Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 30.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема I edin vapros za syntetichno masloнови  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 22:01



Ne Corolla 2000 moze da se smeni masloto sas sintetichno, tova mi go kazvat vav vseki serviz, no sasto taka mi kazvat che ne triabvalo, no obiasnenieto e che taka preporachvala Toyota. Tova ne mi zvuchi kato obiasnenie a kato aksioma.
Ta taka niakoi znae li zasto ne triabva da se pravi?



Тема На толкова нова коланови [re: dummy]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.04.04 13:39



аз бих сложил хубава тънка синтетика с удоволствие !

UB40 !



Тема Re: I edin vapros za syntetichno masloнови [re: dummy]  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 02:40



Niama li drugi mnenia po vaprosa?
V sabota sam na 30K pregled i ima smiana na masloto na dvigatelia i skorostnata kutia i smiatam da gi nakaram da gi smeniat sas sintetichno.
Vsastnost smiatam da opitam amsoil 10W30 i ATF za transmisiata.



Тема Re: I edin vapros za syntetichno masloнови [re: dummy]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано21.04.04 07:45



az lichno ne sam osobeno goliam privarjenik na sintetichnoto maslo(vapreki che na kolata koiato sega imam triabva samo sintetika da se slaga), ne che ne e po dobro, no ne mislia che si zaslujava parite. ako si reshil da slagash amsoil, do kolkoto si spomniam moderatora na klub Nissan slaga samo takova na negovite koli, negovia nick e LordDigital, pitai nego, no az ne sam osoben privarjenik na tova maslo. te Mercedes preporachvat da si smeniam masloto na minimum 10K mili, no az pak si go smeniam na 3K mili, prosto ne ponasiam cherno maslo, no tova sam az.



Тема Re: I edin vapros za syntetichno maslo [re: c23O]  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 10:23



Interesno mi e kakvo ste se poluchi.

Zasto tohno tova maslo? Ami Amsoil ATF e mai edinstvennata syntetika odobreno oficialno ot Toyota. Pone taka tvardiat Amsoil, samniavam se da lazat tolkova naglo na site-a si. Tova za transmisiata i ot tam i za dvigatelia.
Ne smiatam da go smeniam na 10K po-skoro na 3 ili 5K, oste ne sam reshil, no tova ste pokazat analizite na masloto.
Vsastnost ako nestata ne potragnat bi triabvalo da moga da varna obrano na mineralno maslo (nadiavam se)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.