Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 01.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Помощ, братлета  
Автор SLX (Homini)
Публикувано05.04.04 20:33



Здравейте пичове,
много, ама много ми трябва заден макферсън за королата - 1,3 84 г., 2 А.
Къде да намеря втора употреба, че тампонът отдавна се е скъсал, а стеблото на амор-ра се е разбило здравата и резбата е на кино.
Колата е разчепена в сервиза, а спешно трябва на братовчеда.
Пуснете един СМС на 0887 332 345, ако можете да помогнете.
Черпенето се подразбира от само себе си

Примера - пръв сред равни


Тема Re: Помощ, братлетанови [re: SLX]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано06.04.04 03:34



pich, imash edna vuzmoznost:
otidi na morgite pri vranya i proveri, ako ne mi pishi, az shte gledam da svalya edin ot tuka, ama e s preeban amortisior, taka che shte tryabva da si slozish drug! i eventualno v petuk shte ti go dokaram.
haide uspehi,
punkara



Тема Re: Помощ, братлетанови [re: punkara]  
Автор SLX (Homini)
Публикувано08.04.04 09:51



Намерих решение.
Макферсън не намерих но си поиграх с шлайфа и закрепик стария с нов тампон, обаче ам-ра е свършил напълно. Оказа се, че на никой не му дреме (на братовчед ми) и сега тойотката си бръмчи чудесно.
Понеже я взехме от един лекар, анестизиолог допусках, че моторът не е "закрепван". Е, оказа се, че има мъничко добавка и сега припушва лекичко, но гумичките на клапаните струват 25 лв. и играчката по смяната.
Абе тя тая колица много прилично върви, покарах я едно 100-ина километра из София. Доста пъргава, но ми се струва, че километражът лъже, т.е показва повече от действителното.
Кои морги точно имаш предвид при Враня?
Много ти благодаря за помощта

Примера - пръв сред равни


Тема Аминови [re: SLX]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.04.04 22:45



1. Целия набор гарнитури струва 65 лева - заедно с гумички и семеринги. По-добре сменяй наред.
2. Километража лъже до около 80 км/ч, нагоре е верен.

UB40 !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.