Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 20.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема С риск да ме "анатемосате"  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано06.04.04 16:20



Абе...загнездила се е в мене една идея да си сложа на Каринката една газова уредба. Хем сърце не ми дава да я дупча, хем си викам-"ако имам газ ще я карам повече". Обаче незнам дали въобще може да се сложи обекновена уредба на пълен инжекцион, при това вентилиран, при това Lean Burn. Та въпросът ми е дали някой има опит с експлоатацията на газ на двигател 4A-FE, че ако кажете че не става да си го избия от глава още сега, щото ако питам газаджийте, за тях всичко може..ама как работи.....

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: С риск да ме "анатемосате"нови [re: the_rider]  
Автор 6eff.bg (новак)
Публикувано06.04.04 18:34



A mi Corolla ni e e 4e-fe i e full injec(mpi)i edna godina e bez problem na gas.A Galanta mi e su6to efi 96 i 2 god pak e bez problem.Kakvo te pretesniava za gasta??? Tova ni e treta kola na gas s pulna injectia i nqmame problem.Ama ako ima nqkoi s su6tata Carina da kaje-nai-dobre



Тема Re: С риск да ме "анатемосате"нови [re: the_rider]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано06.04.04 20:07



vsichko zavisi ot koi shte ti montira sistemata i nai-vechge shte izbere pravilnata sistema! moze da nyamash problemi godini nared, moze i da susipesh dvigatelyat!
taka che sam si reshi,
punky



Тема Ще те анатемосамнови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано06.04.04 23:50



и още как - вече виждам как си сложил 200-левова уредба, висят жици и връщане назад няма.....
Ей мааму стара, що не земеш да кротнеш ?
"Таман научих магарето да не яде и то взе че умря !" - и твойта работа такава.

UB40 !



Тема Re: стига бе..нови [re: jamie]  
Авторthe_rider (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 09:06



такава свинщина няма да направя. Обаче газов инжекцион излиза над 1500 лв - доколкото знам, а такава цифра е безмислена щото ще се изплаща 3-4 години - киро но кирия. Мислех си нещо свастно за около 500 кинта. Преди да взема дизела карах на газ. Ама беше москве с карбуратор и всичко му разбирах. Сега с тея компютри, LB-та, инжекции,"ламбада" сонди и секви други работи въобще немога да съм сигурен кво ще произлезе накрая



Тема Re: e я раздуйнови [re: 6eff.bg]  
Авторthe_rider (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 09:07



кви уредби сте сложили и къде са ги монтирали



Тема Обаченови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.04.04 12:51



както си е в момента си съвсем сигурен че е ОК колата. Ето това имам предвид - чак толкоз ли имаш да спестиш от горивото че ще рискуваш перфектната работа на колата си в момента ?

UB40 !



Тема Re: Е това дилематанови [re: jamie]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано07.04.04 13:39



иначе отдавна да съм набутал балона в багажника

Кофти, кофти ама гот!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.