Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 13.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема popravka...  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано21.02.04 06:30



ta znachi az samo vchera uspyah da zabeleza che na moyata web stranica za ae86 (

) ne se otvaryat dosta snimki , ta opravih neshtata, greshkata bila moya, izvinete me.
obeshtavam v nai-skoro vreme da sloza oshte snimki, kakto otvun, taka i otvutre, za da vidite po-dobre kak e stanala kolicata , daze mislya malko filmche da zasnema po edin ot liubimite mi putishta za sportno karane.
a i sum pochnal prevoda na stranicata mi na BG, kakto byah obeshtal po-rano, samo che e dosta bavno, shtot sega sum izkliuchitelno zaet, no shte stane.
pozdravi,
punky



Тема Re: popravka...нови [re: punkara]  
АвторXeku (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 15:29



Tova veche e drugo neshto! Gledam, che ne se otvariat niakoi snimki, no si misleh, che problemut e, che gi probvam ot BG, a te sa na italianski surver, sega vsichko e tochno!



Тема О, майсторе !нови [re: Xeku]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.02.04 15:50



Няма ли да смениш и ти Цитрона с някоя Селика ?
Радвам се че те виждам и тука !

UB40 !



Тема jamie, pomosht!нови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано22.02.04 04:58



zanchi tryabva mi programata za Bulgarian phonetic keyboard, za da moga da preveda stranicite, kogato go pravya chrez dir.bg, kato go kopiram na Notapad-a, izlizat zamo nekvi yaruglifi, ne razpoznava shrifta.
prati mi, ili mi kazi kude da izteglya takuv software, za da moga da piash i na kirilica, fonetichno.
blagodarya ti,
punky



Тема Проблем.нови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.02.04 10:41



Уиндоуса ти нали има БДС кирилица ? Ако да - ще ти пратя само тулче за добавяне на Фонетик-подредба. Потвърди ми само.....
ПП: За Делорто ДХЛА 40 джетове какви пари са ?

UB40 !



Тема Re: О, майсторе !нови [re: jamie]  
АвторXeku (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 14:58



Az otdavna sum "tuk", no prepochitam samo da vi cheta mudrostite i po-malko da se obazhdam. Zasega ne se ochertava smiana na mashinata, mnogo sum Xantimentalen!!



Тема Re: Проблем.нови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано23.02.04 15:47



mislya che ima BDS, windows-a mi e XP. po princip neznam kak da vkliucha na BDS, taka che i neznam dali ima.
djetove neznam kude da namerya tuk. po-dobre proveri v BG, v magazinite za italinaski avtochati, tam sum vizdal kit-cheta za karburatori i takiva chasti, i sa bezumno evtini.
kato minesh po luvov most, predi centralna gara kato zaviesh nadyasno za grobishtata, i vednaga vlyavo ima edna malka ulichka, posle tya zaviva vdyasno, i ima edin dosta golyam sklad magazin za takiva chasti vdyasno, probvai tam!
punky
PS: ne me pitai za imenata na ulicite, shtot veche nishto ne pomnya...:)



Тема Re: О, майсторе !нови [re: Xeku]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано23.02.04 15:48



to vsichko e do vreme...:), shte namerime toyota i za teb!....:)



Тема Re: О, майсторе !нови [re: punkara]  
АвторXeku (Нерегистриран)
Публикувано23.02.04 21:56



Biah si kupi prez liatoto edna hubava AE86, ama ti: "Prodai mi ia, ta prodai mi ia"! Sega ti se vozish s 200 km/h, a az stradam!



Тема Re: О, майсторе !нови [re: Xeku]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано24.02.04 15:50



hahaha, shte kachime v AE86-ca, spoko...:) nikvi gizi!





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.