Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 24.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема rabotnoto miasto  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано06.03.04 09:39



ta ako niakoi e lubopiten kak izglejda rabotnoto mi miasto, eto malko snimki :
























Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: c23O]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано06.03.04 18:37



Ей това беше голямо изфукване!

То като аптека бе!?!

Благородно ти завиждам!!!!!!
И аз бих искал да работя на токава място!

Успех и спорна работа, без инциденти по времем на работата!!!

Мого зъл


Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: c23O]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано07.03.04 03:47



Хах:)

Аз одавна си знаех ,че какъвто и Шкав да набара Фифи ,па ша го напълни догоре със играчки:П



Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: Kykepa]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано07.03.04 08:35



Pozelavam ti go ot Syrce:)

Редактирано от LordDigital на 07.03.04 08:36.



Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: LordDigital]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано07.03.04 09:40



Благодаря ти!

Не знам дали да се захващам с тази работа, ако въобще имам шанс да започна да я бачкам, тъй като никога не съм я практикувал, освен на Балканче 50сс, което си е детска играчка в сравнение с работата на Фифи
или а ми остане като хоби и незбъдната мечта???

И ти май работеше в същия бранш, нали?!?

Мого зъл


Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано07.03.04 22:47



eheeeee, yavno toyota servizite si imat protokol, tukashnite sa absoliutno sushtite, samo deto izpolzvat beta instrumenti.
da ti imam shkafcheto pulno sus SST....:), ako znaesh kolko vreme sum si izgubval da prigazdam instrumenti vmesto SST, napravo losho da ti stane .
pusni me na edin takuv stend, i samo dai da prenagazdame dvigateli, ot edna v druga toyota...!
zelaya ti priyatna rabota, i nai-veche bezproblemna!




Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: c23O]  
Автор avensis (стар фен)
Публикувано09.03.04 14:35



А това е от моите работни места

[image][/image]http://www.hpphoto.com/servlet/LinkPhoto?GUID=73944afa-6d2f-a4cf-3ed9-60a67b512333&size=



Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: avensis]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано09.03.04 15:47



vsichko izglezda dobre, ot teb, prez rafineriyata, ta chak do 4Runner-a zad teb...:).
i vremeto gledam e hubavo...:).
pozdravi,
punky



Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: avensis]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано09.03.04 20:22



wow, az mnogo gi uvajavam tezi 4Runner-i, super zdravi mashini sa. kade e pravena tazi snimka? az do kolkoto znam v BG ne gi prodavat, no znam li . a i kakva e tazi rafineria v koiato rabotish?



Тема 4-runnerнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано09.03.04 20:26



i kato govorime za 4-runner, ako na nyakoi mu ispadne zaden most ot takava, molya da mi kaze, che tursya...:).
mersi,
punky



Тема Re: 4-runnerнови [re: punkara]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано09.03.04 21:32



koe narichash zaden most? cialoto axle assembly sas se diferenciala li? kakvo tochno ti triabva ot nego?



Тема Re: 4-runnerнови [re: punkara]  
АвторCтac (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 11:53



Пънки, това ми прозвуча малко като "ако на някой докато си кара му изпадне задния мост да ми се обади , че търся"



Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: c23O]  
Автор avensis (стар фен)
Публикувано10.03.04 11:56



Това е строителство на газопреработвателен завод в Сирия, в пустинята недалеч от границата с Ирак. 4Runner-а (модел SR5) е правен в Щатите, 1997 г., бензинов, 6 цилиндров, 3.4 л, 190 кс.



Тема Re: 4-runnerнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано10.03.04 15:36



ami tryabva mi "cialoto axle assembly sas se diferenciala " ...:), ot nego se rezat poriginalnite planki za pruzinite i durzachi za shtangi i amortisiori i se zavaryavat tezi ot ae86, slagat se spirachki (diskovo barabanni) ot MA70 ili JZA80, i se kachva na corollata. tozi most e malko po-dulag ot originaliyat i dava po-dobra zadna stupka na kolata.




Тема Re: 4-runnerнови [re: Cтac]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано10.03.04 15:40



hahahaha, ako "izpadne" togava edva li shte mi svurshi rabota.
prosto ako vidite nyakude nyakoya HiLux, ili 4Runner ili prochee toyota (BJ, land cruisuri) v morgi ili za prodan na chasti da mi kazete...problemut e, che tes tolkova sdravi che mnogo ama mnogo trudno se namirat na chasti
ta tova imah vpredvid



Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: avensis]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано10.03.04 22:42



tuk gi ima dosta tez 4Runner-i s 3.4L V6, az mnogo gi obicham, super zdravi sa i lesni za rabota. edinstvenite nesta koito ima se razvaliat sa vodnata pompa i rear axle seals, sichko drugo si e pushka, dori i nakladkite na prednite spirachki izdrajat po 60K mili. inache tvoia sas sigurnost ne e praven v USA, moje bi e praven za USA. tova e edno ot nesta det mnogo mi haresva na 4Runner, na sichkite VIN-a im pochva s J



Тема Re: 4-runnerнови [re: punkara]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано10.03.04 22:44



wow, tova det go opivash si e baia rabota i edva li niakoi tuk bi se zahvanal s podobno nesto, no stom e za hobite . ta i az nikoga ne sam vijda da se razvali zaden differencial na niakoi ot tez 4Runner-i, no sa vijdal naikolko det sa bili v katastrofi i e triabvalo da se sminiat. siguren sam che tuk po morgite mogat da se nameriat tez zadni mostove, stoto ot vreme na vreme niakoi se obrasta na magistralata i zastrahovatelnite kompanii hich ne si igraiat da gi opraviat, problema e obache che tova e dosta goliama i tejka chast, ta ne znam dali izobsto e vazmojno da se shoppne do Italia



Тема Re: 4-runnerнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано11.03.04 16:10



znam che e rabota, no se pravi vednuz, i posle tezi diferenciali izdurzat na nad 1000kc natovarvane, a za moite 280kc nishto nyama da usetyat. znam i che gi ima po USA i po avstralia i nova zelandiya, ama sa adski tezki i golemi za shipvane, az zatova tyrsya iz evropa. nyakoi den shte me ogree, kakto stana sus 4A-GE-to...:).
hubavoto na tezi mostove e che ima nai-razlichni shpeer-ove za tyah, i chovek moze da si igrae s tezi neshta...:).
no blagodarya ti vse pak.



Тема Ama si meraklija, naistina!нови [re: c23O]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано19.03.04 05:06



Hubavo e chovek da si vadi hljaba s hobito si!

Skoro ne bjah se otbivala tuk (da chukna na darvo ). Kato vidjah tozi posting, ne mojah da se sdarja da ne pozdravja. Napravo ne e za vjarvane kolko snimki na burmi si napravil!



Тема Re: Ama si meraklija, naistina!нови [re: Gia]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано19.03.04 08:23



ha Gia, teb ot koga ne sam te zasichal . ta ti gi narichash bormi, pak az gi naricham kapitalovlojenie koeto do sega mi struva okolo $10K
inache mersi de. ako sluchaino niakoi pat minavash kam nashia stat i si s Camry-to, moje da minesh da go pogledna da te oplasha s tova kvo ti triabva da se smenia



Тема Re: Ama si meraklija, naistina!нови [re: c23O]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано22.03.04 05:55



Ti jena kak ochakvash da ti nareche capitalovlojenieto...?! Che zasto pak instrumentite trjabva da sa tvoi...?!

A, njamam az tolkova otpuska da karam do Chi town. Inache s udovolstvie. Vinagi mi se e minavalo taka prez tzjalata strana - spokojno zjapane. Ama nEma. Taka che njama da mojesh da si dostavish udovolstvieto da mi kajesh kolko nesta trjabva da se smenjat.

US forumat... otegchava me naposledak. Njamam nito vreme, nito jelanie da stavam pro bono immigration attorney na razni hvarchasti anonymchovtzi. Toj se obarna na club na jelaesti da dojdat v America. I ti ne se mjarkash naposledak. Az ne pisha mnogo, no poglejdam.



Тема Re: Ama si meraklija, naistina!нови [re: Gia]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано22.03.04 09:04



mi instrumentite sa si vinagi lichno na mehanika, samo po goliamite mashini i raznite specialni instrumenti sa sobstvenost na serviza, na siakade e taka.
inache za USA foruma, i az kato tebe, samo minavam da proveria, no mnogo riadko i az veche pisha tam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.