Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 28.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нов член с АЕ86нови  
Автор Bad_Dog (MB)
Публикувано28.06.04 08:29



В събота си купих една AE86 GTS.

Накратко:
1. Купе - доста добре - изобщо не е гнило, има тука там одраскано и 5-6 петна ръжда по-малки от монета от 1 лев. Цвета е грозен (златист - пфу).
Няма долната част на предната проня и едно ъгълче от нея. Ако някой има здрава броня да казва.

2. Салон - тапицерията е протърката и панелите тук-там са напукани.

3. Двигател - звучи прилично (има лек вой, но това се оправя). В момента е с газова (ще се махне) и аванса му е за газ (на бензин не бачка добре). Ауспуха гърми и трещи - ще се сменя.

4. Трансмисия - няма шумове, но вкарването на втора от трета е доста трудно.

5. ЛСД - няма шум. бачка

6. Гуми и джанти - ужасни неоригинални.

Като цяло съм супер доволен (имам си нова играчка)
Скоро очаквайте снимки...



Тема Re: Нов член с АЕ86нови [re: Bad_Dog]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано28.06.04 08:50



mi chestito, i sas zdrave da ia podnoviavash
kato gledam mai skoro ste prenesem MB kluba v Toyota
ta az za AE86 samo hubavi nesta sam chuval, ta uspehi
btw, zlatist cviat i na men ne mi e lubimia, no poviravai mi, niakoi hora mnogo go uvajavat



Тема Re: Нов член с АЕ86нови [re: lS3OO]  
Автор Bad_Dog (MB)
Публикувано28.06.04 09:06



Вярно пренесохме клуба на Мерцедес тук, но аз си пазя и 124-ката(член съм и на двата клуба). Сега жената ще я кара, пък и като семейна кола си е супер. Не бих се разделил с нея лесно :).
С тази настройка (смотана) на двигателя на Тойотата, Мерцедеса я дърпа без проблем, но това ще се промени . Абе казано накраткко имам си играчка :))



Тема Re: Нов член с АЕ86 [re: Bad_Dog]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано29.06.04 12:45



chestito!
sus zdrave da ya karash, i da i se kefish! i mnogo bezproblemni modifikacii da i napravish, che kefa da bude maksimalen!
chudya se, kolko AE86-ci ima v BG kato cyalo? 20-30, ili 100?
interesno, dali v KAT imat takava statistika, i dali biha ni kazali, za da ya turim tuka v kluba?!




Тема Re: Нов член с АЕ86 [re: punkara]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано29.06.04 12:53



Мерси
Според мен за КАТ е само Корола 1.6 (а не АЕ86)
Бях чул че ГТС-ите са 13, но това е само слух.



Тема Re: Нов член с АЕ86 [re: Bad_Dog]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано29.06.04 12:55



to tryabva da se proveri ot nomera na ramata (kudeto ima ae86, znachi takava e)...:)




Тема Снимки [re: Bad_Dog]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано29.06.04 13:31





[image]http://us.f2.yahoofs.com/users/40e13caf_d0c1/bc/18d9/__sr_/2e40.jpg?phzlU4AB9hOw9mIe[/image]

[image]http://us.f2.yahoofs.com/users/40e13caf_d0c1/bc/18d9/__sr_/544b.jpg?ph4lU4AB0V4qRMnO[/image]

Ето от какво започвам



Тема Джанти?нови [re: Bad_Dog]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано29.06.04 13:52



От кои марки стават директно джантите и от кои с шайба?



Тема Re: Джанти?нови [re: Bad_Dog]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано29.06.04 14:13



starite mitsubishi, nissan, ili drugi toyoti sus RWD, sus razmer 114,3x4, novite hyundai, mitsubishi, sushto imat tozi razmer, no ne pasvat bez shaibi, shtoto se zakachat v spirachnite aparati.
ako me pitash men, poruchai si 4 adaptora, ot 114.3x4 na 100x4, kakto napravih az i posle si slagai koyato iskash djanta ot vw, opel, toyota, honda, i kup drugi marki.
inache e mnogo simpatichna kolata. ako me pitash men, i udari edna hubava boya (pak metalik) i shte stane slunce. a mislya che v Bg edin komplekt kalufi da ti ushiyat, dori i kozeni, ne struva mnogo pari.
mahai i gazovata uredba momentalno, ta to s neya ne e kupon!
uspehi,
punky



Тема Re: Снимки [re: Bad_Dog]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано29.06.04 17:48



Abe tova ne e li love6ka registraciq?!?

Japanese fever


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.