craziness is what makes the
world go around."-C&D'84


Тема Абе не синови [re: Deemer™]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.07.04 00:35



само ти, успокой се. А и закъде си се засилила ако смея да попитам ?

UB40 !



Тема Re: Абе не синови [re: jamie]  
Автор Deemer™ (Mетълка *Thrash)
Публикувано21.07.04 01:53



Не, няма да изчезвам от България, но поне да живеех на морето....в Балчик...еххх...мечтииии...мечтиии...ако знаете в една дискотека в Балчик какви готини и мултифункционални гардове има....ееееехххх :(

Deemer™



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.