Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 22.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
*Кратък преглед

Тема Часовник на таблото... просто спря...нови  
АвторSwediq (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 22:33



Може ли някой да ми подскаже откъде се захранва часовника на таблото? Просто спря, а не ми се разглобява за проверка таблото в този студ. Не ми се чака и до пролетта... Та ако някой има каталог, моля да погледне в електрическата схема и да ме ориентира.
Модела е Toyota Tercel 4WD AL25 - 1986, 1.5, мотор 3А
Ако знаете някъде в нета да има нещо за електрическата инсталация на този модел (желателно принципна схема), моля за линк.
Благодаря предварително и ЧНГ на всички клубари в аванс!



Тема Re: Часовник на таблото... просто спря...нови [re: Swediq]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано29.12.03 23:25



proveri li si bushonite?



Тема Re: Часовник на таблото... просто спря... [re: c23O]  
АвторSwediq (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 23:58



Проверих ги, но надали са сложили отделен бушон само за часовника. Всичко останало си работи...
Май трябва да разглобявам таблото, а хич не ми се иска да го правя точно сега. Ако се постопли времето по празниците, ще направя един опит.



Тема Re: Часовник на таблото... просто спря...нови [re: Swediq]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано30.12.03 08:58



ami ne, bushona niama da e otdelen samo za chasovnika. ste e varzan kam vatreshnoto osvetlenie(v kopeto, dome light) i kam zapalkata, moje i kam drugi raboti. ta stom sichko ostanalo raboti, togava ne znam. parvoto nesto koeto bih napravil e da vidia dali do chasovnika stiga power, da znam dali e chasovnika ili kabelite. chasovnika bi triabvalo da e lesen za svaliane



Тема Re: Часовник на таблото... просто спря...нови [re: Swediq]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано08.01.04 16:31



ot akumulatora imash nyakolko izlizashti pliusa, proveri gi da ne bi nyakoi da se otkusnal. neshto drugo po toka da ne ti raboti?
do kolkoto pomnya, farove, zapalka, avariini, sa na edna vruzka.
abe shto ne idesh na www.toymods.au.org tam ima sekciya gallery, vlizai vutre v knizkata za AE86 shte namerish celite shemi, te sa ednakvi pri tercela i corollata.
uspehi,
punky




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.