Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 22.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Prodavam leti janti 15''нови  
Автор karl_kani_ (новак)
Публикувано24.03.04 13:51



5(pet) broia 7Jx15'', PCD-4x114.3, jantite sa Cobra, s 5 lu4a, proizvedeni ot Oz (izgravirano e ot vutreshnata strana na jantata), perfektno sustoianie i izkluchitelno zdravi.cena-500lv.stavat na slednite avtomobili:

1.Honda- Accord 92>, Prelude 92>, Legend >90, Civic V-tec 97>
2.Mitsubishi- Carisma 1.8 16V, Colt >91, Lancer >91, Galant, Space Wagon, Space Runner
3.Nissan- 200SX >94, Primera, Prarie, Bluebird
4.Subaru- Justy 95>
5.Suzuki- Alto, Swift, Sedan
6.Daewoo Matiz
7.Hyundai- vsichki
8.Kia Clarus
9.Rover- 600, 800
10.Volvo- T4, S40, V40

dokolkoto razbrah,stavat i na Corolla AE86

tursete me na tel.0888/224185

crazy 20'' Veilside wheel on 350z!

Тема Re: Prodavam leti janti 15''нови [re: karl_kani_]  
АвторStass (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 16:49



апропо, тези джанти алуминиеви или магнезиеви са ?



Тема Re: Prodavam leti janti 15''нови [re: karl_kani_]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано24.03.04 18:51



sumnyavame da vleznat v AE86-cata bez flanci, shte uprat vuv spirachnite aparati. za otzad na barabanni spirachki shte stanat.




Тема Re: Prodavam leti janti 15''нови [re: punkara]  
Автор karl_kani_ (новак)
Публикувано24.03.04 20:08



ebah tia spirachni aparati, ti gi izkara po golemi ot na primerata..osven ako ne si slagal nekuv goliam kit

crazy 20'' Veilside wheel on 350z!

Тема Re: Prodavam leti janti 15'' [re: Stass]  
Автор karl_kani_ (новак)
Публикувано24.03.04 21:42



hm,ako biaha magnezievi niamashe da im e takava cenata...to predi samo 2-3 firmi praveha magnezievi ,i to za racing, malko za road cars...sega gledam veche poveche pravat, no pak e trudno da se nameri za road cars,mnogo sa skupi

crazy 20'' Veilside wheel on 350z!

Тема Прав си за цената,нови [re: karl_kani_]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.03.04 16:52



съклубарят Грухал си взе 13-ки магнезиеви по 35 лева бройката ;-)

UB40 !



Тема Re: ne te razbrah..нови [re: jamie]  
Автор karl_kani_ (новак)
Публикувано26.03.04 19:09



ama nali ne iskash da kajesh che magnezievite janti sa po-evtini ot aluminievite..sumniava me da mislish taka..magnezia e po leka i po zdrava splav i zatova sa po skupi, dori sa po-leki ot Superleggera-ta v suotvetnia razmer..inache ot 13'' do 15'' ne e malko razlikata, a i zavisi sustoianieto i markata..
m/u drugoto edin vupros(i kum stass), kak razlichavate edna janta e allu ili magn.,predi se razlichavaha shtoto magnezia jultee,a i po burzo mu se skapva pokritieto..obache sega gi pravat strahotno i ne moje da se preceni, samo po cenata mojesh da razberesh(stava vupros za novi)

crazy 20'' Veilside wheel on 350z!

Тема Искамнови [re: karl_kani_]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.03.04 21:24



да кажа че нови хубави джанти може и да струват хубави пари, но 2-ра ръка нещата стоят по различен начин. Дори и с магнезиевите джанти (които не са магнезий, с магнезиева сплав).
ПП: Отдавна съм над етапа когато преценявам САМО по цената. Не че винаги имам парите да си купя каквото ми харесва де ;-)

UB40 !



Тема Re: taka e,нови [re: jamie]  
Автор karl_kani_ (новак)
Публикувано26.03.04 22:13



pri 2-ra ruka neshtata sa kofti kato trugnesh da prodavash neshto,shtoto dokato chovek ne go vidi, trudno mojesh da go ubedish v neshto, vse si misli nai-loshoto...vse pak moite janti sa mnogo zapazeni, na 4 godini sa, no sa karani po polovin sezon, zashtoto sa vurtiani s drugi janti...vse pak pak ne moga da gi dam na bezcenica samo shtoto nekoi si e kupil 13ki za 35lv..
abe,vajnoto e che se razbrahme

crazy 20'' Veilside wheel on 350z!

Тема Напълно съм съгласеннови [re: karl_kani_]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.03.04 22:27



че твоите джанти за 35 на парче биха били просто подарък.
Но все пак нови мога да си купя от 80 до 130 долара бройката, дори и да не са толкова красиви :-)))

ПП: Да знаеш отде може да се намерят дори и стоманени но 13" или 14" широки 4Х114.2 ?

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.