Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 16.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Imam si Celica nakraiaнови  
Автор molkircho (who?)
Публикувано11.03.04 20:47



Nai-nakraia si vzeh celica 2.0 16v 1990
samo da se pohvalia



Тема Re: Imam si Celica nakraia [re: molkircho]  
Автор avensis (стар фен)
Публикувано11.03.04 20:52



Честито, със здраве да си я караш!



Тема Re: Imam si Celica nakraiaнови [re: avensis]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано11.03.04 20:58



utre snimki che otivam na bachkane



Тема Re: Imam si Celica nakraiaнови [re: molkircho]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано11.03.04 21:29



ha da ti e chestita! i da te slusha! pri purva vuzmoznost, kachi nyakoya snimka, i na dvigatelyat, da vidime..



Тема Re: Imam si Celica nakraiaнови [re: punkara]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано15.03.04 00:12



хехе, забравете "имам си нова Селика"
сега вече е "имах си нова селика"

днес я счупих!


на ляв завой при подаване на газ, се чу остро "клинг" като от чук върху наковалня,
при опитите установих следното - направо с газ и без газ() - няма проблем
при завиване без да подавам газ - НП
обяче ако дори малко подам газ - на около оборот на колелото (отпред вдясно) се чува въпросното клинг, предницата подскача,

утре отивам на сервиз, чух к'во ли не като диагнози от познати - от каре, през съединетел и скорости та до недостатъчно хидравлично масло на рейката

а за снимките - междувременно ми се запали USB-то (щото се спънах в кабела на волана ) и ако останат пари от ремонта ще си взема ново дъно и ще кача снимки и на нея и на королата(отвътре само щото ме е срам отвън)



Тема Re: Imam si Celica nakraiaнови [re: molkircho]  
Автор avensis (стар фен)
Публикувано19.03.04 00:16



Това е каре. Завивай леко и без газ да не счупиш полуоска. Като го направиш, проверявяй си редовно гумените маншони, защото това се получава най-често от скъсан маншон. Иначе не е голяма работа, не се ядосвай



Тема Re: Imam si Celica nakraiaнови [re: molkircho]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано20.03.04 21:14



molkircho,
abe moya pryatel Heki te bil zasekul pri Toyo, ta mi kaza che si tursil nyakakva laisna za fara? haide da namerish vuzmoznost da snimash vuprosnata chast i myastoto, ta da znam za kakvo stava vupros, puk moze i da ti izleze kusmeta, vupreki che takiva chasti (do kolkoto razbiram) obiknovenno stavat na smachkano zelyazo v morgite tuk, no shte opitam.
shte chakam da postnesh snimka, nameri kamera ot nyakoi drug!
pozdravi, i si opravi kareto, no purvo viz dali e vunshno ili vutreshno, i proveri dali nyamash skusan tampon na dvigatelya, koito pozvolyava po golyam hod na dvigatel+skorstna kutiya, koeto pozvolyava na kareto da izliza i da se razbiva! imash 5 takiva tampona proveri gi lichno, i ne slushai bulgarskite filosofi v servizite, za tayh e vaznoto da se dvizi i da ne se davat pari, pa kato se shchupi, drug im e vinoven!
uspehi,
punky



Тема Re: Imam si Celica nakraiaнови [re: punkara]  
АвторXeku (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 13:50



Punkarche, na choveka (molkircho) napravo mu e grumnala skorostnata kutia , iavno sa ia zakrepili samo za da prodadat kolata i sega "chestito na pechelivshite!". V momenta laistnata e edin ot nai-malite mu problemi, no vse pak proveri dali ne mozhe da se nameri. Blagodarnosti!



Тема Re: Imam si Celica nakraiaнови [re: Xeku]  
Автор molkircho (who?)
Публикувано21.03.04 14:00



smenihme skorostite
sega ostava laistnata :)))
KONI amortisiori do sedmica, ana 9 april i gumi TOYO Proxes TS1 205/55/15



Тема Re: Imam si Celica nakraia [re: molkircho]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано21.03.04 18:49



e hubavo che ste gi smenili, shtot inache tryabvashe ot tuka da ti prashtam...ima...:).
vzemi snimai tazi laisna, za da znam kakvo da tursya! ako go napravish do den dva, moze drugata sedmica da ya poluchish!
opitai se,
punkara




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.