Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 22.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да се бешенови [re: chr_hdj]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано18.02.04 00:37



iskash da kazesh bivshata sladkarnica "fon-fon"...:) da znam gi mnogo dobre...:).
znachi da vnimavat sus sivite corolli po toya kvartal...:), shte go imam vpredvid..:).
haide uspeh,
punky



Тема Да внимават ми,нови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.02.04 10:13



че и моята е сива (сребриста) а тази седмица илиза от кърпене :-)

UB40 !



Тема Re:нови [re: jamie]  
Авторchr_hdj (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 12:52



Абе моята корола не е наточена , има и малко раждички тук таме , обаче е направо звер - като я натисна , егати как яко дарпа и къв звук се чува .
Пънки , аз живея близо до входа на Южния парк от кам завоя на трамвай № 1
Близо съм до плувния басейн "Спартак" .

Хаиде много успехи !!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Jamie , надявам се да се видим в неделя . Дано нещо да не ме възпрепятства .



Тема Re: Кое е по-добре АЕ 86 RWD или АЕ92 ?нови [re: chr_hdj]  
Автор Cтac (CRX seeker)
Публикувано20.02.04 10:21



здарсти !
та да ти кажа и аз моето мнение по твоя въпрос
значи аз до скоро бях луд фен на Honda CRX. много исках да си взема такава защото макар да не предлага кой знае какъв комфорт ( особено първата генерация) .рядко на пазара се продават таквиа с екстри , поне не на достапни за мен цени ! возиата е твурда, задната седалка е симжолична...абе накратко това не е кола за човек ,който иска комфорт ! обаче ако си човек ,който търси адреналин-лелееее ! тогава нещата стават съвсем други ! та аз като човек търсещ адреналин не обръщах много много внимание на разните му там "излишни" екстри ,които само тежат и пречат на ускорението
така беше докато не си взех Тойота АЕ92. Ти да видиш коко бързо свиква човек със сервото, ел стъклата , огледалата и люка ! вярвай ми , вече не ми такъв мерак да карам CRX-a на гаджето !
та всичко това ти го казвам за да добиеш представа за разликата между АЕ86 и АЕ92. първата е бих казал по-спартанска кола, създадена за адреналин ! втората е за по-нормални хора ( или може би по -улегнали вече хора) .Но както каза Джейми, ела в неделя на сбирката на клуб Хонда ( в 13ч. на полигона в студ. град) и сам ще жидиш за какво говоря

п.п. само да кажа ,че аз самият много се замислих да сменя CRX-a на гаджето за една АЕ86, преди време когато имах вазможност , но не го сторих защото тя не искаше да кара кола със задно



Тема Re: Кое е по-добре АЕ 86 RWD или АЕ92 ?нови [re: Cтac]  
Авторchr_hdj (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 11:17



Blagodaria mnoga za infoto .
Triabva da vi kaja , che veche dosta se orientirah za razlikite , predimastvata i nedostatacite na dvete koli . Da si priznaia predi vsichko tova go dalja na mneniata , koito poluchavam ot vas .
Razbira se polzvam i razni knigi i saitove , no naistina mi e priatno da obsajdam neshtata tuk . Fenovete na japonskite koli v Balgaria ne sa mnogo ( sravneni s tezi na nemskite koli ), no na men kolichestvo ne mi triabva , a mi haresva da poluchavam po-malko , no dostoverni i kompetentni mnenia .

Stas, zanesh li niakoi da prodava AE86 v dobro sastoianie ? Pishesh mi , che si iskal da smeniash CRX za AE86 .





Тема Re: Кое е по-добре АЕ 86 RWD или АЕ92 ?нови [re: chr_hdj]  
Автор Cтac (CRX seeker)
Публикувано20.02.04 14:51



цхудаи се какво да ти кажа- преди време гледах едан такава тойота,която обаче беше на шприц-всичко от купето беше свалено ! личи си че се канят д ая боядисват както си му е реда, а не през куп за грош. проблема обаче е че докато не я сгобят няма как да се провери как е на пътя и евентуално какво че има тепърва да се прави. иначе въпросната АЕ86 беше със синьо-черния надпис на главата. така че, помолих момчетата ,когато са готови с боядисването да ми се обадят..което се очаква да стене до 1 месец но зане ли човек...



Тема Re: Кое е по-добре АЕ 86 RWD или АЕ92 ?нови [re: Cтac]  
Авторchr_hdj (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 20:19



Ami az tazi corolla ia vidiah . Taka sa ia razglobili , che napravo mi prilosha kato mi ia pokazaha . Osven tova neznam , kak shte ia sglobiat i na vsichkoto otgore ne e karana 4 godini i sigurno iako se e spekla .



Тема Re: Кое е по-добре АЕ 86 RWD или АЕ92 ?нови [re: Cтac]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано21.02.04 04:12



abe Stas, kak se kazva gadjeto ti? sluchaino da zivee v Bl. No.8 na 4et, vhod E?
pitam te zashtot v moyat blok, ima edna CRX (i predi tova imashe nyakva po-stara honda) i edin sused mi kaza che e na edna susedka ili na gadjeto i.
sluchaino tya da se kazva Eleonora?
pitam, shtot svetut e maluk, i kato chetyah po-gore se setih zatova.




Тема Re: Кое е по-добре АЕ 86 RWD или АЕ92 ?нови [re: punkara]  
Автор Cтac (CRX seeker)
Публикувано23.02.04 11:57



Не пънки, казва се Мария и живеем заедно в дружба2 . а хондата на тази елеонора, коя генерациа CRX е ? 1-ва или 2-ра ?



Тема Re: Кое е по-добре АЕ 86 RWD или АЕ92 ?нови [re: Cтac]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано23.02.04 15:34



mislya che beshe vtora, edna taka siva-metalik mai che beshe, beshe cyalata v kal i sazdi kato ya vidyah, zima snyag, znaesh kak beshe po koleda.
vidya mi se taka ponatrufena, sus spoiler i pr. ama ne sum siguren.
nishto de, ti nali si pone kusmetliya da karash 92-ka s 4A-GE. CRX osven che vozi tvurdo i che e zaoblen kato sportna kola, drugo nishto... s moyata 92-ka, tochno kato tvoyata samo che sus predishnata glava i 115kc, susipah edna CRX-ka sus 150kc V-TEC, na moi angliiski priyatel, gonihme se mnogo puti tuk za da vidime kak se ravnyavat kolite. taya CRX-ka sum ya karal ot Manchester (UK) prez kale (F), bruksel (B), bern(CH), milano ta chak do florenzia, i edinstvenoto i prevuzhodstvo e nad 215km/h, kudeto be po-moshtna ot moyata, vupreki che tvoyata e sus 130kc, i edva li shte se dade na CRX-a i na tozi diapazon!
pozdravi,
punky




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.