Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 19.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За какво е това копче ?нови  
АвторHeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано03.05.04 20:58



Здравейте колеги !
Искам да ви питам за предназначението на един потенциометър , който се намира под жабката . За какво служи ? Колата ми е Тойота Карина 2 , 1991 год. хечбек.
Благодаря !



Тема Re: За какво е това копче ?нови [re: Heзнaeщ]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано05.05.04 09:29



Ако е с климатик може да отваря и затваря студен въздух към жабката. Мойта /карина Е/ охлажда и жабката но постоянно, без реглаж. А може и да регулира силата на осветяване на таблото. А може и нито едното от двете

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: За какво е това копче ? [re: the_rider]  
АвторHeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 18:16



Благодаря!
Със сигурност не е за осветеността на таблото , защото това копче си го знам къде е. Имам климатик , но за първи път чувам да се охлажда жабката . Какво налага тя да се охлажда ? Да не е нещо като хладилник ?



Тема Re: За какво е това копче ?нови [re: Heзнaeщ]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано10.05.04 13:41



е чак хладилник не, но е гот лятото като си оставиш шоколада в жабката да не го вадиш в течно състояние след това или да си извадиш от там една бира...ъъъ пардон кола с приятно хладна температура

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: За какво е това копче ?нови [re: the_rider]  
АвторHeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 17:20



Ей тея джапанайци за всичко помислили бе!. Даже как да се освежиш през лятото . Абе нека ни е зле с тези тойоти !!!
Благодаря и успех !!!



Тема Re: За какво е това копче ?нови [re: Heзнaeщ]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано10.05.04 22:08



sto si mislish che Iaponcite sa edinstvenite det sa pomislili za jabkata



Тема Re: За какво е това копче ?нови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано10.05.04 22:57



ama toi ne si misli che samo te sa pomislili, prosto japoncite, i specialno toyota, misli za tova i pri niskite si klasove koli, za razlika ot drugi marki.




Тема Re: Чшшшнови [re: punkara]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано11.05.04 15:08



ти на мойта карина нисък клас ли ше и каеш бе...

Леле как съм я пастирал...не кола а капан ..... каца муха и се рачеква ви казвам

Кофти, кофти ама гот!


Тема Аааа , c23Oнови [re: c23O]  
АвторHeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано11.05.04 21:29



Не искам да обиждам другите марки марки коли ! Сакън!!! А и да ти кажа не съм се замислял , дали и другите си имат такова копче . Просто това е Тойота клуб и споделям удоволствието с други , които карат тойоти! А Пънки е прав , че за някои неща японците са помислили по-напред от другите-например старата ми Королка (1984 год) имаше чупещ волан и ел.люк...



Тема Re: Чшшшнови [re: the_rider]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано12.05.04 23:29



:)eeee, ne se obizdai de, sega carinata, corollata sa si nisuk klas toyoti, koeto v sravnenie s drugi takiva koli ot drugi marki, znachi che toyotite sa "visok" klas, i to e tochno zaradi tova, che te imat sumati interesni extri, koito pri drugite lipsvat.
za visok klas toyoti se shcita Lexus-ut.
i kato govorya za tova, dnes pomagah na edin priyatel da svali edna skorostna kutiya ot Lancia Delta Integrale Turbo, lele, priplaka mi se, raznite mu tam durzachi na nosachite sa zaviti s obiknovenni boltove i gaiki, koeto znachi che tryabvat pone 2 dushi, edinyat da durzi kontra, shtot sam nemozesh da se izcheknesh taka che da razvivash i da durzish kontra, i tova e rezultata ot fakta che proizvodstvenata im liniya e bila stara, i ne sa mogli da pravyat hem dupki, hem rezbi, kakto e pri toyotata, koeto pravi rabotata po tazi kola, napravo edna muka.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.