Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 23.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ше видим таа работанови [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано08.06.04 17:54



твойта кво ниво на оборудване се води, на мойта отзад пише SI, макар, че такова означение никъде не открих по нета
имам клима, ел. стъкла отпред и ел. огледала, централно, две възд. възгл., и настройка на седалката- лумбално и нагоре ама ръчни..е там и чупещ волан и кутиййка за очила над огледалото и разни такива по дребни дето сигурно всички ги имат

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Ше видим таа работанови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано09.06.04 08:22



Podobno neshto pishe i na moyata otzad - SI PLUS!
Gore-dolu sushtite extri gi imam i az, klima, el. stukla otpred i otzad, regulirashta se sedalka lumbalno( s ruchka otdjasno) i nagore, no njamam el. ogledala i farove, kakto i air bags!



Тема Re: Ше видим таа работанови [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано09.06.04 09:00



Абе гледах за тая лампа - не се вижда нищо, в книжлето на схемата има две лампи под оборотомера ама там пише-сигнална лампа - без обяснения, а в обясненията не се споменава нищо за червена лампа за харч, само за зеления надпис "економи".
А аз нямам това плюс на надписа. Нямам и ел. стъкла отзад. А ти за кои фарове имаш предвид - ел. регулиране или за мъгла. Щото ел. регулиране аз имам ама нямам за мъгла. И броните са ми черни, не са в цвета на купето, което много не ме кефи ама....мислих да ги боядисвам допълнително, но ме е страх че ше стане измекярска работа. Щото тия брони дето са предвидени за боядисване имат друга текстура.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Ше видим таа работанови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано09.06.04 09:37



Bronite i na men sa mi cherni, no kolata mi e tumno lilav metalik i mnogo ne si lichi, taka che i az se otkazah da gi bojadisvam! SI PLUS veroyatno e zaradi povecheto "kone", moyata e 115 k.c. ! Inache nyamam el. regulirane na farovete, kakto i el. ogledala! Ruchno!




Тема Re: Ше видим таа работанови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано09.06.04 09:48



Usppokoy se za tazi lampichka be chovek! Promenili sa malko tabloto, tova e!
Pri men nadpisa economy si go ima na samiya oborotomer, no toy ne e svetesht! Ima zelena i chervena lampichka do nego, koito svetvat v zavisimost ot tova kak podavash gazta! ... A halogenni farove izobshto nyamam!



Тема Re:Aaaнови [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано09.06.04 09:53



променено е значи наистина, щото при мен при изгасен мотор нищо не се вижда а като запалиш и економи свети зелено. Не за друго ама най-мразим да не ми свети нещо по таблото. Така дадох 30 кинта в ТМ ауто да ми сменят две лампички на парното, просто не ги издържах да са тъмни а сам неможах да открия как се разглобява

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Aaaнови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано09.06.04 10:07



Eeeee, 30 kinta?!?!?! Egati odiraneto za 2 miniatjurni lampichki!
Az si smenih nyakolko bez pari pri edni priyateli!



Тема Re: Лампичките..нови [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано09.06.04 16:35



бяха по 3 кинта, останалото за труд. Много е ама като неможах да го открия как се разглобява туй парно, а колата тачън я бях купил и исках всичко да е ток

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Лампичките..нови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано09.06.04 16:41



Napulno te razbiram, az sushto bjah v takova polozhenie, no prosto imah tochnite hora pod raka!



Тема Re: Лампичките..нови [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано11.06.04 10:00



Imash li predstava dali nyakade mozhe da se napravi facelift na Toyota-ta, osven v TM Auto... Naprimer smjana na maskata otpred s takava kao tvojata....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.