Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 05.06.24 
Автомобили
   >> Toyota
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За сайта на punkara!!!нови  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано18.12.03 09:28



Зна4и Пънки имам един въпрос-молба:

Защо не преведеш цялата ифомация в твоя сайт на БЪЛГАРСКИ???

Знам 4е така представена(на английски) е по-представителна,
а и може пове4е фенове да я 4етат, но все пак за българските фенове, които още не знаят английски и за тези(като мен), които ги мързи да 4етат на английски и да търсят спцифи4ните техни4ески термини в ре4ника,
които не всеки път се срещат в моя ре4ник!!!

Ина4е да се похваля тук от 1-2ва месеца английския доста го оправих, така да се каже!

Моля те помисли над молбата ми, знам 4е ще ти отнеме мнооооого време,
ама българи сме, мама му стара!!!



Тема Абе пич,нови [re: Kykepa]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.12.03 10:02



не се заяждам ама защо не вземеш ти да го преведеш ? Тъкмо ще си обогатиш английския....
Би било похвална инициатива.

UB40 !



Тема Re: Абе пич, [re: jamie]  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано18.12.03 18:08



Стига с т'ва пи4, 4е се е изтъркало ве4е!!!
Няма да използваш изрази от Аспарухова България!!!

Зна4и Джими твойта идея е мнооого добра, като се замисля,
но като се замисля пак и установявам, 4е това може да стане за
доста дълг опероид от време, имам предви да преведа вси4ко на български!!!

Я кажи нещо ново за твойта Корола, ако оби4ап термините на български,
тях поне ги знам!

А и м/у другото как да го преведа като горе съм написал, 4е някои термини ги няма в ре4ника! Трябва да търса специален ре4ник с техни4ески термини
и то става дълга и безмензурна народна песен!!!



Тема Re: Абе пич,нови [re: Kykepa]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано18.12.03 21:52



che koi termini ne sa ti iasni. napravo napishi tuk kvo ne go znaesh i ste go prevejdame zaedno



Тема Пича,нови [re: Kykepa]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.12.03 22:49



слезни от коня Аспарухов и слушай какво ти думам :-РРР
Гледам - голем мерак имаш. Този сайт ако и да има тук-там неща пресилени от ентусиазъм (но не и чак невъзможни) - може да ти послужи за добър старт и за научаване на технически английски, и за ограмотяване на тема автомобилни карантии и пърформанс. Ти си реши искаш ли да жертваш времето си или не ...

UB40 !



Тема Re: За сайта на punkara!!!нови [re: Kykepa]  
Автор punkaraМодератор (toyota mad)
Публикувано19.12.03 01:23



mersi na sichki za poleznata diskusiya za moyat web site! naistina sum trognat!..
sega, az naistina sum mislil po vuprosa, daze vzeh reshenie, i shte go napravya i na BG ezik. ne iskam da obeshtavam srokove, shtot sum naistina zaet. eto, obeshtah novata sekciya sus proekta AE86, napravih ya, i predi 2 sedmici ya dadoh na momcheto da ya kachi on-line (shtot direktoriyata e negova) i oshte nishto ne e nap[ravil, a samo tryabva da ya FTP-dne za 2 minutki...:(
ta po sluchaya az tuka sega sum si nameril nova direktoriya, i shte kacha celiyat web page na nova direktoriya, deto shte si e moya, a i mezduvremenno, shte prevezdam web site. nai-golemiyat problem mi e kirilicata, dori kato natisna kirilica tuka na dir-a, izlizat nyakvi izchancheni yaruglifi, i nishto ne stava...:(. Jamie, ako imash nyakvo reshenie molya kazi mi, kak da nakaram gadnata mashina da pisha na phonetichen BG?
taka che, da shte ya napravya i na BG, samo ne me pitaite tochno koga, zashtot i az neznam s tochnost....
no mislya sega sled novata godina, purvo da kacha celiyat site na novata direktoriya, sus novostite po nego, a posle leka po-leka da pochna da prevezdam i na BG.
ne tursi nyakoi ot trminite v rechnik, te sa sukrateni, i ne sushtestvuvat v literaturniyat ezik, de fakto.
problemut, e che az puk ne znam mnogo ot tezitermini na bulgarski...:))), seriozno, ta shte pitam ot vreme na vreme, za obyasnenie, taka mi se struva vsichki shte imame polza i ubogatyavane na ezika, bilo to bulgarski ili angliiski.
za sega tova, zelya vi vesela Koleda i nova godina!
punkara



Тема Re: За сайта на punkara!!!нови [re: punkara]  
Автор c23O (вале с-патка)
Публикувано19.12.03 08:57



ta po vaprosa s kirilica, skoro imashe podobno pitane v klub 'Българи в Америка', ta vij ako moje da namerish otgovor na tvoia problem,


za naimenovaniata, chestno kazano i az ne znam mnogo ot imenata na Balgarski, no se niakaksi ste se opravim



Тема Re: За terminite na BG pitajte men!!!нови [re: punkara]  
Автор Kykepa (Козирог!)
Публикувано19.12.03 17:35



Мом4ета не се притеснявайте за термините на български това поне мога 100% да потвърдя, 4е го знам(знам вси4ки термини), така си мисля!

Аз по-принцип съм с музикално образование, но доста време съм си хар4ил парите за вестници, списания, а пък един фен като вас от нашия блок
си направи от една кола за старо йелязо много яка бега4ка!
Колата е Алфа Ромео(забравих модела), но най характерното за този модел е, 4е е двигател Боксер(4 цилиндъра), 1.2L и забележете вади не по-малко от 100к.с. даже като се сложат 2-а карбуратора и се вдига още малко.
Може и да беше мощността към 115-120к.с.
Двигателя работи нормално при 4000-5000rpm все едно нормална кола на 2000-3000rpm!!!
Това вси4ко си е фабри4но без да се преправя или добавя нещо към двигателя!
Силата му е във високите обороти, както казах над 4000rpm!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.