Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 25.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: 4-runnerнови [re: punkara]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано09.03.04 21:32



koe narichash zaden most? cialoto axle assembly sas se diferenciala li? kakvo tochno ti triabva ot nego?



Тема Re: 4-runnerнови [re: punkara]  
АвторCтac (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 11:53



Пънки, това ми прозвуча малко като "ако на някой докато си кара му изпадне задния мост да ми се обади , че търся"



Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: c23O]  
Автор avensis (стар фен)
Публикувано10.03.04 11:56



Това е строителство на газопреработвателен завод в Сирия, в пустинята недалеч от границата с Ирак. 4Runner-а (модел SR5) е правен в Щатите, 1997 г., бензинов, 6 цилиндров, 3.4 л, 190 кс.



Тема Re: 4-runnerнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано10.03.04 15:36



ami tryabva mi "cialoto axle assembly sas se diferenciala " ...:), ot nego se rezat poriginalnite planki za pruzinite i durzachi za shtangi i amortisiori i se zavaryavat tezi ot ae86, slagat se spirachki (diskovo barabanni) ot MA70 ili JZA80, i se kachva na corollata. tozi most e malko po-dulag ot originaliyat i dava po-dobra zadna stupka na kolata.




Тема Re: 4-runnerнови [re: Cтac]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано10.03.04 15:40



hahahaha, ako "izpadne" togava edva li shte mi svurshi rabota.
prosto ako vidite nyakude nyakoya HiLux, ili 4Runner ili prochee toyota (BJ, land cruisuri) v morgi ili za prodan na chasti da mi kazete...problemut e, che tes tolkova sdravi che mnogo ama mnogo trudno se namirat na chasti
ta tova imah vpredvid



Тема Re: rabotnoto miastoнови [re: avensis]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано10.03.04 22:42



tuk gi ima dosta tez 4Runner-i s 3.4L V6, az mnogo gi obicham, super zdravi sa i lesni za rabota. edinstvenite nesta koito ima se razvaliat sa vodnata pompa i rear axle seals, sichko drugo si e pushka, dori i nakladkite na prednite spirachki izdrajat po 60K mili. inache tvoia sas sigurnost ne e praven v USA, moje bi e praven za USA. tova e edno ot nesta det mnogo mi haresva na 4Runner, na sichkite VIN-a im pochva s J



Тема Re: 4-runnerнови [re: punkara]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано10.03.04 22:44



wow, tova det go opivash si e baia rabota i edva li niakoi tuk bi se zahvanal s podobno nesto, no stom e za hobite . ta i az nikoga ne sam vijda da se razvali zaden differencial na niakoi ot tez 4Runner-i, no sa vijdal naikolko det sa bili v katastrofi i e triabvalo da se sminiat. siguren sam che tuk po morgite mogat da se nameriat tez zadni mostove, stoto ot vreme na vreme niakoi se obrasta na magistralata i zastrahovatelnite kompanii hich ne si igraiat da gi opraviat, problema e obache che tova e dosta goliama i tejka chast, ta ne znam dali izobsto e vazmojno da se shoppne do Italia



Тема Re: 4-runnerнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано11.03.04 16:10



znam che e rabota, no se pravi vednuz, i posle tezi diferenciali izdurzat na nad 1000kc natovarvane, a za moite 280kc nishto nyama da usetyat. znam i che gi ima po USA i po avstralia i nova zelandiya, ama sa adski tezki i golemi za shipvane, az zatova tyrsya iz evropa. nyakoi den shte me ogree, kakto stana sus 4A-GE-to...:).
hubavoto na tezi mostove e che ima nai-razlichni shpeer-ove za tyah, i chovek moze da si igrae s tezi neshta...:).
no blagodarya ti vse pak.



Тема Ama si meraklija, naistina!нови [re: c23O]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано19.03.04 05:06



Hubavo e chovek da si vadi hljaba s hobito si!

Skoro ne bjah se otbivala tuk (da chukna na darvo ). Kato vidjah tozi posting, ne mojah da se sdarja da ne pozdravja. Napravo ne e za vjarvane kolko snimki na burmi si napravil!



Тема Re: Ama si meraklija, naistina!нови [re: Gia]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано19.03.04 08:23



ha Gia, teb ot koga ne sam te zasichal . ta ti gi narichash bormi, pak az gi naricham kapitalovlojenie koeto do sega mi struva okolo $10K
inache mersi de. ako sluchaino niakoi pat minavash kam nashia stat i si s Camry-to, moje da minesh da go pogledna da te oplasha s tova kvo ti triabva da se smenia




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.