Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 21.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема НЕ виждам снимки(за Пънки)!!!нови  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано03.04.04 18:25



Аре бе човек къде се покри каже 2 думи за Королата и постни още малко снимки, НО този път с НОВИТЕ джанти!!!

Поздрави

Кукера

Няма страшно щ'ом има брашно, лесна работа ша съ оправиме!


Тема За ПЪНКИ:нови [re: Kykepa]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.04.04 22:24



Смених си мигачите на предната броня. 15 лева бройката, Тайвански НОВИ !!!!!!!!!!!!!! От Е80 модела - 1:1. А един дядка тука ми искаше 2 часа преди това 30 лева на парче за стари такива.....
ПП: И вече имам ръчна... ;-))) Както и горе-долу закърпени прагове.

UB40 !



Тема Re: НЕ виждам снимки(за Пънки)!!!нови [re: Kykepa]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано04.04.04 19:08



vchera si poluchish adaptorite, i ochakvam tazi sedmica da doidat i djantite. trugvam v chetvurtak za BG, i edva lki shte moga da montiram novite djanti i gumi, poneze gumite nyama da mogat da doidat navreme, taka che tova shte stane kato se pribera tuka.
zatova i ne sum slozil snimki.....
haide dokato sum v BG da napravime edna sreshta na kluba? sega i vremeto e hubavo.
kakvo shte kazete?
pozdravi punky
PS: Jamie, takuv dozator za benzin nemoga da namerya 2-ra ruka, ima 3 dvigatelya ot lancia turbo po vsichkite morgi, no dozatorite za nalyagane gi nyama, toest sa smachkani otdavna s ostanalat kola...:(
shte proverya utre za nov, i ako te ustroiva cenata shte ti vzema i donesa.
pozdravi,
punkara



Тема Аминови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано05.04.04 13:54



честно - едва ли ще е евтин новия :-(((
направих разходи сериозни в подготовка за летни ремонти и преработки - затова и няма да се възползвам от офертата ти за джантите - която иначе би ме уредила просто перфектно !
ПП: Препоръчай ми бутала за турбо-сетъп, но не по 90 ЕУРО парчето (както за оригинална ГЗЕ) ?

UB40 !



Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано06.04.04 03:46



jamie, te sa nai-evtini! ili drugiyat variant e da polzvash standartni sus debela garnitura na glavata, no i tya ne e evtina!
nai-dobriyat variant e da sledish po ebay.com kakvo se prodava, mnogo cheto moze da namerish 2-ra ruka butala, ili puk nyakoi si prodava svoite poradi otkaz, i cenata e naistina izgodna.
ne se luzi da slagash takiva ot arabite za dvesta leva, shtot te i sus turbo, i bez turbo nyama da izkaram mnogo!
polzvai si tvoite, sus novi sigmenti. i taka stava!
samo ne tryabva da naduvash turbinata tvurde mnogo!
haide kato si doida shte govorime pak.
punky



Тема Така енови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано06.04.04 10:25



но намерих в Щатско в шоп (не аукцион) бутала за ГЗЕ по $42 парчето със сегментите и не мисля че това са ментета !?!?!?
Инак за арабите си прав.
ПП: Гарнитура продават в момента ПарадайзРейсинг за $55 - метална многослойна. Не е скъпо !
ППП: При теб има ли маховик с 8 дупки ? Ако има - цена ?

UB40 !



Тема Re: Така енови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано06.04.04 21:09



nyama menteta GZE butala, vsichkite sa originalni toyota!
mahovik nyama...:(!
mislya da si vzema metalna garnitura na TRD ot toysport.com, sushto za $55.
teya chasti tryabva da gi tursish v BG, i e po-evtino sushto!
p.



Тема Е, [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано06.04.04 23:46



щом няма ментета - може да ме поздравиш - напипах си за $42 със сегментите - за 1 бройка. От Щатски магазин. Мааму и маховик - ще ми създаде проблем. Как така няма бе деба :-(
А гарнитурата какво ще кажеш да ни я изрежат тук на лазер ?

UB40 !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.