Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 18.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Калобран за Карина?нови  
АвторTACHO (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 18:57



Здравейте колеги,
аз съм от клуб Рено, но ето че се наложи да потърся вашите услуги. Един мой роднина си търси много упорито заден ляв калобран за Тойота Карина 1992г, но никъде не е открил. Търсихме по Симеон, Христо Ботев, Козлодуй и доста морги из София, но нямат. В представителството на Тойота ми казаха, че могат да ми доставят, но цената е 105 лв., които не той не би дал за калобран. Искам да ви помоля да ми помогнете ако имате идея къде мога да намеря такова животно или ако някой има ще съм ви много благодарен.



Тема Re: Мойта Карина...нови [re: TACHO]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано11.02.04 09:13



...няма калобрани и никога не е имала

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Мойта Карина...нови [re: the_rider]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано11.02.04 09:48



ima, ima, negovata e Carina II, predi Carina E! edinstvenoto za koeto moga da se setya e morga, tam tursi, mislya che sa sushtite kato za corollite ot tezi godini. 100 na 100 sum siguren che imam nyakude v BG, no sum v italia i neznam kude tochno sum gi skladiral...:(. inache sa cherni i pishe toyota na tyah s beli bukvi, nali?
za momenta moze da si gi smeni sus nyakoi evtini ot pazara, a kato si zaidvam kumBG, shte gi otkriya i shte moga da mu gi prodam evtino. no koga shte stane tova, edin gospod znae.




Тема Re: Мойта Карина...нови [re: punkara]  
АвторTACHO (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 00:41



Да, черни са с бял надпис.
Иначе колата е Карина 2000 куб.см. дизел, 1992г. Купето е хечбек.



Тема Re: Мойта Карина... [re: TACHO]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано18.02.04 00:39



emi ako ne namerish, da znaesh che po nyakoe vreme v sledvashtite nyakolko meseca kato se pribera, shte gi namerya i shte ti dam.
pozdravi,
punky



Тема Re: Мойта Карина...нови [re: punkara]  
АвторTACHO (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 02:11



ОК! Разчитам на теб, защото вече ми писна да търся къде ли не без резултат.



Тема Re: Мойта Карина...нови [re: TACHO]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано19.02.04 22:05



nyamash problem,





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.