Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 22.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Lexus ES 330/300  
Автор Marko van Totev (Flying Dutchman)
Публикувано18.06.04 06:20



Има ли някой с такава кола, да каже впечатлемия. По надолу четох че един пич с МБ С 230 го е сменил за IS 300 само че мен нещо този модел не ме много кефи отвътре, най-вече таблото му. А бе двоумя се между Lexus ES i Infiniti G35 те и двете коли много ме кефят, правих им drive-test -ове през изминалата седмица, ма все още не мога да взема решение кое да е. Значи 15 години карах само японски коли (Тойоти и Хонди) и преди около година и половина реших да си взема нещо немско понеже в младежките си години си падах малко германофил. Тъй като не ми се набутваше за 5-та серия на БМВ или Е класата на Мерцедес се хвърлих на Пасат, много добра кола, само дето за по малко от година и половина климатика и 3 (три) пъти се повреди ( веднъж компресора и два пъти проблеми по електрониката и електриките) и сега докато е в гаранция съм решил да се оттърва от него докато не е станало късно, че ремонтите са си доста дебели и отново да мина на нещо японско.



Тема Re: Lexus ES 330/300нови [re: Marko van Totev]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано18.06.04 08:37



ami dvete koli(ES330 i G35) sa dosta razlichni. G35 nikoga ne sam karal, no Lexus-a sam go probval. G35 e v klasa na IS300, za nego triabva da znaesh che e sas zadno predavane. poprincip ES330 se vodi po kato family sedan, dokato G35 e po kato compact sedan. zavisi si kvo iskash ot kolata. ES330 si e luksozno Camry, i e edinstvenia Lexus koito idva sas predno predavane, sasto taka predi vreme mu se noseshe slavata za nai-bezproblemna kola. ta moita ideia e che ako se chudeshe mejdu G35 i IS300, tam chudene ima, no mejdu G35 i ES330 mislia che prosto triabva da reshish kakvo iskash, family car ili fun car



Тема Re: Lexus ES 330/300нови [re: c23O]  
Автор Marko van Totev (Flying Dutchman)
Публикувано21.06.04 01:42



А ми първо честита ти кола и от мен макар и в тази тема. Аз отначало се учудих що си заменил МБ-то за Лексъс ма после като прочетох че работиш за Тойота разбрах какво всъщност те е накарало. На мен по си ми трябва family car kakwato e ES 300/330 обаче това което по ми харесва при G 35 е освен че е със задно предаване и това че е с ангренажна верига докато за Лексъс-а доколкото ми е известно е с ремък, не че е кой знае какъв проблем и ремъка, ма се пак предпочитания. А бе първо се пробвам да продам Пасата че ако го трейд-на се губят повече $ ма нещо никой не се обажда, вече 4-ти ден откакто съм пуснал обявата, не е като ако е Камри или Акорд може да не го купят веднага ма поне щеха да ми скъсат телефона от звънене поне през почивните дни. Ма ако не успея до 2-3 седмици май ще го трейдна и ще взимам Лексъс-а ще е то няма какво толкова да му мисля де.



Тема Re: Lexus ES 330/300нови [re: Marko van Totev]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано21.06.04 03:34



mdaaa, ot passat na lexus, shte ima da se kefish, shtot si e golyam skok!
ne vizdam prichina zashto predpochitash veriga pred angrenazen remuk?
kato cyalo bih te posuvetval da si vzemesh lexus, prosto e po-nadezden.
a ako iskash sus zadno predavane, si vzemi GS300, hem family car, hem sus zadno predavane.
uspehi,
punky



Тема Re: Lexus ES 330/300нови [re: Marko van Totev]  
Автор c23O (~)
Публикувано21.06.04 08:38



i az ne mislia che tova e problem che Lexusa e s remak, toi se smenia chak na 90K mili, pak i ne e koi znae kolko skap remont, pak i sigurno mojesh vinagi da otskochish to niakoi Toyota dealer da ti go napraviat oste po evtino. inache predlojenito za GS300 dosta mi haresva, no toi e povechko pari . ta ne znam ti kolko pari ochakvash da vzemesh ot Passat-a, no mojesh da otidesh do carmax i da im go prodadesh na tiah(ne znam dali imate carmax tam det jiveesh), te poprincip davat dobri pari. obache ima drug moment, kogato trade-nesh kolata, parite koito ti dadat za trade-a ne se oblagat ot danaci, i primerno ako ti dadat $20K za Passat-a, avtomatichno ste spestish pochti $1.5K ot danaci, ta se edno si go prodal za $21.5K, pone taka e v Illinois.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.