Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 25.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 17" dgantiнови  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 04:12



Smenih kolelata na corolkata sas 17" i zapochnah da chuvstvam volana po-osobenno. Siakash e po-chuvstvitelen, no i obratnia natisk ot gumite kam kormiloto e po-goliam. Kato ima kopka i ako ne darza zdravo volana reagira mnogo po-ostro ot predishnite gumi. Dgantite sa 17x7 s gumi 205x40x17.
Tova normalno li e ili az nesto sam opleskal pri postavianeto?



Тема Re: 17" dgantiнови [re: dummy]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано22.02.04 05:06



"Dgantite sa 17x7 s gumi 205x40x17."
emi s takiva gumi, taka e, absoliutno normalno e. kolkoto po-nisuk profil imash tolkova po se usesha dori spleskanata ugarka na putya!
nishto ne si upleskal! spoko.
chestito,
punky




Тема Re: 17" dgantiнови [re: punkara]  
Авторhofman (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 10:55



Сигурно изглежда изродски - да ти е честито.Планувам лятото да сложа едни 18-ки на avensis-a и ще видя тогава как е.
И истина ли е че окачването се разбива по лесно с големи гуми.



Тема По принципнови [re: hofman]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.02.04 10:56



да. Но всъщност значение има само теглото на гумите с джантите - по-тежките разбиват по-бързо.

UB40 !



Тема Re: 17" dgantiнови [re: punkara]  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 18:07



Mersi, vsastnost kolata ne izglezdat zle, malko e povdignata, no ste ia opravime.
Smiatam da sloza KYB-GR2 ili Tokiko(po-veroiatno). A sasto taka Eibach Pro Springs ili Arospeed coilovers.
Vsastnost na mene siakash po mi dopada Tokiko + Arospeed coilovers.
Kakvo e mnenieto vi za takava kombinacia?
Za okachvaneto ste mu mislim posle :)



Тема Re: 17" dgantiнови [re: dummy]  
Автор Cтac (CRX seeker)
Публикувано23.02.04 11:42



Ппивет ! много живо ме интересува на какъв модел Корола си ги сложил тия гуми и горе -долу за какви пари могат да се намериат втора ръка ? питам те защото аз съм с корола лифтбек АЕ92 и много се чудех дали ще е възможно да сложа дори 15" 205,50 гуми.
Тти преди с какъв размер гуми беше ? усещаш ли голяма разлика в поведението на колата на пътя, при високи скорости, при завои и т.н. ?



Тема Re: 17" dgantiнови [re: dummy]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано23.02.04 15:39



az bih polzval KYB + coil over, ili oshte po-dobre KONI + coil over!
na tociko nyamam mnogo vyara!
uspehi,
punky



Тема Re: 17" dgantiнови [re: punkara]  
Автор Cтac (CRX seeker)
Публикувано23.02.04 16:05



ее, деба ! това трябваше по-рано да го дискутирате , преди да си сменя амортисьорите с Токико



Тема Re: 17" dgantiнови [re: Cтac]  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 18:41



Az sam s corolla 2000VE.
Dgantite sa Katana Destiny s Kumho gumi. Sumata beshe 650$ za komplekt ot 4. Tova se ceni ot WinstonTires, sega mai gi preimenuvaha na American Tires Depot.
Starite biaha 185/65-14 .
Za tova kak gi chuvstvam, ako beshe sastoto niamashe da pitam :)
Az razbrah kakvi gumi moga da sloza na moita kato otidoh na tirerack.com. Izbirash modela i te ste ti kazat kakvi vazmoznosti imash.



Тема Re: 17" dgantiнови [re: dummy]  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 05:37



Ne znam kakvo stava, no imam chuvstvoto che kolata mi darpa naliavo. Obiknovenno darzi patia, no poniakoga izvednaz se opitva da svie na liavo. Obiknovenno se sluchva kato spiram na krastovistata, misleh che e svarzano sas spirachkite, no ne e. Tazi vecher kato se pribirah ot rabota mi go napravi pred kasti.
Niakakvi predlozenia?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.