Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 21.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Да си купя ли "Старлет"?  
Автор Totko (непознат )
Публикувано24.03.04 12:16



... Отдавна чета за Тойоти - никога не съм имал... Трябва ми малка градска кола - икономична и здрава... до около 2000 - 2500 лв. Една от възможните е Старлетката...обаче като се обадих в магазина - съединител 50 долара, кормилен болт 25 и т.н.....някой карал ли е такава?..Мнения? ... Вярно, че за миналите години я дават като една от най-надеждните... обаче тази която мога да взема е около 90-91 или там някъде...и ако вече е издухана??...



Тема Re: Да си купя ли "Старлет"?нови [re: Totko]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано24.03.04 12:54



ами тия цени не са хич високи..ти незнаеш кво е в сервиза на фолксваген например за това...
а издухването важи за всяка кола ама ти нали затова имаш очи, а и в сервиза ще ти я прегледат за дребни пари. На мене в ТМ ауто миналата година ми взеха 8 /осем/ лева за да ми прегледат каринката преди да я купя
е не пълен преглед с компресия и т.н., но ходова част, спирачки, следи от удар.. и др.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Да си купя ли "Старлет"?нови [re: Totko]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано24.03.04 18:58



preglezdai ya, i ako e v dobro sustoyanie, ya vzimai!




Тема Re:starlet e nai-zdravata v klasa syнови [re: punkara]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 20:06



KOLEGA,NEDEY DA GOVORY6 ZA CENYTE NA REZ.CHASTY ZA6TOTO TEYA KOLI NE SE 4UPIAT.PARGAVY I YKONOMY4NY I ZDRAVI.KUPUVAY I NE SE ZAMISLIAI ZA DRUGA.



Тема Re:starlet e nai-zdravata v klasa syнови [re: LEXUS]  
Автор Totko (непознат )
Публикувано30.03.04 01:13



.. Абе четох стастистиката на германците - няколко години е първа по надеждност и т.н. ... просто реших да питам дали някой няма по-преки наблюдения... от техническите данни видях само че е с по три клапана на цилиндър.. не разбрах колко точно е икономична.. Благодаря на всички за отговорите... А мисля, че така или иначе - всички коли се нуждаят от време на време от части... а това което проверих по магазините - май нямат много позиции на склад .. поръчки..седмици?..не знам..ще видим



Тема Re:starlet e nai-zdravata v klasa syнови [re: Totko]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано30.03.04 02:59



shtom e s 12 klapana e dvigatel tip 4E a za tyah e pulno s chasti pri arabite, i sharniri i nakrainici ima, taka che ne se pritesnyavai.




Тема Re:starlet e nai-zdravata v klasa syнови [re: punkara]  
Автор 6eff.bg (непознат )
Публикувано30.03.04 10:48



Ot 12 god karam samo Japonski koli.Poslednata ni e Toyota Corolla i sme xodili do TM Auto za nqkoi 4asti(drebni konsumativi).Toyota lichno za mene sa absoluten lider v momenta na rezervni chasti.Primeri:sve6ti Denso-4-5 lv:air filter 25lv:maslen filtar 8lv i tn pri polojenie 4e sa absolutno originalni i da vidish nadpis made in Japan na produkta(rezervnata chast)e bez komentar.Osven tova ima 5-6 mnogo dobri magazini za rezervni chasti v Sofia......no te shte ti bydat absolutno nenujni.....,zashtoto ako si kupush Toyota-zabravi za povredi.Za razxod na gorivo:4.7 litra gas na dulug pat6.5 litra gas v grada-pri polojenie 4e govorime za Corolla a Starleta o o6te po ikonomi4en.Az lichno karam Mitsubishi Galant no ako trqbva da si karam v grada vzimam Toyotata drugite koli sa mi slabo kazano -sme6ni(osven Japanskite).Kak moje da ima voobshte dilema????Vinagi zimam Toyotata pred Polo ,Fiesta,Ibiza i dr bokluci,koito osven 4e se karat trudno ,neprekusnato se razvaliat ,a i prilichat na Ruski televizori....



Тема Re:starlet e nai-zdravata v klasa syнови [re: 6eff.bg]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано30.03.04 19:37



tuk si prav za ruskite televizori,az imam toyota corolla 1.6 (4A-L) 8v i tova e nai-zdravata kola na sveta be, (obache prilicha na ruski televizor - 1983 godina e)
fakti: 3 meseca (10.2002 - 01.2003) bez maslo ( harchi 18/100 shtoto beshe suho vutre - inache 8/100)
predi sedmica - 2 chasa gradsko pri ne po-malko ot 4000 oborota - iskah da vidia dali shte se schupi shtoto si vzeh nova - vij po-nadolu - nikakvi problemi, nito temperaturar kachi , nito i blokira dvigatelya nito nishto,
02.2004 magistrala trakia predi plovdiv na ravnoto i pravoto - 190 km/h ( 10 nad max. pri 6200 ob.) izmerih go po edno BMW s men s moi priatel,
vsiaka sutrin po todor alexandrov okolo 0700 chasa sutrinta ia karam s 100 km/h studena ( veche 2 godini, ot opulchenska do maria luiza) - zdrava e
problemut za koito se sehtam az e ako se schupi neshto vunshno, oshte ne moga da si nameria naprimer desen far,

Редактирано от molkircho на 30.03.04 19:40.



Тема Re:starlet e nai-zdravata v klasa syнови [re: molkircho]  
Автор SLX (Homini)
Публикувано30.03.04 21:58



а ами как да си я купя от теб?
На мен ще ми трябват някои части. Ти откъде купуваш консумативи?

Примера - пръв сред равни


Тема Re:starlet e nai-zdravata v klasa syнови [re: SLX]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано31.03.04 00:31



za konsumativite vij Toyo - v chasti i prochie, magazin avtogarant - rakovski 10
a kolicata ne se prodava - vse oshte hodia za riba s neia, s celicata ne moga da sliaza do iazovira




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.