Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 20.09.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема Въпрос за карета  
АвторЛaиk (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 18:21



Колеги , извинете за елементарния въпрос , но не ми е съвсем ясно какво са т.нар. карета , как се разбира дали са за смяна и опасно ли е да се кара с износени карета . Могат ли да се ремонтират или трябва да се сменят ? Скъпили са ?
Благодаря ви предварително !



Тема Re: Въпрос за каретанови [re: Лaиk]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано12.04.04 19:44



po princip se smeniat samo manshonite na karetata, kogato se skasat, stoto izticha gresta i karetata pochvat da se iznosvat. ta ti ako si imal skasani manshoni i si prodaljil da karash taka, moje i karetata da sa zaminali, razbira se kogato pravish palni zavoi, ste se chue. ta ako sa za smiana karetata, ne znam v BG kak e, no tuk smeniame cialata poluoska.



Тема Re: Въпрос за каретанови [re: Лaиk]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано12.04.04 19:53



eto kartinka na poluoska(ne e ot Toyota) i tam se vijdat karetata(1 i 10), sasto taka i manshonite(3 i 5, te poprincip stoiat varhu karetata, prosto taka sa daden na kartinkata za da se vidiat sichki chasti). podrobna kartinka na kare niamam, no edva li ti triabva chak tolkoz. ako niakoe ot karetata e zaminalo, to to ste e vanshno, a na Toyota vanshnite kareta ne se vadiat ot poluoskata(ili pone nikoga ne sam vijdal niakoi da go napravi), taka che mai ste ti triabva poluoska(ne znam v BG kak sa cenite, no tuk se namirat za pod $100 parcheto)



Редактирано от c23O на 12.04.04 19:53.



Тема Re: Въпрос за каретанови [re: c23O]  
АвторЛaиk (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 21:07



Е , сега е малко по-ясно. А , дали е опасно да се кара ако са разбити ?
Гледам има едни обяви , че възстановяват карета - някой има ли впечатление от тях ?

Благодарности !



Тема Re: Въпрос за каретанови [re: Лaиk]  
АвторStar A.D. (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 09:37



В ТМ Ауто се продват в комплект с полуоската - 800 лв.!!!!
Аз специално съм карал с рециклирани (предпочитам пред ментетата от Тайван) и издържат доста, но зависи колко са разбити самите карета и кой ги прави....



Тема Re: аре стига бенови [re: Star A.D.]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано13.04.04 10:21



800 лв. !!!! за къф модел тва?

Кофти, кофти ама гот!


Тема На Карина Е 1.6 16Внови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.04.04 13:23



Някои нещица действително са кожодерски в ТМ-Ауто !

UB40 !



Тема Re: Въпрос за каретанови [re: Star A.D.]  
АвторЛaиk (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 12:53



Star A.D. , къде си рециклирал карета и можеш ли да ми препоръчаш някой ?
Нямам представа , колко са разбити , щото не разбирам много , но като навия волана силно надясно и подам по-рязко газ се чува как превърта лявото каре .
Дясното май е здраво - не се чува при обратния завой .



Тема Re: пууунови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано14.04.04 13:02



пепел ти на езика, само още 200-300 хил. и ше трябва и аз да ги правя

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Въпрос за каретанови [re: Лaиk]  
АвторStar A.D. (Нерегистриран)
Публикувано15.04.04 11:20



Майсторът е в Бояна:
Караш по бул. България и минаваш под окловръстното, на втория светофар завиваш в дясно, 50 м надолу с/у един бял зид в ляво има 2 гаража - там е!
Казва Марио: 0888 50 32 01
Значи самите карета не ги прави тоя, а некъф негов човек. Излиза около 50 лв./бр.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.