Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 01.05.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема Pollen filterнови  
АвторAvi (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 18:20



Здравейте,
Можете ли да ми кажете каде се намира полеоновия филтар на Тойота Авенсис 1.6, 1998г? Какви са ви впечатленията от фирмения сервиз на ТМ Ауто на Цариградско.
Мерси предварително!



Тема Re: Pollen filterнови [re: Avi]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано29.01.04 13:52



мойте впечатления са много добри, макар че съм бил само веднъж и то за обслужване без ремонти. Моята е карина, но като се има пред вид, че авенсис е на базата на карина, вероятно е на едно и също място. Намира се зад парното, долу ниско. ИМА НЯКАКВИ УШИЧКИ, КОИТО СЕ СТИСКАТ И СЕ ВАДИ настрани при шофьорските крака. Това обаче съм го виждал само на схема и не съм го правил. Ти какразбра че ти е за спяна филтъра

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Pollen filterнови [re: the_rider]  
АвторAvi (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 17:40



Схемата и аз я гледах, но не сам я изпробвал още. Но в аутодата схемата е савсем различна- но и там е само картинка, без означение каде точно в купето се намира. Иначе никога не сам го смениал и реших, че вече му е време:). Май трябва да се сменя всяка година?



Тема Re: аре бе...нови [re: Avi]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано29.01.04 17:48



всяка година мноо често, свиркай ако откриеш нещо интересно

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Pollen filter [re: the_rider]  
Автор avensis (стар фен)
Публикувано29.01.04 18:28



Моят Авенсис е още в гаранция, така че съм си имал работа със сервиза и има добри впечатления. Има две много грамотни момчета - Пепи и Боби Джонев. Поленовият филтър се сменя на 30000 км.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.