Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 03.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Nai-setneнови  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано11.02.04 21:01



si namerih elektronno delko, crank trigger sensor, 2-ra ruka ot edna morga v Noiva zelandiya...:), samo 79 evro zaedno s pratkata...:)!

yako se kefya,
punky

Редактирано от punkara на 11.02.04 21:06.



Тема Тва от 4АГЗЕ ?нови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.02.04 14:53



Аз пък имам тъп проблем:


Модел RP7 - обясни ми отде вкарвам горивото, къде бууста и така.
Това говедо трябва да го накарам да ми храни карбураторченцата под турбо.

UB40 !

Тема Re: Тва от 4АГЗЕ ?нови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано12.02.04 18:10



ok, spored men, trubichkata ot lyavo, tam vkarvash gorivoto ot kum pompata, trubichkata otdolu, izliza i vliza v karburatorite. trubichkata otgore ya zakachash s markuch kum vuzdushnata truba predi kolektora, ili v samiyat kolektor (tova ti e boost-a). vuzmozno e purvite dve trubichki da sa s promenena funkciya, toest otdolu idva, a otstrani izliza. ako si go vzel tova ot nyakloya kola, proveri na druga takava, kak sedi, toest v koya trubichka vliza benzinut i ot koya izliza, za da si siguren. inache tazi otgore e boost-a 100 na 100!
uspehi,
punky



Тема Намерих азнови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.02.04 20:13



кое отде е, но не мога да установя колко е налягането БЕЗ турбо.
Би трябвало да е 2.5 бара по спесификация, нали ?

UB40 !



Тема Re: Намерих азнови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано12.02.04 20:49



da 2.5 bara e. ako e rguliruem, znachi nche mnaksimalnoto nalyagane dopustimo pri toya regulator e 2.5 bara. ako ne ereguliruem, znachi postoyanno e na 2.5bara.




Тема Момент !нови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.02.04 20:54



Ако бууста ми е нула (например запалване) това значи ли че ще имам 2.5 бара към карбураторите ??????

UB40 !



Тема Re: Момент !нови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано12.02.04 21:48



bi tryabvalo da imash!



Тема Е хубавонови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.02.04 21:59



ама това значи че на 1 бар турбо вече регулатора ще е на 3.5 бара ????
Излиза че 2.5 не е максималното, а минималното му налягане ?
Кое е верното деба ???

UB40 !



Тема Re: Е хубавонови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано21.02.04 04:26



ami da ti kaza ne sum siguren , no znam 100 na 100, che za Dellortoto i weberite ot tozi tip, ne e nuzno visoko nalyagane, a obem na idvashtoto gorivo, taka che vnimavai sus nalyaganeto! shtot pri visoko nalyagane she skusash uplatnitel na iglata i poplavaka i shte se udavi ot benzin, moze i garniturata da proteche!
napri vi edin test, sus tazi klapa, i meri sus metur za gorivnoto nalyagane i viz za kakvo stava vupros. taka e nai-dobre spored men.
po princip klapata za nalyagane podurza edno i sushto nalyagne, a ne go promenya, pri tova polozenie, injektorite propuskat tochnoto kolichestvo gorivo, chrez po-chesti ili po-dulgi impulsi na otvaryane na gurlata im, tezi impulsi sa kontrolirani ot ECU-to, razbirash li me sega?
ta sus regulirashta se klapa, kato uvelichish naluyaganeto na gorivoto v sistemata, pri edno i sushto otvaryane na injektorite shte izliza poveche gorivo ot tyah, shtot shte bude s po golyamo nalyagane benzinut v sistemata.




Тема Така е, аманови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.02.04 11:26



регулиращата се клапа компенсира бууста от турбото - т.е. поддържа си 0.3 бара към карбураторите спрямо бууста и нещата са ОК.
ПП: Продадох регулатора на колега с турбо и инжекцион, който вчера успя да си оправи колата с него. За мен е подходящ друг регулатор, за съжаление :-( РП4.

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.