Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 23.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:I....... [re: 6eff.bg]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано18.05.04 16:30



А? Да не би да ме бъркаш с някого? Аз имам Тойотата от 2 месеца, ама не работя в Про Мобил... Имам приятел Жоро, който ми направи смяната на ремъци, филтри, масла и той отскоро работи в сервиз на Про Мобил. Иначе си работеше във Враждебна...



Тема Re: За Карина?? [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.05.04 16:44



въпроса е дали е на свободен достъп или е някаква вътрешнофирмена документация

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Paco [re: 6eff.bg]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано18.05.04 16:46



А бе Светльо, извинявай, ама нещо май си се объркал!
Струва ми се, че не се познаваме, а аз изобщо не стоплям кой Светльо си и за никакъв Галант не се сещам!
За книжката няма грижи, аз вече му казах на човека, но ако наистина в ТМ Ауто ги дават без проблем, за самия него е по-хубаво да си я вземе оттам! Ще си я има като книжка, а не на отделни листа!



Тема Re: За Карина?? [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано18.05.04 16:52



ами това и аз не го знам, понеже ми я донесе приятелчето, но той няма там познати, просто я е поискал и те са му дали!



Тема Re:що се заяждаш сеа [re: 6eff.bg]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.05.04 16:53



и двете коли си ги харесвам и си ги ползвам по предназначение - ситроена на градско, тойотата на извънградско и съм си доволен и от двете. Само дето ситроена поостаря и още 1-2 години и ше го сменям, ама най-вероятно пак ше е ситроен. Аре да не пренасяме спора и тука.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Ами така кажи де... [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.05.04 17:01



аз ше се пробвам първо там, да не те занимавам пък ако не стане тогава...а черпенето не се губи

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Ами така кажи де... [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано18.05.04 17:04



опитай, а ако не стане, нямаш проблеми, снимаме я!



Тема Re:Ok [re: ToyotaFan]  
Автор 6eff.bg (минаващ)
Публикувано18.05.04 17:23



Moje i da ne se poznavame ,no se zapoznaxme.Minaxa godini.........lele kak si leti vremeto,ama poslednia pat mi pokazvaxte novata pridobivka Carina mai beshe 2liter.Seshtam se za Doktora,Stiopata,staria bql Colt pred magazina.........................lipsva mi........Bulgaria..............
Aide sus zdrave!



Тема Re:Ok [re: 6eff.bg]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано18.05.04 17:35



Хей, Светльо, интересно ми е дали наистина се познаваме!?!?! Но аз не съм показвал новата придобивка на много хора и би трябвало да се сетя!?!? Да, Карина си взех, тъмнолилав металик, но не е 2л, а 1.6!
После не мога да схвана за какъв магазин ми говориш?! И за какъв бял Колт?
Наистина едно време карах един служебен стар и прогнил бял Колт, ама това беше преди десетина години.... И кои са Стьопата и Доктора?!?!
Като ученик имах двама съученици- Стефчо, на когото викахме Стьопата, той загина след катастрофа с мотор и един Иван, на когото казвахме Доктора...
Все пак ми се струва, че става дума за ужасно съвпадение, а всъщност може би не се познаваме и ти вероятно ме бъркаш с някого!....



Тема Re:Po podrobno [re: ToyotaFan]  
Автор 6eff.bg (минаващ)
Публикувано18.05.04 18:37



Stava vapros za magazin Avtogarant na Rakovska.Tam predi godini raboteshe edno mnogo svesno momche vikaxme mu Stiopata(mislq che beshe ot Varna) ottam sam si kupuval chasti za Nissana.Doktora beshe s brada (katinarche mai imashe ) i karashe bql Colt(ili Lancer)i edno momche Toshko-toi mai imashe 2liter Carina.Spomnqm si che otvarqshe kapaka i mi pokazvashe che e s klimatik kolata mu-beshe siva ili sinq.A Joro e edno rqdko sreshtano svqsno momche,koeto e rabotilo v chujbina i karashe Mazda323,posle imashe Honda Civic(chervena),predi tova mai raboteshe v Opel?
Ama beshe otdavna.Ako burkam imena i fakti,molq za izvinenie




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.