Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 21.09.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWD  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано19.12.03 17:46



Зна4и като гледах тези дни клипове на АЕ86 как цепи мрака на писта и на планински път как разбива Нисан ГТ-Р!!! и си мисля дали някой ден мога да се сдобия с тази кола и колко ще ми струва(приблизително)!
Ако си я купя без да пимам нищо по-двигатяла и купето колко, колко коня е фабри4но и ако се кара на мръсна газ пове4ко има ли опастност да и се прецакак нещо ако не е подсилено купето и двигателя??????
Дайте инфи за тази кола, но такова както излиза от завода в Япония, без никакви допълнения!!!

Един въпрос към С230:
Виждал ли си Тойота АЕ86 някъде из САЩ или 4увал ли си нещо за тази ола тук???
КОлко може да струва, все пак е кола над 15 години!?!?

И накрая за Пънки:

Закови една тема на 1-ва страница и там да пишем само за Тойота Корола АЕ86!!!
Все пак като гледам не е слу4айна кола, пък макар и спряна от производство в дале4ната 1986!

Редактирано от punkara на 22.12.03 09:18.



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Kykepa]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано22.12.03 09:25



v USA AE86 idva v dva varianta GTS i SR5, i dvata varianta sa sus 4A-GE dvigateli, i s vdigashti se farove. purviyat e sus 124kc vtoriyat e sus 115kc standartno. ima vsyakakvi chasti za modifikaciya, rezervni i pr. za pokupka tursi na e-bay.com (AE86). v california sa mnogo izvestni, kakto i vuv florida.
cenata e kum 3000USD, shtot mnogo se tursi.
v evropa ima 3 modela, bez vdigashti se farove: GT16V, GT, SR, purviyat sus 124kc, vtoriyat sus 115 i sa sus 4A-GE dvigateli, tretiyat variant ima dve variacii 4A dvigatel (8V) sus 78kc, i 4A-C sus 74kc (v shveizariya i svecia).
variantite sus 4A-GE sa pre-dostatuchni za karane s mrusna gaz, nyama problem s kupeto (ako estsetveno ne vdignesh mnogo moshtnosta na dvigatelyat..:)..).
v evropa se namirat trudno, no gi ima!
uspehi,
punkara



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Kykepa]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано22.12.03 22:38



tova e izkluchitelno riadka kola, pochti ste e nevazmojno da namerish takava, i sigurno ste e v okaiano sastoianie. ako e zapazena, ste sturava tolkova kolkoto nikoga niama da dam. mislia che Punkara e prav, ima gi mnogo v California i Florida, zastoto tam niamat zima, saotvetno i niamat sol po ulicite, ta se namirat dosta starichki koli. ako si zabeliazal, tuk kola nad 15 godishna vazrast e pochti nevazmojno da se vidi po ulicite, dori i 10 godishnite sa riadkost.



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: punkara]  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано23.12.03 09:50



Оф как съ уплаших, 4е някой ми е променил заглавието на темата!

В първият момент си помислих, 4е някой мой познат е влизал с моя ник,
което на практика е невъзможно, апосле се оказа 4е Пънки е ковнал най-накрая темата за АЕ86!!!

О.К.
Защо са я спряли тази кола от производство като е такава реза4ка и бега4ка,
и по-важното защо са спряли да произвеждат Короли със задно предаване японците?????



Тема v mobile.bg imashe ednaнови [re: c23O]  
Авторhofman (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 14:51



Znachi minalia mesec kato razlejdah mobile.bg, namerih edna ae86, prodavashe se za kam 1600 lv i izlgejdashe sravnitelno dobre(mislia che beshe ili 116 k.c. ili 129 k.c ne pomnia tochnoi, kazvam samo izglejdashe za da ne me napadate:))Iavno i tuk ima ama mnogo tarsene triabva



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Kykepa]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 16:35



Toyota spirat proizvodstvoto na modeli s RWD sled lansiraneto na markata Lexus, koeto pak e Toyota Izklluchenie praviat Supra i MR. Vsichki Lexus-i sa s RWD, dori nai-malkia.
Az lichno smiatam, che vazpriemaneto na FWD za Corolla e udachno. Karal sam AE86( RWD) i AE 92(FWD) po marshruta Igumenitza - Larisa niakolko pati. Patia e nesto podobno na nashia Troyan-Karnare x 3. AE 92 dava po-malko obsto vreme na prehoda i povedenieto i po mi dopada. Obsto vzeto FWD na Corolla ne staradat ot tipichnoto za shemata nedozavivane, a vpechatliavat sas stabilnostta si.
Japoncite si znaiat rabotata.



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Stefan]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано23.12.03 23:20



Lexus ES300(veche ES330) e s predno predavane , no inache si prav, sichki ostanali sa ili zadno ili 4x4



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Stefan]  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано24.12.03 03:26



Ако от Тойота направят още веднъж такава Тойота като Корола АЕ86(със задно предаване), но с по-модерен дизайн - никой от разбиращите фенове
на спортни коли няма да погледни нито Селика, нито МР2, пък Супра е в по-горен клас и на много по-висока цена!

Сигурно за това от Тойота са я спряли, защото са видяли, 4е е много сполу4лива и засен4ва другите им модели. Има логика, нали???

Аз така мисля, ина4е да сме свидетели сега на Корола АЕ86(RWD) 2004 model !
Ама нейси, няма я ве4е, няма!
Аз като гелдах няколко клипа с нея направо не можех да повярвам, 4е такава с нищо не привли4аща окото кола може да има толкова спортно и надъхващо поведение. А пък как размазва Скайлайн ГТ-Р на планински път направо не можах да повярвам, е на писта ще е друга картинката, но на път с много завои няма равна Королата!
Ина4е няма какво да се залъгваме купето на въшшен вид е доста грозно(е знам, 4е е от 80-те години, де). Отпред става що-годе, но отсрани са й прекалено големи прозорците и особено задните страни4ни стъкла,
задното стъкло също е прекалено голямо за толкова малка кола и то спортна!
Но за сметка на това двигателя компенсира вси4ко, то не може вси4ко да е на 6!!!



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Kykepa]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано24.12.03 08:38



ami politikata v posledno vreme na Toyota tuk v US e dalech ot privlichane na sportni shofiori . te iskat da dadat sigurni koli, i hich ne im puka za sportnia duh. pak i da ne spomenavam che veche i kolite sa im zasencheni i vlagat sichki resursi za razrastvane na biznesa na SUV-ta i Truck-ove
kolkoto do barzi koli na planiski pat(zavoi), zemi edno Subaru WRX STi ili Mitshubishi EVO i ste vidish za kvo stava vapros



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: c23O]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано24.12.03 10:31



Absoliutno si prav! Subaru e super! Mitsubishi ima analogichno povedenie na patia, no niamat nadeshnosttsa i trainostta na Subaru i Toyota.
Az vinagi sam se chudil na Subaru - vsichko pri tiah e mnogo usloshneno - i dvigatel, i transmisia, no schupvane niamat! V serviza v Ulm doide edno s dvigatel na 830 000 km, bez da e otvarian! Inache grozno kolkoto si iskash - staro Subaru Legasy, 1986. Novite, obache,i kato dizain sa dokarani. I si gi praviat samo v Japan!



Тема Аре мирни бе !нови [re: Kykepa]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.12.03 11:32



1. На клипа има "закачка" със Скайлайна. Самия клип си е майтап :-)
2. Все още съществува МР2 - което пак дава духа на малка спортна кола, да не говорим че аз поне оставам с чувството че Селика се смалява...

UB40 !



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: c23O]  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано24.12.03 19:57



Ама аз не говорех за реза4ки тип 4#4 от 2004 година,
а за резачката Корола АЕ86 от 1987 година!!!

Иначе и аз съм голям фен на Субару и Мицубиши!



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Kykepa]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано24.12.03 22:56



mi za kvo tajish po tazi Corolla togava, otivai i si vzimai STi i ste ti e mirna dushata
btw, tuk imam edin poznat, pochti mi e sased, i e Balgarin, toi kara STi



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: c23O]  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано25.12.03 06:13



Не пари за цигари!



Тема Re: Аре мирни бе !нови [re: jamie]  
Автор gruhal ((l)user)
Публикувано25.12.03 14:53



Другия клип обаче, хич не е закачка със STi-то, ами съвсем сериозно си го опъна :)



Тема Re: Аре мирни бе - име на клипа!нови [re: gruhal]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано25.12.03 19:59



Дай името на втория клип!!!! Щото аз видиах само паржиа - наистина си е базикня!



Тема Re: Аре мирни бе - име на клипа!нови [re: Пeпo]  
Автор gruhal ((l)user)
Публикувано25.12.03 22:09



BestMotoring_Touge_2WDvs4WD

нямам идеа обаче дали го има на сервера където гледаш



Тема Намерен !нови [re: gruhal]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.12.03 11:13




Тегля го и ще го сложа и него на Фрий-зоната си - за бързо теглене от БГ.

UB40 !

Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Stefan]  
Авторdummy (Нерегистриран)
Публикувано27.12.03 00:56



Za Corolla FWD moze da se nameri LSD (ne che niama za AE86) i ot tova koeto sam chuval otzivite sa mnogo dobri. Osven tova ima strut bar po-nisko a i po-niskoto okachvane pravi corolla-ta da varvi pochti kato po relsi :) (ne e BMW, no e po-dobre otkolkoto tova koeto idva ot zavoda). Smiatam da opitam i ste vi kaza kakav e rezultata.



Тема ae86, lexus, RWDнови [re: Stefan]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано04.01.04 21:33



kum nachaloto na 80-te godini Toyota zapochva masovo planirane na prevrushtane na nai-populyarnite si modeli ot RWD vuv FWD. tova stava sled kato se razbira che nuzdite na masoviyat klient (a ne na nenormalniyat fen-sustezatel) klonyat kum FWD. toi e po-stabilen na putya za neoshlaifaniyat shofior, po-prohodim pri zimni usloviya, po-evtin za proizvodstvo, dava poveche polezno tovarno myasto v kolata (nyama zaden diferencial). taka sus izkarvaneto na novata 8-ma generaciya corolla prez septemvri 1983, Toyota lansira modela AE82, ili purvata FWD Corolla, no taka sushto i zapazva RWD na Corolla Coupe, kato go dooshlaifa ot predniyat model TE72 vuv AE86, samite cifri govoryat, che AE82 (toest 8-a generaciya, 2-ri variant) sa FWD corollite, a yavno posle reshavat i da pusnat poslednata razrabotka na RWD, kato Corolla Coupe AE86 (toest 6-i variant). i kakto vinagi stava sus nai-sladkoto (deserta) zavurshva istoriyata na Corolla RWD (pone zasega).
Sledva 9-a generaciya corolla ot septemvri 1987, koyato togava pravi i nadminava obshto 17 svetovni rekorda, v nai-razlichni kategorii.
Lexus se potgotvya ot 1987 i e pusnat prez 1989g. ne vsichki Lexusi sa sus zadno predavane, IS, GS, LX, SC sa RWD, GX, RX, LX sa 4x4/AWD, i ES e FWD.
ta taka stoyat neshtata sus AE86-cata



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: c23O]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано05.01.04 01:36



hmmm, mitsubishi EVO ne sum karal, vozil sum se v Subaru WRX (turbo 212kc, AWD), a i dosta dulgo vreme karah Mazda 323 1.8 Turbo 163kc, AWD sus LSD. naistina sa golemi koli za planiniski put, osobenno ako gi sravnya sus FWD, no vupreki vsichko smyatam che RWD pozvolyava poveche, naistina poveche!
da ne zabravyame che prez 80-te godini Celicata vladeeshe ralitata (RWD) turbo, vuv grupa B, i nito AUDI Quatro, nito drugi AWD koli ne mozaha da i se opunat. ta kogato govorim za ekstremno shofirane, vse si mislya che bih predpochel RWD, dori pred AWD.



Тема Re: Аре мирни бе !нови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано05.01.04 03:32



jamie, haide slozi molyte linka na toya klip tuka da go izteglya. po-gorniyat go gledah. vsichko e mnogo tochno na nego.
ako ima po stabilna kola ot AE86-cata na putya dnes, to tova e segashnata MR2-ka.




Тема Re: Видях една!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: punkara]  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано05.01.04 20:38



Видях една Корола AE86(RWD) в едно предградие северно от Чикаго,
но нямах време да я разгледам, защото бях в една кола!
100% сигурен съм, че беше Корола АЕ86 с вдигащи се фарове и отзад пишеше
Тойота на една лайсна!!! Колата беше в много добро външно състояние, даже блестеше!!!
Предградието за С230 е Уинетка!

А иначе аз редовно се препознавам в Хонда Акорд(мисля '90-'93) хечбек
като си мисля, че е Королата. Много си приличат! Само дето Хондата е малко по-голяма, иначе силуета е почти 1 към 1, нали!!!
Даже има и Акорд с дигащи се фарове, но те са с предно предаване, нали?????



Тема Re: Аре мирни бе !нови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано05.01.04 21:06






Да добавя за бързо теглене от България:



UB40 !

Редактирано от jamie на 05.01.04 21:55.



Тема Re: Видях една!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Kykepa]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано07.01.04 01:09



zashto samo za c230 predgradieto? 98-99 godina i az se motah iz chicago, bil sum i tam....:). shtom kolata e blestyala, znachi nyakoi fen ya kara, ako ya prodade, shte i iska pari, no puk si zasluzava ako e v dobor sustoyanie.
dens padna snyag iz berlin, i utre shte stava interesno shofiraneto s moite letni gumi...:). taka da se kaze shte se nosime kato iz moreto prez berlinskite ulici...:).
pozdravi ot snezen berlin,
punkara



Тема hehehe super!нови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано07.01.04 01:55



eee, nai-setne go vidyah toya klip!...:), ami neznam za vas, no 86-cata si go bi GT-R kato stoi ta gledai! zashto? shtot e na zavoi i e po-leka! a GT-R e tezak. na pravi uchastaci e nevuzmozno. ta toya klip ne e shega spored men. ako gledate vnimatelno, shte vidite kak GT-R mu tezat kilogramite v zavoite.
mnogo simpatichno klipche...:). ne biva da zabravyame che taya 86-ca e sus 20 klapanoviyat 4A-GE sus 170kc. na 900-te i kila, ya pravi perfektna za takiva putishta i sustezaniya, eto tam i e silata na tazi kola. kakto i S2000 v purviyat klip, na zavoite BMW-to sus 100kc otgore ne mozeshe da se meri, shtot beshe tezko.
mnogo zabavno...



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: punkara]  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано07.01.04 07:02



Ти къде ли не си живял бе човек!?!

Аз в сайта ти четох, че си живял в Италия, Германия и там вече забравих къде, ама не знаех, че и в Чикаго си живял?!?

Ти затова ли в началото като пишех в клуба ми предлагаше жена ти да ми помогне със SSN??? Аз тогава колко се чудих каква пък ти е връзката с Чикаго!

Днеска огледах Королата от близо! Има доста ръжда около калниците, хич не блести, това ми се е видало така, защото беше тъмно. Абе стара колица, к'во да праиш!



Тема А ти видя линови [re: punkara]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.01.04 12:59



кой кара БМВ-то ?
Дрифт Кинг - самият Цучия !

UB40 !



Тема Re: А ти видя линови [re: jamie]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано08.01.04 03:01



taka e, ama tezestta si pokazva negativite, bez znachenie koi ya shofira kolata. inache za tsuchiya, duma nyama, golyam e! i ne sluchaino kara AE86....:).




Тема Re: А ти видя линови [re: jamie]  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано08.01.04 05:50



Аз не мога да ги отворя тези линкове с гонките, нито един от тях!!!



Тема Re: А ти видя линови [re: Kykepa]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано08.01.04 16:22



ne gi otvaryi, ami gi iztegli, puk posle gi otvori sus nyakoya programa, kakvato tam imash. i taka...:).



Тема АЕ86 Corolla machka Golf IV 1.8T v Burgasнови [re: Kykepa]  
Авторvaskess (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 16:16



Pri tova na 2 pyti :))

http://free.techno-link.com/streets/ourvideo/ourvideo.htm



Тема Не по темата, нонови [re: Kykepa]  
Автор Bad_Dog (MB)
Публикувано24.03.04 11:54



Вчера видях една много добре изглеждаща АЕ86 на ул. К. Попов в Лозенец. Син металик, перфектни ламарини, 1.6. Да не е на някой от вас?



Тема За жалостнови [re: Bad_Dog]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.03.04 14:10



моето не е в подобно цветущо състояние.
Обаче това което го описваш съм го виждал ! И наистина изглежда перфектно.

UB40 !



Тема Re: Не по темата, нонови [re: Bad_Dog]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано24.03.04 19:01



i da ne e... skoro shte bude edin ot nas



Тема Re: За жалостнови [re: jamie]  
Автор Bad_Dog (MB)
Публикувано28.03.04 10:59



Пак беше там - явно там живее - на Крум Попов точно след Кавказ.

На задния капак пише 1.6 SR. Внимателно го разгледах - единственото петънце ръжда беше на едната вежда.



Тема Не е същатанови [re: Bad_Dog]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.03.04 21:49



явно, онази е ГТС версията. Между другото - и аз карам СР ..... по-слабата.
И все още ми е останала прекалено много ръджа :-(

UB40 !



Тема Re: Аре мирни бе !нови [re: punkara]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано22.07.04 08:22



Добре Пънки,
каква е разликата м/у твойта Корола и тази на снимката
и 2-те са АЕ86 със задно нали???
Виждам тази долу е с друго купе има ли други разлики.
Тази долу се продава на е-бей


Мен лично твойта верси по-ми допада не знам защо

Japanese fever

Тема Re: Аре мирни бе !нови [re: Kykepa]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано22.07.04 10:14



значи има 2 неща, които правят 4 възможни комбинации:
1. Фаровете
LEVIN - като на Пънки (и като на мен)
TRUENO - като на сминката - прибиращи се
2 Купето
2-door coupe - като на снимката
3-door coupe - като на Пънки (и като на мен) - тези са по-редки принципно



Тема Re: Аре мирни бе !нови [re: Kykepa]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано22.07.04 21:27



Kuker, kolata na snimkata izglezda super, shto ne si ya kupish?
hem edna hubava ekskurziya s kola shte si napravish ot California(?) do chicago...:).




Тема Re: Аре мирни бе !нови [re: punkara]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано22.07.04 21:32



Абе не знам, не съм натрупал достатъчно опит та да карам такава машина,
а пък и ако се стриши нещо не дай боже ще ми отрежат главата тия маймуни тука(lS3OO да не се обижда, имам в предвид хамериканците механици, иначе тебе много та уважавам и ми се иска да бачкам същото щото ми е хоби), а аз не мога да си поправя сам, нито мога нито имам инструменти!

Japanese fever

Редактирано от Kykepa на 22.07.04 21:52.



Тема Re: Аре мирни бе !нови [re: punkara]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано22.07.04 21:43



Сега видях колата е в Маями, доста си е път!

Преди една 2 седмици имаше в и-бей 2-3 АЕ86 като твойта, ама с вдигащите фарове, те тук нали всички са такива. Та едната(тъмно синя) изглеждаше много наточена, ама се из Калифорния и Флорида, ти знаеш

Japanese fever

Тема Re: Аре мирни бе !нови [re: Kykepa]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано22.07.04 21:47



po tozi nachin nyama da se nauchish nikoga!...:). a i kato gledam taya kola e dobre podurzana... no ti i znaesh nai-dobre.
p.



Тема 3-тотонови [re: Bad_Dog]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.07.04 23:00



нещо е АПЕКС решетката. Отделно са ДжейДиЕм стиловете, а Коуки и Зенки са означенията за двата периода (ранен и късен) - съответно и модели (83-85 и 85-87 година).

UB40 !



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: punkara]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано26.07.04 07:34



Още една красавица за продан!

За 2-3 часа от начална цена $100, сумата се е качила на $1225,
а като се има пред вид, че има още 6 дена за залагане се очаква да стигне, поне според мен, $4000-5000


Пише, че трябвало да се поправя нещо LSD-то и нещо за полуоските.

А да , сега се сетих.
Абе АЕ85 отзад с независимо окачване ли е, т.е. с полуоски, а не с цял мост???

Japanese fever

Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Kykepa]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано26.07.04 08:10



Колата е карана и подържана 4 години от проф. механик!
Да не се учудвате от състоянието й!
Ако и аз съм механик и аз бих си взел една, ей така за тръпката.
Не знам как lS3OO още не се е запалил по АЕ86?!?

Japanese fever

Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Kykepa]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано26.07.04 08:41



v Chicago e pochti nevazmojno da se nameri takava kola, pak kamoli i da ne e rajdiasala ot vsiakade. plus tova imam kolega det predi nikolko godini sa mu otkradnali takava, sled kato niakolko pati sa mu ia razbivali za chasti, iavno dosta tarseni sa i chastite. pak i ne mislia che sega IS e po-losh



Тема Поласкан съмнови [re: lS3OO]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.07.04 22:26



от идеята да сравня АЕ86 с ИС300 дори :-)))
Разлика в класите. Дано ИС300 някой ден е също така популярна като АЕ86 - на мен твоята ми хареса много като интериор - по снимките. Признавам че до известна степен се опитвам да го копирам като стил.

UB40 !



Тема Още за АЕ86нови [re: jamie]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано27.07.04 01:46



























Japanese fever

Тема Re: Не по темата, нонови [re: punkara]  
Авторelektroto (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 15:10



zdraveite mnogo kasno vi otkrih
i as sa6to sam goliam fen na ae86
za6to li mi za6toto imam takava
tia e v sofia kakto i as
ako ste me vidiali ok
izglejda super taka si e
taka ce vece sam na linia
maila mi e



Тема Re: Не по темата, нонови [re: elektroto]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано30.07.04 20:21



registrirai se v kluba, i dobre doshul pri nas!



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Kykepa]  
АвторДиДжeй (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 07:03



1. Cose Dela Vita - Can't Stop Thinking of You(duet with Tina Turner)
2. Smooth Operator
3. Il Buio Ha I Tuoi Occhi(There's Darkness in Your Eyes)
4. The Sweetest Taboo
5. Un' ancora Nel Vento
6. Is It a Crime
7. Dragon Days
8. Never As Good As The First Time
9. When You Really Love Someone
10. Paradise
11. Slow Down
12. Addesso Tu(You Now)
13. Diary(featuring Tony)
14. Always With Me, Always With You
15. Listen to Your Heart
16. Give Me One Reason
17. Brian Adams
18. Don't Stop Me Now

staring: Eros Ramazzotti, Sade, Alicia Keys, Joe Satriani(el. guitar),
Brian Adams, Roxette, Queen




Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Kykepa]  
АвторDJ (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 07:14



1. Cose Dela Vita - Can't Stop Thinking of You(duet with Tina Turner)
2. Smooth Operator
3. Il Buio Ha I Tuoi Occhi(There's Darkness in Your Eyes)
4. The Sweetest Taboo
5. Un' ancora Nel Vento
6. Is It a Crime
7. Dragon Days
8. Never As Good As The First Time
9. When You Really Love Someone
10. Paradise
11. Slow Down
12. Addesso Tu(You Now)
13. Diary(featuring Tony)
14. Always With You, Always With Me
15. Listen To Your Heart
16. Give Me One Reason
17. Brian Adams
18. Don't Stop Me Now

starring: Eros Ramazzotti, Sade, Alicia Keys, Joe Satriani(el. Guitar),
Tracy Chapman, Brian Adams, Roxette, Queen




Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Kykepa]  
АвторGecko (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 11:31



Bi li kazal otkade si iztegli tezi klip4eta,za da im se poradvame i nie!?! ;)
Otskoro imam Corolla i mnogo i se kefq! :)



Тема Re: Инфо за АЕ86 Corolla 1983-1987 RWDнови [re: Gecko]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано18.09.06 06:54



Кои клипчета?

BMW Killer



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.