Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 12.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Причината!нови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано12.03.04 16:09



toyota polzva "italdesign" za disaina na kolite si, benz sushto! a che toyota polzvat, polzvat, i nyama nishto losho v tova!, loshoto e che horata vizdat samo disaina, a ako znaesh kolko chasti na toyota se slagat po drugi modeli (vkliuchitelno benz) shte se zamislish, nali?




Тема !нови [re: Scott]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.03.04 17:17



Не съм съгласен само с едно - Ярис поне в България Е евтин !

UB40 !



Тема Re: Причината!нови [re: punkara]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано12.03.04 21:46



da, znam che dosta chasti ot Toyota se slagat i po drugi koli, taka kakto naprimer chuh che sega Toyota sa skluchili dogovor s Nissan za hibridnata sistema, Toyota im predostavia hibrida ot Prius parva generacia. samo che ne se sestam za nisto po Benz-ovete det da idva ot Toyota, imash li niakvi primeri za tova?



Тема Re: Причината!нови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано13.03.04 00:28



v momemnta ne se sehtam, prosto shtot ne sum se interesuval do krai po tozi vupros, samo che znam che ima na benz lizenzi za avtomatichni skorostni kutii za toyota, i toyota na baza na tyah pravi oshte po perfektni, i gi kachva.
no ne v tova e vuprosa, na cyalata mi misul, vuprosa ne e che Benz imat nai-dobrata kutiya avtomatichna, da imat ya, no toyota na baza na neya pravi po-dobra! razbirash li kude e misulta mi?
na benza cenite zatova sa visoki, poneze sami si pravyat mnogo neshta, i drugoto ot Bosch, no nemogat da izdurzat na cenite, a na vsichkoto otgore, krainiyat im produk pak e po-slab po nadeznost ot toyota, razbirash li me?
tuk e cyalata hitrina, ili po-skoro intelekt na toyota, che te polzvat nai-dobroto ot vsichki, i go usuvurshenstvat do perfektnost.
ta za tova uvazavam tazi kompaniya, i produktite i, zashtot naistina sa super!




Тема Re: Причината!нови [re: Scott]  
Автор avensis (стар фен)
Публикувано19.03.04 00:23



Извинявай, но тогава съм ги сравнявал със Селика от 86 г., с Кресида от 90 г., с Нисан Седрик от 83 г. Не става дума за сега



Тема Re: Причината!нови [re: punkara]  
Автор avensis (стар фен)
Публикувано19.03.04 00:50



Има още нещо. Още през 80-те години не само Тойота, но всички японски производители вложиха много повече от европейците и американците в роботизация на производството. Тази тенденция продължава и до сега и им дава възможност да изваждат на пазара коли с по-ниски цени при равни или по-добри качества.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.