Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 23.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Б@@@си ! [re: punkara]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано27.05.04 13:00



mojata kola e s predno predavane, a masloto na skorostnata kutija mi go smeni prijatel, kojto se zanimava dosta s Japan koli... Masloto si go vzeh ot TM Auto i na shishetata si pisheshe Toyota, a inache mislja, che e Valvolin...
Ne sum smenjal hidravlichnoto maslo, no mislja i tova da napravja... shte vidim, naj-verojatno shte otida v TM Auto za po-sigurno!



Тема Re: В книжката.. [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано31.05.04 11:08



май не пишеше нищо за пробега на хидравличното масло, но за ск-та кутия пише 40 000 км. Колко ти струваше маслото в ТМ Ауто?

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: В книжката.. [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано31.05.04 11:13



Cenata beshe neshto okolo 20 lv za 1l.
Neobhodimo ti e njakade okolo 2,2l maslo, no za suzhalenie njama kak da si kupish tochno tolkova, t.e. za 3l. cenata e minimum 60 lv. !



Тема Re: Здрастинови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано08.06.04 08:23



Mmmmdaaaaaaaa... Opitah se da karam bez da ja izpurzhvam v grada, ama... njama promjana! Kolata si harchi 11/100 i tova si e! No vsushtnost kato se zamislja, tova izglezhda e normalno za moja sluchaj! Az vsushtnost v 75 % ot vremeto ja karam bez da e zagrjala, t.e. na smukach! Zhiveja na 3,5 km ot rabotata si i tja kolata edva uspjava da zagree i az spiram!... Ami tova e polozhenieto, shte si sipvam benzin, a kato go napreavjat 2 lv za litar shte se zamislja dali da ne si slozha GAZ...



Тема Re: Здрастинови [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано08.06.04 09:21



Абе аз мислих за газ ама за да стане читаво май само газов инжекцион ни оправя. А той чини над 1600-700 кинта, което пък го обезмисля със среден пробег 10-12 000 км. годишно. Още повече, че ти като караш само на студено и да имаш газ, пак ше караш основно на бензин щото газта се включва след като загрее колата. Та таман ше превключиш на газ и ше трябва да спираш.
За тия пари по-добре един скутер си вземи да си джиткаш до работата, по-голяма икономия ше реализираш

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Здрастинови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано08.06.04 09:26



A be absoljutno si prav! Az zatova ne sum si i slagal gaz, a chestno kazano njamam i namerenie! Kato ne mi e izgodno... Ima trolej, kachvaj se i se butaj v tulpata! Hem e mrusno, hem mirishe na pot! Bezplatni extri!



Тема Re: Здрастинови [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано08.06.04 10:29



Абе ти 3 км. и пеша моеш да ги минеш, тя наистина неможе да ти влезе в работна температура за толкова път. Ама мани майтапа мойта наистина харчи по-малко. Незнам дали заради обеднената смес, но и аз понастъпвам, не се влача хич. Моята работа е на 7-8 км. и задължително съм с кола, но около 10 ми беше разхода в клинча през зимата.

А миналата седмица ходих до Хисаря. На магистралата вдигнах 190 /при 185 макс. скорост по книжка/. Е верно, че за малко, но пък не беше нанадолно, даже леко нанагорно Имах чувтвото, че и 200 ше вдигне ама ме е шубе. За пръв път карах с такава скорост, а и обортомера сочеше 5500.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Здрастинови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано08.06.04 10:51



Ami ne znam... Tova za obednenata smes verojatno si ima znachenie!
Az na izvungradsko posledno ja karah sus 140-160 i mi dade 7,5 razhod!



Тема Re: Данови [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано08.06.04 13:24



транспортно и аз карам горе-долу с толкова и разхода ми е някъде там, това със 190 беше за 2-3 минути и почти неможе да окаже влияние при единцял резервоар. Аз имам една зелена рампа "economy" под оборотомера, дето в един руски сайт пишеше, че светела когато действа таа система лийн бърн. Та таа лампа, като се движа с над 145 немога да я светна без да намали скоростта колкото и да отнемам газта. Максималната скорост която мога да поддържам без да намалява и лампата да свети е около 140-145.
Ти имаш ли такава лампа?

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Данови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано08.06.04 13:37



I az imam takava lampa, no ne sum zabeljazal dali sveti cherveno s po-visoka skorost i koga svetva zeleno...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.