Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 21.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема От къде и какво да си купя?  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 11:28



Искаме да си вземем семейна кола Тойота, живеем в България, от къде можем да си купим на сносна цена и какъв модел да бъде?
Според вас колите, предлагани в мобиле.бг отговарят ли на цените си и може ли да се опре човек на качествата им.
Благодаря ви!



Тема Колконови [re: Питaщ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.03.04 15:46



души сте, в голям град ли живеете, колко стара и от какъв порядък цената ?

UB40 !



Тема Re: Колконови [re: jamie]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано17.03.04 23:17



Ами четиричленносемейство,
в малък град (30 000 жители), т.е. колата не е необходима за ежедневно придвижване,
то ако ни питаш искаме да е нова, ама няма как, а колко стара, колкото може по- нова да е,
цена около 8000 лева



Тема Re: Ами пич...нови [re: питaщ]  
Авторthe_rider (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 10:37



точно за тия пари, преди 7 месеца аз си взех това




само без летите джанти и с черни брони
96-та година, климатик, ел. пакет, серво и т.н., на 86 х.км., най-вероятно реални, в абсолютно идеално състояние. Мотора е 1.6 16V 99 коня, в града /София/ е 9/100 извън града 7/100, при добро каране и климатик.



Тема Re: Ами пич...нови [re: the_rider]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 13:08



Чудесно! И ние държим да е с климатик, а ако може и дизел, направо страхотно ще е, но кажи къде да търсим, ти къде я нямери?



Тема Re: Ами пич...нови [re: Питaщ]  
Авторthe_rider (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 13:31



на Горубляне, стана случайно при един от поредните ми опити да си намеря лагуна, дори нямаше да я забележа /въобще не обръщах внимание на японки/, жената вика, ами ква е тая кола, ами викам неква тойота, ами аре да я разгледаме...тя като нова миличката, ами аре да я пробваме....ами супер, ами аре да ни свалиш некой лев...ами аре, ше ви я дам за 8000 /беше 8500/, ами аре да я прекараме през фирмения сервиз....пак супер ами аре да я взимаме тогава и така...
смених само консумативите и една лампичка на парното, просто няма никви грижи тая кола
А дизел е гот, аз имам и един ситроен дизел, той отнася повече от градското, тойотата я караме когато сме цялото семейство /3 души и половина/.Въпреки че е 1.6 върви екстра. В началото ми се струваше, че не дърпа яко, но понеже бях свикнал на дизела с ниските обороти, сега найш как дърпа 170 ги правиме почти всеки път като стъпим на магистралата и още може...
Следи пазара и небързай, ще дойде и твоята кола, само небързай зада не се лепнеш на таралясник, макар че при тойота това трудно може да стане Успех



Тема Re: Ами пич...нови [re: the_rider]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 14:25



Значи късмет си изкарал, ние може би нямаше да й обърнем внимание, заради комбито (само в краен случай). Няма да бързаме да се хвърляме на таралясник, но трябва и да търсим, нали. Благодаря за инфото



Тема А то от Лагуна на Лагунанови [re: the_rider]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.03.04 16:16



та накрая в правата вяра :-))))
ПП: Ти ако знаеш колко може да дърпа твоя 1.6 мотор - тепърва ще се шашнеш !

UB40 !



Тема Re: От къде и какво да си купя?нови [re: Питaщ]  
Автор avensis (стар фен)
Публикувано19.03.04 00:03



Смятам, че ще можеш да си намериш добра Корола. Королата е изключително надеждна и бездефектна кола. Карината също е чудесен избор, но в България се среща сравнителво рядко.



Тема Re: Абе дърпа...нови [re: jamie]  
Авторthe_rider (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 14:09



ама и вагона не е малък. Оня ден направих 80 на 2-ра /по принцип не карам така, но нещо ..../някъде около 5000 оборота, не ги усеща




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.