Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 18.04.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Знае ли някой какво е тованови  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано03.02.04 16:46



Power-Boost-Ventil
и как работи



Кофти, кофти ама гот!

Тема Re: Знае ли някой какво е това [re: the_rider]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 17:12



Това е клапан/регулатор, който се слага на мястото на оригиналния регулатор на налягането на горивото. Като вдигнеш налягането на горивото, 'вдигаш' мощността, обаче разхода ти се качва яко.



Тема Re: аханови [re: Scott]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано03.02.04 17:44



10х

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: аханови [re: the_rider]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 17:59



Има възможност за регулиране на налягането, докато фабричния регулатор е фиксиран. Обаче гледах в един сайт за Kadet GSi, че разликата беше само 7 к.с. с и без този вентил. Не си струва парите



Тема Re: аханови [re: Scott]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано03.02.04 18:12



abe 7 k.c. ne sa malko be chovek! i to samo za 10min rabota!
mislya che e umno, a i pri po-natatushni promeni, tozi regulator shte ti dava vuzmoznost da si fiksirash nuznoto nalyagane suvsem lesno.




Тема Re: аханови [re: punkara]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 18:17



Вярно, даже ти дава по-добра динамика, защото не ти отрязва налягането на празен ход и ниски обороти, обаче ти ебва настройките на емисиите и ако си на Запад нямаш минаване на преглед.



Тема Re: аханови [re: Scott]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано03.02.04 19:42



razkachash go za 10min, i otivash na pregled, posle pak go slagash, tova stava vednuz na 2 godini, nyama da ima problem...:).



Тема Re: Знае ли някой какво е тованови [re: the_rider]  
АвторDD1 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 08:52



Kolegata mi go ima na Corolla 1.3 12V. Kolko k.c. dobavia ne znam, no na distancia 400 m. me bie s dve dalshini. I sounda na dvigatelia mu e drug. Harchi poveche, kogato iako ia nastapva. Inache - normalno 7 - 9 l/100. Az ne go slagam stoto me e strah za shivota na dvigatelia - vse pak sam na 240 000 i osnoven remont ne mi se pravi.....



Тема Re: Знае ли някой какво е тованови [re: the_rider]  
АвторDD1 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 09:00



Konkretno na Corollata e montirano tova:






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.