Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 14.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:Абе.. [re: 6eff.bg]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано19.05.04 12:00



..има си нужда от още малко ряз. Със 115 незнам как е, но със 100 кончета малко се ослушва. Не е да се ръчкаш от светофар на светофар. но пък ако караш спокойно в града пада под 10, което е доста добро постижение за тоя клас. За да върви добре трябва да е в обороти. Например караш със 110-120 извънграда и искаш да изпревариш на късо разстояние - най добре е да свалиш на 4-та.
Вдигал съм до 80 на втора, беше на около 4000-4500 оборота мотора не ги усеща особено.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:от 130 [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано19.05.04 12:04



набира добре ама ако искаш да набереш по-бързичко от 100-110 по-добре да я поизпържиш на 4-та

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Абе.. [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано19.05.04 12:06



kolko tezhi kombito?



Тема Re:от 130 [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано19.05.04 12:10



Absoljutno si prav! Na 5-ta stava dinamichna na po-visoki oboroti!



Тема Re:Знам ли.... [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано19.05.04 12:57



не съм го носил. В таа талянска книжка нищо немоа да сфана. Ама дано се уреда и аз с нашеска, щи кажа. Много интересно, и мойта карина беше на 86 хил. и аз я взех от горубляне, нещо намирисва таа работа, сега да не кажеш, че си я взел и от автокъщата пред Боила

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Знам ли.... [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано19.05.04 13:07



:-))) az ja vzeh ot edin Ivo ot Radomir... pernishka rabota! :-)))



Тема Re:Знам ли.... [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано19.05.04 13:16



амаа, такъв, самосиндикален търговец ли
тоя дето я купих от него беше мноо готин, макар, че имаше вид на мошеник. И аз я прегледах ТМ , дадох му само капаро и повечето пари му дадох чак след като я бяхме регистрирали на мое име в КАТ, дали пък не беше и той Иво?!?
твойта откъде е вкарана

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Знам ли.... [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано19.05.04 13:24



Aaaa, ne e savsem samosindikalen, kolata beshe vkarana na edna firma ot Pernik, a samija Ivo sashto e tochen, leko zaekva...
Kolata e ot Italy, Milano, sobstvenik Ricardo Rigamontti :-))))



Тема Re:Глей сега майтап [re: ToyotaFan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано19.05.04 14:40



Фирмата от която я купих се казва Дистра трейд и продавача се казва Иво
И моята е от Милано, доставена е и е подържана от Споторно кар- местен дилър на тойота, има и сайт/има прилежно подпечатвана сервизна книжка/
Но собственика е бил Торатти Филипо. Този Иво разправяше, че сестра му е женена за италянец и оня от там му пращал колите

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:Глей сега майтап [re: the_rider]  
Автор ToyotaFan (otskoro)
Публикувано19.05.04 15:08



A be te sa 2-ma, samo deto ne se seshtam dali i dvamata se kazvat Ivo...
Tozi ot Radomir 100% e Ivo, a drugiq e ot Pernik i vkarvat kolite prez edna firma v Pерник, кojato bila na njakakuv mitnichar! Tozi ot Pernik ima njakakuv (badzhanak li, znam li kakuv tochno?!), kojto namira kolite i te gi dokarvat!
Ako e sashtata firma, znachi sme si vzeli kolite ot edni i sashti hora! Losho njama! Te tvurdjat, che dokarvat samo provereni i hubavi koli!
... To koj li shte tvurdi drugo... ?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.