Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 23.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ОК, [re: the_rider]  
АвторToyotaFan (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 11:56



Az sum na Rakovska i Dondukov, malko sled agala po posoka Slivnica!
Inache za masloto ne moga nishto da ti kazha, ne sum si go smenjal sam! Imam edno prijatelche, kojto e goljam pochitatel na Japan kolite, samijat toj ima Mazda i Honda, a poddurzha edna Toyota kato mojata na njakakva kaka... Toj mi napravi smjanata na vsichko i toj mi uredi knizhkata ot TM Auto. Inache raboti v serviz na Pro Mobile...
Za knizhkata nyama problemi, samo da ne e dnes, che sled rabota shte burzam...



Тема Re: ОК, [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.05.04 13:20



Днес и аз немога, и утре немога...кво ше кажеш за четвъртък, към 18.30 ?

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: ОК, [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано18.05.04 13:33



Otsega ne znam friend, shte vidim kato dojde! Za chetvurtak imam planove za kino, mislja da gledam "Troya", no oshte ne sme se razbirali na 100%, nito puk za kolko chasa, t.e. bi moglo i da mozhe...



Тема Re:I....... [re: ToyotaFan]  
Автор 6eff.bg (минаващ)
Публикувано18.05.04 14:53



......magazina se kazva Avtogarant!A maistora se kazva Joro!I tvoito ime e................i nie se poznavame!Lele kolko e malak sveta?
Ama Joro mai veche nqma Honda.........ne sam siguren.........?



Тема Просто иди [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.05.04 14:57



в ТМ-АУТО и си вземи книжка - хората имат на рафтове.

UB40 !



Тема Re:I....... [re: 6eff.bg]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано18.05.04 15:11



Egati majtapa! Otkade se poznavame?
Az se kazvam Plamen vsashtnost, ama ti koj si?



Тема Re: За Карина?? [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано18.05.04 15:46



те май не са продавали карина, знам ли?!? ти виждал ли си?

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: За Карина?? [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано18.05.04 15:59



Ами дали са продавали или не няма значение! Моята книжка е от ТМ Ауто, така че...



Тема Re:I....... [re: ToyotaFan]  
Автор 6eff.bg (минаващ)
Публикувано18.05.04 16:08



da si qdesh ushite Kak da ne se poznavame!Ama si me pozabravil.........imax edin Nissan Sunny N14 i sam kupuval ot vas sveshti Denso,kabeli,filtri.Posle si kupix Galanta i Toyotata i pochti ne sam vi klient!Seti li se a?Imeto mi go znaesh nali Joro ni zapozna.......predi godini.......beshe!



Тема Re:Paco [re: ToyotaFan]  
Автор 6eff.bg (минаващ)
Публикувано18.05.04 16:20



Az sam Svetlio s Galanta !Dai mu knijkata na the_rider-svesno momche izglejda.I mu kaji pls,da ne mi govori za frenski bangii,che mi vdiga kruvnotoIma edna ot nai-xubavite koli na sveta-Carina,i tragnal da mi govori za Citroen ZX-kalpazanin




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.