Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 17.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема razhod benzin Carina E 1.6 115 k.s.  
АвторToyotaFan (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 13:00



Zdravejte kolegi, predi 2 meseca si kupih Carina Epsilon 1.6, 115k.s. i iskam da spodelite mnenie za razhoda na gorivo! Karam ja s 95 i na gradsko mi dava razhod do 11 ! Izvungradsko njakade okolo 7 !
Ne sum zasichal absoljutno tochno razhoda i mozhe da ima leki otklonenija ot posochenite cifri ! Osven tova rahoda na izvungradsko mi go dade sled seriozno karane - nad 140 km/h, a na momenti 160-180 (makar za malko!)!



Тема Re: Здрасти [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано17.05.04 14:52



най после някой като с мойта кола /почти/ в клуба.
Моята също е карина Е, но е комби, 1.6 , ама моя мотор е от спънатите, с така наречената Lean Burn система, за работа с обеднена смес /виж линка накрая/ . Като коне е 99.5, а като разход - чисто градско и чисто извънградско не съм я засичал, но средния е 8/100 при горе-долу равни съотношения и 120-140 извън града.


Мисля, че разхода ти е нормален, особено ако я поизпържваш в града.
Коя година е твоята?

Кофти, кофти ама гот!

Тема Re: Здрасти [re: the_rider]  
АвторToyotaFan (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 15:23



Radvam se, che se poluchi otgovor! :-))
Kolata e 95-ta godina i e hechbek ili kakto kazvat japoncite liftback!
V grada ja karam dosta sportno, t.e. na vseki start si davam seriozno gaz, pravja se na "majstor" taka da se kazhe!
Inache sum super dovolen ot kolata, makar che zasega sum izminal edva 1000 km!



Тема Re: Здрасти [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.05.04 09:09



и аз не съм навил кой знае колко км. 4-5000. Моята ми е от миналото лято. Иначе е 96-та септември, с новата маска. Освен консумативите, една лампичка за осветяване на парното и допълване на климатика нищо друго не се е налагало да правя по нея и също съм много доволен.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Здрасти [re: the_rider]  
АвторToyotaFan (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 09:42



Az minah prez serviza na Toyota i tam njamashe nikakvi zabelezhki po otnoshenie na kolata! Smenih konsumativi, karam ja s pulna sintetika ELF i benzin 95, makar che si mislja da opitam i s 98...



Тема Re: Здрасти [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.05.04 10:00



и аз я карам с пълна синтетика, но незнам какво е - май е кастрол, щото го смених в ТМ Ауто, те там го водят "Тойта", но тука се говори че е кастрол. И аз сипвам 95, но жената последния път се объркала нещо и сипала 92, но не забелязвам някаква разлика във вървенето. Според мен не сипвай 98, щом пише в книгата 95, карай си я с 95. Между другото твояга книжка на къв език е щото моята е на италянски и бъкел не вдявам братче, гледам само картинки

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Здрасти [re: the_rider]  
АвторToyotaFan (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 10:34



Sus sigurnost njama takova maslo Toyota, a kakvo e tochno mozhe da se prochete njakade na tubichkata, makar che tam pishe na grucki !
Az si kupih ot serviza diferencialno maslo za skorostnata kutija, otpred na shishetata pisheshe Toyota, no na garba s grucki bukvi i malko fantazija se razchitashe Valvolin! Inache az imam knizhka na bulgarski, kojato edin friend mi uredi ot serviza! :-))



Тема Re: Пич, [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.05.04 10:53



черпя яко, дай да я снимам PLS!!!! Или ако предпочиташ, ще кажеш къде да се видим, ще ти дам пари ти да ми я снимаш и после ще дойда да си я взема!?
Въобще не съм му виждал тубата, те ми го смениха заедно с ангренажа, цената на маслото не беше по-висока от тази на аналогично масло по магазините.
А защо си купувал за диференцяла, аз не съм го проверявал моето, реших, че щом няма теч няма къде да е отишло

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Пич, [re: the_rider]  
АвторTpyptaFan (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 11:11



No probs, shte se razberem njakoj den sled rabota (az rabotja do 17.30-18h) i shte otidem nyakade za COPY na knizhkata.
Masloto na skorostite si go smenih, za da znam, che e nared, a ne zashtoto se e nalagalo! To e skupichko, beshe njakade 20 lv za litur!



Тема Re: ОК, [re: TpyptaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.05.04 11:46



и аз бачкам докъм толкова, ще кажеш къде ти е удобно
....и като го източи старото как беше?

Кофти, кофти ама гот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.